Лікування захворювань хребта

Лікування захворювань хребта у медичному центрі Меднеан проводиться за допомогою розроблених і перевірених в клінічних умовах методик.

Вертебрологія – це розділ науки про етіологію, патогенез, клініку, діагностику, профілактику, епідеміологію та організацію медичної допомоги при патологічних станах хребетного стовпа, а також систем, органів і тканин, пов'язаних з ним функціонально і анатомічно. Іншими словами, вертебрологія - самостійна галузь науки, що об'єднала в собі весь попередній досвід сучасної медицини, єдність і боротьбу протилежностей. Раніше в арсеналі допоміжних засобів вертебрології була лише рентгенографія, наразі ж діагностику роблять за допомогою нових контрастних методів рентгенографії, комп’ютерної томографії, магнітно-резонансного та ультразвукового дослідження.

Серед захворювань, які знаходяться в компетенції мануального терапевта, відзначимо такі, як грижа міжхребцевого диска, грижі Шморля, остеохондроз, зміщення хребців, попереково-крижовий радикуліт, анкілозуючий спондилоартрит, кіфоз, сколіоз та деякі інші.

Найбільш частими захворюваннями хребта, з якими має справу мануальний терапевт - це остеохондроз хребта, який останнім часом помолодшав. Недарма в наш час актуальним став вираз про те, що це хвороба прогресуючого суспільства: чим більшого прогресу досягає людина, тим менше вона рухається, тим більше стресів отримує, також більше забруднює оточуюче середовище і все менше й менше вживає здорову їжу.Лікування захворювань хребта

Не так страшний сам остеохондроз, як ускладнення, до яких він призводить. Так, слід звернути увагу на серйозне і поширене захворювання, що супроводжує остеохондроз, це протрузія і міжхребцева грижа диску.

Не менш неприємним і найбільш поширеним ускладненням є зміщення хребців. Воно призводить до порушення нормальної рухливості хребта і подразнення або защемлення спинномозкових корінців, від чого в свою чергу розвивається міжреберна невралгія, ішіас, попереково-крижовий радикуліт, оніміння пальців рук чи оніміння ніг, в залежності від локалізації процесу. Крім того порушується робота внутрішніх органів.

При зміщенні в шийному відділі хребта виникає порушення мозкового кровообігу по хребетним артеріям, що призводить до виникнення головного болю, нестійкості (підвищення чи зниження) артеріального тиску, порушення зору, слуху.

Погіршення екологічної ситуації,  неякісне харчування, надмірні, недостатні чи неправильні фізичні навантаження – це фактори, які призводять до розвитку захворювань хребта і їх ускладнень.

Серед додаткових методів досліджень використовується ультразвукова діагностика, МРТ, КТ або звичайна ренгенографія, а також термографія. Також проводиться електрокардіографія для виявлення супутньої патології.

Методика лікування захворювань хребта

Немає ніяких препаратів чи лікувальних методів , які могли б вилікувати остеохондроз. Тому не слід вірити масажистам чи іншим людям, які будуть стверджувати, що вилікують його. Але цю хворобу можна зробити неактивною і зупинити її прогресування і, саме основне, поборотися з ускладненнями, які її супроводжують.

Так, в медичному центрі Меднеан проводиться цілий комплекс маніпуляцій і процедур для лікування захворювань хребта. Це і мануальна терапія, яка є основою лікування і впливає безпосередньо на причину: знімає функціональні блоки і зміщення хребців, а також застосовується для лікування міжхребцевої грижі. Також це і ручний масаж спини та широкий перелік фізіотерапевтичних процедур. Фізіотерапія направлена на зняття запалення і болю, а також на посилення регенерації тканин.

Лікування хребта проводиться з допомогою фізіотерапевтичних методів, серед яких варто відзначити наступні:

Також проводиться сухе витягування хребта по певним показанням або підводна витяжка. Тому такий комплексний підхід до проблем хребта і суглобів забезпечує нормалізацію рухливості, загального самопочуття і повертає пацієнтів до повноцінного життя.

Турбує біль в спині? Звертайтесь в медичний центр Меднеан, де вас бескоштовно проконсультують і запропонують ефективне лікування.

 Сподобалась стаття? Поділись з друзями!