Залишайте Ваші запитання. Фахівці медичного центру "Меднеан" нададуть кваліфіковані відповіді.

У зв'язку із оновленням сайту були втрачені всі відповіді на попередні запитання. Адміністрація сайту просить вибачення за тимчасові незручності.

 

330 Коментарі
 1. anon
  Сер 20, 2017

  Доброго дня!

  Цікавить, чи приймаєте на реабілітацію з таким діагнозом:

  Повторний (2) ішемічний інсульт у вертебро-базилярному басейні (за даними МРТ ішемія правої скроневої та потиличної долі, таламуса двобічно, середнього мозку, моста, хробаку мозочка (24.06.17р.) 3 вираженою загальномозковою симптоматикою, стовбуровими розладами дихання (МВЛ 24-25.06), лівобічним гемiпaрезом (глибоким в руці, вираженим в нозі) грубим бульбарним синдромом, правобічною мозочковою атакcicю. Позагоспітальна лівобічна пневмонія середнього ступеня важкості. ЛН 1 ст. IХС. Дифузний кардіосклероз. персистуюча форма фібриляції передсердь, нормо-, таxiаритмія шлуночків. Гіпертонічна хвороба IIIст., 3ст. Високий KBP. Гіпертензивне серце. СН 2 А Хронічний гастродуoденіт, фаза нестійкої ремісії Хронічний панкреатит,фаза нестійкої ремісії, хронічний холецистит, набряк обох дисків зорових нервів.

  Зараз знаходимся в інсультному відділенні , стан стабільний.

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 21, 2017

  Доброго дня! На жаль, з пневмонією взяти не можемо. Спочатку пролікуйтесь, а потім вже можна буде думати про подальші дії. На все добре!

 1. anon
  Сер 09, 2017

  Доброго дня! Мене звати Світлана, мені 50 років, 25 з них працюю за робочим столом, болі в хребті не відчуваю, але вже більше року болить ліва нога - нижня голінь і відмерзає ліва частина сідниць (може защемлений сідничний нерв) ; обстежень діагностичних не проходила, мед.консультації та лікування від невропатолога та терапевта дають позитив на декілька тижнів, далі та сама картина. Чи можна у Вас пройти обстеження та лікування?

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 10, 2017

  Доброго дня, Світлано! Так, приїжджайте на консультацію, будемо вас обстежувати та лікувати. На все добре!

 1. anon
  Сер 05, 2017

  Добрий день! Чи можна приїжджати до вас на реабілітацію після інсульту?

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 09, 2017

  Доброго дня! Так, можна приїжджати, попередньо забронюйте номер по телефону 0969232533 На все добре!

 1. anon
  Лип 26, 2017

  Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, як до Вас доїхати з центра міста?

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 26, 2017

  Доброго вечора! З площі Театральна (навпроти драмтеатру ім.Кобилянської) возить наша маршрутка, білий бус, Фольцваген. Деталі та контакти водія дивіться тут.

 1. anon
  Лип 25, 2017

  Доброго дня, підкажіть будь ласка, яка тривальсть одного курсу лікування?

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 25, 2017

  Тривалість одного курсу в середньому становить 10 днів, однак, може бути більше десяти, а інколи - менше десяти. Все залежить від захворювання, тривалості його перебігу (давності) та індивідуальних особливостей організму.

 1. anon
  Лип 25, 2017

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи є можливість проходити лікування у вашій клініці, якщо у серці встановлено штучний мітральний клапан? Заздалегідь дякую!

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 25, 2017

  Доброго дня! Так, можна проходити лікування, може бути лише обмеження по деяким процедурам. До зустрічі! 

 1. anon
  Лип 24, 2017

  Доброго дня, мене звуть Ірина, мені 24 роки, крик про допомогу. У мене досить давно почались проблеми зі спиною, проходила лікування у вашому центрі 2 рази, результатом дуже задоволена. Але я вже 2 роки знаходжусь у Італії, тут почались сильні болі, я пила знеболюючі і проходило, але одного дня прокинулась і піднятись з ліжка не змогла, спина, поперек, болів настільки сильно, що мені здавалось переламалий хребет і відняло повністю ноги, викликала швидку, мене обкололи вольтареном, біль втихла, зробила мрт і поставили діагноз: сколіоз, грижа L4-L5, що давить на L5 і відбивається на корінь спинного мозку, парамедіанна, більш розвинена з початковими аспектами двостороннього коришкового конфлікту. Грижа L5-S1 диска з невеликими тріщинами, незначні аспекти лівого кореневого конфлікту. На рівні L1-L2, L2-L3 i L3-L4 невеликий опуклий диск по колу без істотних слідів на мозку і зі збереженими отворами амплітуди. Протягом усього хребта артроз суглобів з гіпертрофією зв'язок.

  Маю всі знімки на руках, була у ортопеда, у нейрохірурга, на фізіотерапії, проколола тиждень вольтарен, на даний момент стан покращився, але мене відправляють на озоно-терапію з введенням кортизону. Що ви можете порадити у цьому випадку, варто це робити? Тому, що три роки тому була катетерна абляція на серці, діагноз - суправентикулярна, пароксизмальна тахікардія. На даний момент без документів, і не можу поїхати додому, і страшно це відтягувати, щоб не сталось ускладнень. І чи можна у такому стані працювати фізично? Буду дуже вдячна за відгук. Бажаю всім бути здоровими.

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 25, 2017

  Доброго дня, Ірино! Приймати кортизон не раджу, він має багато побічних ефектів. Краще обмежитись фізіотерапією, в крайньому випадку можна приймати знеболюючі та нестероїдні протизапальні (той же вольтарен), однак не потрібно захоплюватись, бо можуть бути ускладнення з боку шлунка.

  У вашому випадку потрібно обмежити фізичні навантаження та серйозно взятись за лікування. Коли буде можливість, приїжджайте до нас на лікування, а поки що проходьте там фізіотерапію, вона повинна допомогти та не має шкідливого впливу. І головне - не панікуйте, це не допоможе, потрібно взяти себе в руки і все буде гаразд. Бажаю вам швидше одужати! На все добре!

 1. anon
  Лип 20, 2017

  Біль у поперековому відділі. 18 тиждень вагітності. Чи можливе якесь лікування?

   

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 21, 2017

  Доброго дня, Крістіно! У вашому делікатному положенні можна робити лише мануальну терапію, а інші процедури протипоказані. Приходьте на консультацію, мануальної терапії вам вистачить, щоб покращити стан та нормально перенести вагітність, а повноцінно пролікуватись можна вже буде потім. На все добре!

 1. anon
  Лип 20, 2017

  Добрый день. У меня на протяжении 2-х лет медленно отказывают ноги (нет силы в мышцах). На МРТ каких то сильных проблем позвоночника и головы не выявлено. Ставили диагноз синдром БАС на электромиографии БАС не подтверждается. Но есть проблемы передних рогов спинного мозга на уровне L5. Была гемангиома агрессивная позвонка Т7 - делала операцию по его заливке. Все лечение которое проводилось никак не влияет на течение болезни - постепенно все хуже передвигаюсь. Скажите пожалуйста Вы сможете разобраться с тем, что со мной происходит. Заранее благодарна за любой ответ.

   

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 21, 2017

  Доброго дня, Лілія! Приходьте на консультацію, будемо вивчати вашу проблему. Беріть всі обстеження, які маєте, та приходьте в наш центр. До зустрічі!

 1. anon
  Лип 14, 2017

  Доброго дня! Працювала на сидячій роботі і почалися проблеми із спиною, почав боліти шийний відділ хребта, плечі, сильні болі нище лопаток, особливо лівої, втратила силу в руках. При навантаженнях, ходьбі болить спина і віддає в ліву ногу, праву ногу рідко, але ловили судороги. Була на консультації в невропатолога, діагноз: "Запаляння всіх нервових закінчень", проходила лікування 10 днів, нічого недопомогло, є проблеми з тиском і тахікардія. Болі в шийному відділі хребта все сильніші. Знімків хребта немає. Підкажіть, будь-ласка, що це все може означати і що з цим робити??? Чи може це бути небезпечним??? Дякую за відповідь.

   

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 15, 2017

  Доброго дня, Світлано! В даному випадку мова йде про подразнення нервових корінців практично на всьому протязі хребетного стовпа з відповідними наслідками. Тобто, є проблеми з хребтом, які приводять до такої симптоматики. Потрібно вас оглядати, при необхідності, проводити додаткові обстеження та починати лікувати. Запускати не варто, можуть бути ускладнення. Доречі, медикаментозне лікування тут не допоможе, ви вже самі в цьому переконались. Ми застосовуємо інші методи. Приходьте на консультацію, будемо займатись вашою проблемою. На все добре!

 1. anon
  Лип 09, 2017

  Доброго дня. Два місяці назад я народила. Зараз відчуваю сильну втому і важкість в руках і ногах і страшенну втому. Періодичні болі в спині і шиї. Діагнози ВСД і невроз. Хребет і шию не обстежували. Чи зможете ви мені допомогти?

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 12, 2017

  Доброго дня! Так, ми можемо допомогти в такій ситуації. Приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Чер 26, 2017

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, мій брат після детепе пройшло вже 1рік 6міс. Травми у нього були серйозні. Діагноз: перенесена важка травма сочетания ЧМТ, ЗСМХТ з ротаційним передміхурової підвивкою С1-2, САК, ГАУ та контузією шейного відділу спинного мозку, компрессионная переломами ТН2-5, отеком головного та спинного мозку. Через 2,5 місяця Ми зробили Юрчику операцію в г. Київ Інститут нейрохірургії ім. Акад. А.П. Ромоданова. Була встановлена ​​пластина.
  Після року реабілітації, Юра пішов на поправку, але ми раділи не довго - виявилося, що плата, яку Юрі ставили, зламалась. 28.07.17 Юрчику зробили операцію. Йому вже краще. Скажіть, будь-ласка, можна звернутися до вас за допомогою.

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 29, 2017

  Доброго дня! Не зовсім зрозуміло, коли була проведена операція. Ми можемо починати реабілітацію після того, як заживуть післяопераційні рани. Рекомендую вам зателефонувати до головного лікаря по номеру 0969232533 для уточнення цих моментів, а також для бронювання номера в готелі. На все добре!

 1. anon
  Чер 11, 2017

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можливо вилікувати кісту бейкера? У моєї мами вже десь два роки, лікують і немає результату.

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 11, 2017

  Доброго дня, Миколо! Дивлячись, як лікувати, з правильним підходом вилікувати можна, хоча можливі рецидиви. Однак медикаменти тут не допоможуть, та й пункції робити не варто. Приходьте на консультацію, щоб оцінити ситуацію та визначитись із лікуванням. На все добре!

 1. anon
  Чер 10, 2017

  Добрий день, прокоментуйте, будь ласка, цей висновок мрт, чи потрібне лікування 33роки. МР-ознаки остеохондрозу шийного відділу хребта. Протрузії м/х дисків в сегменті С3-С7. Радикулярні кісти на рівні сегменту С5-Th2.

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 11, 2017

  Доброго дня, Сергій! Звичайно, що потрібно лікувати протрузії, бо з часом сформуються грижі, які лікувати вже важче. Беріть знімки та приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Травень 30, 2017

  Добрий день. Було зроблене МРТ в ДЦ (+сд- диск) 25.05.17. Висновок: МРТ-картина протрузії міжхребцевого диску L5-S1 на фоні остеохондрозу та сколіозу поперекового відділу хребта. Скажіть, будь ласка, яка серйозність данного діагнозу і чи можливо це "діло" справити, біль у паху і т.д. Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 31, 2017

  Доброго дня, Олександр! Діагноз серйозний, адже це початкова стадія грижі диску. Якщо не лікувати, буде набагато гірше, не варто запускати. Протрузія лікується набагато легше, ніж уже сформована грижа. Беріть ваші знімки та приходьте на консультацію. Будемо займатись вашою проблемою. На все добре!

 1. anon
  Травень 28, 2017

  Доброго дня. Дуже турбує біль у спині, не можу нічого підняти і робити, через 5 хвилин сильно пече і згодом болить так сильно, що важко втриматися на ногах. Чи можна з таким до вас прийти на прийом до лікаря і чи обов'язково саме у вас проходити лікування? Дякую

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 30, 2017

  Доброго дня, Наталія! Так, ми займаємось лікуванням такої проблеми. Ви можете прийти до нас на консультацію, а потім вирішити, чи проходити у нас лікування, чи вам підійде інше. Вам нададуть поради, а вибір за вами. На все добре!

 1. anon
  Травень 21, 2017

  Доброго дня. Чи актуальні в прайсі вартість процедур та ціни на проживання? Дякую

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 21, 2017

  Доброго дня, Віктор! Так, ціни в прайсі актуальні, вартість процедур та проживання не змінювалась. На все добре!

 1. anon
  Травень 12, 2017

  Доброго дня! Діагноз грижі шийного позвонка. Чи можуть при цьому бути такі симптоми: затерпання голови та обличчя, а також мене цікавить інформація чи субота і неділя у Вас вихідні дні. Дякую!

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 16, 2017

  Доброго дня, Лілія! Так, такі симптоми можуть бути при грижі шийного відділу хребта за рахунок подразнення нервових корінців. Субота у нас робоча, до 13.00, а неділя вихідний. На все добре!

 1. anon
  Травень 12, 2017

  Добрий день. Таке питання: болять суглоби - майже всі. Болять від найменьшого навантаженя. Біль блукаюча. Сьогодні один чи два суглоби заболять, завтра інші. Десять років тому ставили діагноз - артроз. Так і живу з цим та знімаю біль обезболюючими. Ви можете допомогти?

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 12, 2017

  Доброго дня, Наталія! Так ми зможемо вам допомогти. Вилікувати артроз неможливо, але призупинити його прогресування та зняти симптоматику, так, щоб ви могли нормально себе почувати, це можна зробити. Приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Травень 07, 2017

  Добрий день. У чоловіка на МРТ показало: фізіологічний лордоз випрямлений. Висота тіл хребців збережена з ділянками жирової дегенерації. Ретролістез L4 до 4мм. Зниження інтенсивності сигналу та висоти дисків L4-S1. Лівобічна парамедіанна кила диску L4-L5 до 5мм з підтисканням дурального мішка, лівий міжхребцевий отвір звужений. Правобічна парамедіанна нисхідна кила диску L5-S1 до 11мм з можливим формуванням секвестру, права латеральна кишеня звужена, правий нервовий корінець компресований. Термінальні відділи спинного мозку та паравертебральні м"які тканини не змінені. Гіпертрофія жовтої зв"язки на рівні тіла L5 до 6 мм. МРТ-ознаки характерні для дегенеративних змін попереково-крижового відділу хребта по типу Modic!! Ретролістезу L4. Кили дисків L4-L5, L5-S1. Скажіть, будь ласка, чи можна це вилікувати без оперативного втручання? На скільки серйозна ця хвороба? Скільки часу займає процес лікування? Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 09, 2017

  Доброго дня, Наталя! Так, це можна вилікувати, але процес лікування тривалий. Спочатку потрібно орієнтуватися на курс лікування 10 днів, а потім повторний через декілька місяців. Це орієнтовно, більш точніше можна сказати після консультації. Беріть знімки та привозьте чоловіка до нас. Захворювання серйозне, тому не варто затягувати. До зустрічі!

 1. anon
  Кві 26, 2017

  Напишіть графік роботи на травневі свята.(1,2,8,9) Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 29, 2017

  Доброго дня! У нас ці дні робочі. На все добре!.

 1. anon
  Кві 24, 2017

  Добрий день! Зробила сьогодні чергове МРТ в м.Ковель і бачу погіршення після довготривалих і мабуть безрезультативних лікувань. У висновку вказано: м/х диски нерівномірно зниженої гідрофільності та висоти. По задньому краю диска L4-L5-ознаки лівобічного парамед. пролапсу до 6 мм. По задньому краю диска L5-S1 ознаки лівобічного парамедіанного пролапсу до 7 мм, зміщеного краніально. Тіла хребців по висоті збережені, замикаючі пластини з ознаками дегенерації. По краніальній поверхні хребця L3 та суміжних поверхнях хребців L1, L2 відмічаються грижі Шморля. По краям тіл хребців остеофітні загострення. Кістковий мозок хребців має незмінний МР-сигнал. М/х суглоби з ознаками артрозу, паравертебральні м'які тканини без особливостей. Проконсультуйте, будь-ласка, чи лікуєте з такими грижами і наскільки лікування є результативним - мене цікавить чи хоч є надія, що вони зменшаться? Якщо лікуєте, то який термін перебування у вас приблизно? З повагою, Людмила, 37 р.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 24, 2017

  Доброго дня, Людмило! Так, ми лікуємо такі грижі, вони зменшаться в розмірі та усунеться симптоматика. Один курс лікувння складає приблизно 10 днів, потім, після перерви (3-6 місяців), бажано проводити наступний курс для подальшого зменшення грижових вип'ячувань. Перед приїздом бажано зателефонувати та забронювати номер. На все добре!

 1. anon
  Кві 22, 2017

  Доброго дня!

  В кінці лютого минулого року проходив у Вас лікування хребта (було поставлено діагноз зміщення хребців у поперековому і грудному відділах). Стан став кращим, але біль до кінця не пройшла. Нещодавно проходив компютерну томографію черевної порожнини і випадково у поперековому відділі хребта була виявлена маленька грижа. Чи можете Ви повністю за допомогою УЗД провести діагностику, щоб лікування було направлене в правильно русло чи краще зробити томографію хребта і після цього прийти до вас на прийом? Дякую!

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 24, 2017

  Доброго дня, Василь! Так, можемо на місці зробити ультразвукову діагностику для уточнення. Беріть із собою томографію, яку маєте, та приходьте на консультацію! На все добре!

 1. anon
  Кві 14, 2017

  Доброго дня. Який в клініки графік роботи на пасхальні свята? Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 15, 2017

  Доброго дня! Працювати починаємо із середи, 19 квітня. На все добре!

 1. anon
  Кві 14, 2017

  Здравствуйте. У моей мамы (46 лет) 18.11.16 был ишемический правосторонний обширный инсульт с тромбозом правой артерии (тромб остался). Сейчас она учится ходить сама с палочкой. Рука не работает. Сориентируйте пожалуйста, хоть образно, сколько обойдется реабилитация в вашем центре? Мы из Херсона, это плюс проживание. Цены на отель в вашем прайс-листе указаны на одного человека? И какая длительность реабилитации в подобных случаях? Огромное вам спасибо за ответ.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 14, 2017

  Доброго дня, Кристина! Курс реабілітації триває 10 днів, потім робиться перерив і проводяться повторні курси, все залежить від ситуації. Реабілітація тривала і для кожного це різний час.

  Ціни на готель вказані на одну людину. Потрібно буде, щоб із вашою матір'ю хтось був, щоб доглядати її. Якщо сказати орієнтовно, то один курс реабілітації (10 днів) разом із проживанням двох людей може обійтись від 8 тис грн до 14 тис грн. Все залежить від того, яке лікування буде призначатись. Попередньо варто зателефонувати і забронювати номер. На все добре!

Сторінки

Leave a comment