Медичний центр "Меднеан" - це профільна приватна клініка, напрямками роботи якої є лікування захворювань хребта і суглобів, реабілітація опорно-рухового апарату, спортивна реабілітація.

 

Сучасні методи лікування в "Меднеан"

Вітаємо Вас! Ви знаходитесь на сайті медичного центру "Меднеан".

Тут ви знайдете корисну та цікаву інформацію про захворювання хребта та суглобів, а також про методи їх лікування, які застосовує медичний центр "Меднеан". Також ви можете задавати свої запитання, якщо вони у вас є, та залишити відгуки про медичний центр.

Медичний центр "Меднеан" являється приватною клінікою, яка ліцензована на відповідний вид діяльності (ліцензія МОЗ України) та надає послуги щодо лікування захворювань хребта, лікування суглобів, реабілітації опорно-рухового апарату та спортивної реабілітації. "Меднеан" - центр вертебрології та реабілітації, що знаходиться в місті Чернівці (контакти, карта проїзду).

Чому саме "Меднеан"?

Для лікування медичний центр не використовує медикаменти. Основою лікування захворювань хребта в нашому центрі є мануальна терапія, яка проводиться досвідченим спеціалістом. Це Нечай Андрій Володимирович, який за фахом являється лікарем неврологом, мануальним терапевтом та є головним лікарем і директором медичного центру "Меднеан". Окрім того, для лікування та реабілітації використовуються різноманітні фізіотерапевтичні процедури. Фізіотерапія проводиться на сучасному обладнанні, що дозволяє ефективно проводити лікування та підбирати параметри індивідуально для кожного пацієнта.

За час свого існування медичний центр постійно вдосконалювався, в лікувальний процес постійно впроваджувалось новітнє обладнання, працівники періодично проходять підвищення кваліфікації. Фахівці центру в процесі лікування намагаються досягнути максимального результату, про що свідчать позитивні відгуки пацієнтів, а також численні нагороди та перемоги в рейтингах підприємств на всеукраїнському рівні.

Медичний центр "Меднеан" сповідує принципи людяності, професіоналізму, ввічливого ставлення до пацієнтів та високої якості обслуговування. Персонал намагається бути взірцем якісного медичного обслуговування, що надає медичному центру статусу європейського рівня.

Готель в Чернівцях, що знаходиться на базі медичного центру "Меднеан", призначений для проживання, харчування та відпочинку пацієнтів, які приїжджають з інших областей чи країн, важкохворих та інших бажаючих, що не мають можливості кожен день добиратися до медичного центру.

Читайте детальніше про центр "Меднеан".

Оголошення!

В медичному центрі "Меднеан" вже в повному обсязі працює підводна витяжка та з’явився новий прилад для витягування хребта – витяжка Тритон. Також працює гідромасаж та різновид гідромасажу – озономатік для лікування та оздоровлення організму.  

Звертайтесь в наш центр за новими відчуттями та терапевтичним результатом!

Відгуки

Висловлюю подяку працівникам

Висловлюю подяку працівникам Центру за їхні щедрі серця, золоті руки і душевну теплоту. Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це, зрозуміло сприяє поліпшенню їхнього здоров'я.

Bелика вдячність лікарям

Bелика вдячність лікарям медичного центру за якісне лікування та суперове обслуговування. Це дійсно так, бачила сама і всім раджу цей гарний заклад і чудовий персонал!!!!

Велика подяка

Щиро дякуємо Андрію Володимировичу і всім працівникам центру за допомогу і чуйне ставлення до хворих. Дай вам, Боже, здоров'я і процвітання! Рекомендуємо звертатися всім, хто має проблеми з хребтом, бо лікування ефективне, відношення до паціентів дуже добре, (і ціни помірні). З повагою, співробітники зоомузею ЧНУ (Ірина Борисівна, Марія Василівна, Ольга Георгіївна).

Останні статті

Практически у каждого человека возникала ситуация, когда при тех или иных обстоятельствах возникала резкая и острая боль в позвоночнике.

Виходячи із свого визначення, кінезітерапія являє собою сукупність методів лікування з допомогою рухів. В перекладі з грецького, кінезітерапія так і перекладається: "kinesis" - рух, "therapia" – лікування.

Много у кого болят колени, но мало кто знает, почему это происходит. Некто списывает все на старость, некто на перенесенные ранее травмы, а некоторые уверены в том, что болят колени от смены погодных условий.

Захворювання спини з кожним десятиліттям стають все більш поширеними та спричиняють багато неприємностей не лише людям похилого віку, але й працездатному населенню.

Напевне дуже багатьох цікавить питання, яким методом лікувати грижу хребта, і тим більше він цікавить тих, у кого вона є. Ще більше цікавить питання про те, оперувати грижу чи ні.

Наиболее часто грыжа поясничного отдела возникает на уровне пятого поясничного позвонка и крестцовой кости, что обусловлено некоторыми особенностями этого отдела позвоночника. О них и пойдет речь в данной статье, а также о клинической...

Синдром бокового амиотрофического склероза – симптомокомплекс, возникающий при повреждении нервных клеток спинного мозга вертеброгенного происхождения.

Реабилитация позвоночника, как и всей опорно-двигательной системы, проводится после повреждений, переломов и различных его заболеваний.

Инсульт - очень серьезное заболевание, которое приводит к инвалидности, а иногда и смерти больного.

Для того, чтобы разобраться, как лечить артроз, нужно сначала понять механизм его развития и особенности течения. Но какое бы лечение вы не выбрали, не следует забывать, что вылечить полностью артроз невозможно.