img
img
img
img
img

Сучасні методи лікування в "Меднеан"

Медичний центр "Меднеан" - це профільна клініка, яка займається лікуванням захворювань хребта і суглобів, реабілітацією опорно-рухового апарату, спортивною реабілітацією.

Оголошення!

В медичному центрі "Меднеан" вже в повному обсязі працює підводна витяжка та з’явився новий прилад для витягування хребта – витяжка Тритон. Також працює гідромасаж та різновид гідромасажу – озономатік для лікування та оздоровлення організму.  

Звертайтесь в наш центр за новими відчуттями та терапевтичним результатом!

Відгуки

Висловлюю подяку працівникам

Висловлюю подяку працівникам Центру за їхні щедрі серця, золоті руки і душевну теплоту. Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це, зрозуміло сприяє поліпшенню їхнього здоров'я.

Bелика вдячність лікарям

Bелика вдячність лікарям медичного центру за якісне лікування та суперове обслуговування. Це дійсно так, бачила сама і всім раджу цей гарний заклад і чудовий персонал!!!!

Велика подяка

Щиро дякуємо Андрію Володимировичу і всім працівникам центру за допомогу і чуйне ставлення до хворих. Дай вам, Боже, здоров'я і процвітання! Рекомендуємо звертатися всім, хто має проблеми з хребтом, бо лікування ефективне, відношення до паціентів дуже добре, (і ціни помірні). З повагою, співробітники зоомузею ЧНУ (Ірина Борисівна, Марія Василівна, Ольга Георгіївна).