Залишайте Ваші запитання. Фахівці медичного центру "Меднеан" нададуть кваліфіковані відповіді.

У зв'язку із оновленням сайту були втрачені всі відповіді на попередні запитання. Адміністрація сайту просить вибачення за тимчасові незручності.

 

380 Коментарі
 1. anon
  Січ 29, 2018

  Чи лікуєте парез нижніх кікцівок ніг віком 77 років?

 1. Зображення користувача admin.
  Січ 29, 2018

  Беріть обстеження, які маєте, та приходьте на консультацію. Спочатку потрібно вияснити причину парезу, а потім вже говорити про лікування та його ефективність. Парез може бути наслідком інсульту, або наслідком при наявності захворювань у поперековому чи грудному відділах. Тому приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Гру 22, 2017

  Добрий вечір! Хочузапитати, чи допоможете в моїй проблемі. Мені зробили МРТ попереку і поставили такий діагноз: ВИСНОВОК такий МР_ картина правобічної парамедіанної протрузії L3-L4, центральної екструзії секвестру L4-L5 із вторинним абсолютним стенозуванням хребетного каналу (L4-L5), правобічної форамінальної протрузії L5-S1м/х дисків. Помірністатичні порушення. Дегенеративні зміни ПВХ.

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 23, 2017

  Доброго вечора, Василю! Приходьте на консультацію, що комплексно оцінити Ваш стан та визначитись з лікуванням. Обов'язково візміть Ваші знімки. На все добре!

 1. anon
  Гру 20, 2017

  Головнi болi, головокружiння, три протрузii шиї. Чи зможете допомогти?

   

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 20, 2017

  Доброго дня! Так, зможемо допомогти Вам, враховуючи вашу ситуацію. Приходьте на консультацію, беріть із собою знімки. На все добре!

 1. anon
  Гру 15, 2017

  Пяточні шпори та деформуючий артроз за висновком лікаря з березня 2017, дуже турбує, чи допоможуть у вас, дякую

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 15, 2017

  Доброго дня, Валентино Петрівно! Так, ми зможемо допомогти Вам у вашій ситуації. Приходьте на консультацію, прихопіть із собою обстеження, які маєте. На все добре!

 1. anon
  Гру 06, 2017

  Доброго дня, моїй дитині 1 місяць і поставили діагноз дисплазія суглобу зі зміщенням (звивих)правого бедра, кут альфа -37 градусів, лівий кульшовий суглоб в нормі -64 градуси по альфа. Скажіть, будь ласка, чи можна звернутися до вас з даною проблемою?

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 07, 2017

  Доброго дня! Так, можете приходити на консультацію, але краще з понеділка, бо головного лікаря до кінця тижня не буде. На все добре!

 1. anon
  Гру 03, 2017

  Мені поставили діагноз: лівобічна парамедіальна грижа диску L5-S1, остеохондроз, спондилоартроз поперекового відділу хребта, грижі Шморля тіл Th11-12, L2-3. Можна проконсультуватися з вертебрологом?

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 04, 2017

  Доброго дня! Так, приходьте на консультацію. Беріть з собою ваші обстеження. На все добре!

 1. anon
  Гру 02, 2017

  Артроз колінних суглобів.Скільки часу потрібно на обстеження і консультації? 

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 04, 2017

  Доброго дня! Консультація та обстеження тривають недовго. Беріть свої знімки, які маєте, та приходьте. На все добре!

 1. anon
  Лис 19, 2017

  Доброго дня.
  Потрібно мати з собою знімки, чи всі обсеження можна пройти у вас?
  Доступ до інтернету в номерах є ( дуже потрібно для роботи)?
  Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Лис 21, 2017

  Доброго дня, Роман! Якщо маєте якісь знімки, то беріть із собою, якщо ні, то на місці можна буде зробити ультразвукову діагностику, а при потребі щось уточнити, можна буде направити на інші обстеження. Інтернет найкращий на першому поверсі, на другому тягне слабо, не третьому практично відсутній. Попрацювати можете і на першому поверсі. На все добре!

 1. anon
  Лис 17, 2017

  Доброго дня. Чи реабілітуєте ви хворих з переломом хребта та параплегією нижніх кінцівок?

 1. Зображення користувача admin.
  Лис 17, 2017

  Доброго дня, Ірино! Так, ми займаємось реабілітацією хворих після перелому хребта. Приїжджайте на консультацію.

 1. anon
  Лис 13, 2017

  Доброго дня! Нам 1 рік і 11 місяців, діагноз невролога: затримка моторного розвитку, синочок сидить сам, ходить з підтримкою, самостійно піднімається тільки в сидяче положення. Чи можете Ви нам допомогти?

 1. Зображення користувача admin.
  Лис 14, 2017

  Доброго дня, Ірино! Приходьте на консультацію, на місці можна буде оцінити ситуацію та вирішити, що можна робити. На все добре!

 1. anon
  Лис 12, 2017

  Добрий день. Хотіла спитати, чи можна робити ударно-хвильову терапію на п'яту (при шпорі) 5 днів підряд, чи лікування проходить через день? Дякую.

 1. anon
  Лис 09, 2017

  Доброго дня! Чи консультуєте ви дітей 6 річного віку. І чи потрібен попередній запис для консультації?

 1. Зображення користувача admin.
  Лис 09, 2017

  Доброго дня! Так, консультуємо, попередній запис не обов'язковий, приходьте в любий час із 9.00 по 16.00, в суботу працюємо лише до 13.00. На все добре!

 1. anon
  Лис 08, 2017

  Здравствуйте! Хотела узнать, для того, чтоб приехать к вам на консультацию нужно ли первоначально записаться? Делала МРТ, результат: протрузії міжхребцевих дисків L4 -L5 - s1 сегментів і гемангіоми L5 хребця на фоні нерівномірних проявів остеохондрозу поперекового відділу хребта.

 1. Зображення користувача admin.
  Лис 08, 2017

  Доброго дня! Якщо ви плануєте поселятись в наш готель, тоді бажано забронювати номер по телефону 0969232533

  Беріть свої знімки та приїжджайте на консультацію, будемо займатись вашою проблемою. На все добре!

 1. anon
  Жов 22, 2017

  Доброго дня. Мій діагноз: стійкі залишкові явища після пренесеного  ГМПК (14.02.2016р.) по ішемічному типу (кардіогенна емболія) в басейні правої середньої мозкової артеїї на грунті змішаної дисциркулярної енцефалопатії || ст. (гіпертонічна, атерослеротична та ревмоваскуліту судин головного мозку). 

  Центральний спастичний лівобічний геміпарез до ступеню плегії в дистальному відділі руки з порушенням функції ходи; цефалгічний, вертігоатактичний та астенодепресивний синдроми.

  Хронічна ревматична хвороба серця неактивна фаза. Комбінована вада  мітрального клапану серця з перевагою стенозу ||| ст. Гіпертонічна хвороба ||| ст., 1 ступ., ризик 4. Гіпертензивне серце. Парокксизмальна форма фібриляції пересердь із тахісистолією шлуночків. АВ блокада | ст. Розповсюджений остеохондроз хребта з спондилоартрозом.

  Скажіть, будь ласка, чи можна мені потрапити до вас на реабілітацію? І на які результати я можу надіятися? Тому, що всі мені говорять, що тільки на Бога, більше мені ніхто не допоможе....Буду вдячна за відповідь.

 1. Зображення користувача admin.
  Жов 23, 2017

  Доброго дня! Враховуючи вашу ситуацію та наявність супутньої патології, рекомендую зв'язатись по телефону 0969232533 з головним лікарем для уточнення та вирішення вашого питання. На все добре!

 1. anon
  Жов 19, 2017

  Здравствуйте. Хочу приехать на лечение, S-образный сколиоз, осложненный множественными небольшими грыжами, остеоартрозом в шейном отделе и деформацией дисков. Можно-ли пройти у Вас лечение без мануальной терапии, т.к. она противопоказана при таком заболевании. Возраст 55 лет.

 1. Зображення користувача admin.
  Жов 23, 2017

  Доброго дня! Мануальна терапія не являється абсолютним протипоказом при такій патології. Приходьте на консультацію, будемо вирішувати, як вас лікувати. На все добре!

 1. anon
  Жов 19, 2017

  Добрий день! У мого чоловіка вивих першого хребця атланта, у вас таке лікують і чи можна поставити атланта на місце? В нас є мрт знімки .

 1. Зображення користувача admin.
  Жов 31, 2017

  Доброго дня, Ірино! Так, ми лікуємо цей стан, атлант можна поставити на місце. Приходьте на консультацію. Вибачте, що довго чекали відповіді, технічні проблеми. На все добре!

 1. anon
  Жов 11, 2017

  Доброго дня! Моїй дочці лікарі поставили діагноз люмбалгія (парамедіанна екструзія L5-S1), оскільки вона студентка, зараз на лікування не може приїхати, а болі особливо в ночі. Які наші дії?

 1. Зображення користувача admin.
  Жов 13, 2017

  Доброго дня! В даному випадку потрібно однозначно лікуватись. Якщо ваша дочка не має можливості приїхати, то може по місцю проживання приймати медикаментозне лікування, однак воно є лише симптоматичним (усуває симптоми, але не лікує грижу) та дуже часто взагалі не дає ніякого результату. Бажано знайти час та нормально пролікуватись. На все добре!

 1. anon
  Жов 04, 2017

  Доброго дня!  Підкажіть, будь ласка, що робити, маю сильні болі у попереку, останнім часом віднімає ліву ногу. Майже кожні 3 місяці проходжу курс лікування. Чи можливе лікування у вас, і що при собі потрібно мати? (Маю заключення МРТ всього хребта).

 1. Зображення користувача admin.
  Жов 09, 2017

  Доброго дня, Галино! Так, ми займаємось лікуванням такої проблеми, приходьте на консультацію, беріть свої знімки. На все добре!

 1. anon
  Вер 26, 2017

  Здравствуйте! У меня S-образный сколиоз со смещеним таза более 30 лет. Недавно делал томографию и вот заключение: КТ-картина межпозвоночного остеохондроза поясничного отдела позвоночникаю. Деформирующий спондилоартроз. Спондилез. Грыжи дисков L4-S1. Протрузии дисков L3-L4. Артроз крестцово-подвздошных сочленений. Сколиоз. Лечите ли Вы  такие заболенания? С Уважением, Александр.

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 26, 2017

  Доброго дня, Олександр! Так, ми займаємось лікуванням такої патології. Приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Вер 23, 2017

  Добрий день! Пдкажіть, будь-ласка, чи проводять у Вас в центрі заняття ЛФК і чи є в номерах готелю Wi-Fi?

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 25, 2017

  Доброго дня! Так, в нашому центрі проводиться кінезотерапія; Wi-Fi добре працює на першому поверсі, на другому слабше, а на третьому погано ловить. На все добре!

 1. anon
  Вер 21, 2017

  Доброго Дня. У мене питання: моїй мамі зробили операцію на хребті, поставили 4 пластини. Травмувалась в результаті падіння з дерева. Операцію зробили 4 липня 2017 року. Але на даний час вона пересувається тільки з допомогою ходуль. Чи берете Ви таких хворих на реабілітацію і що саме Ви можите запропонувати?

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 22, 2017

  Доброго дня, Олександре! Так, ми можемо брати вашу матір на реабілітацію, у випадку, якщо післяопераційні рани зажили. Привозьте її на консультацію, будемо дивитись, що можна зробити в її ситуації. На все добре!

 1. anon
  Вер 08, 2017

  Доброго вечора. Підкажіть, будь-ласка, чи покаже щось УЗ обстеження спини в моєму випадку - зміщюються диски в попереку (як кажуть вискакують диски), вправляв кілька разів в травматолога, без результату. Чи тільки рентген і МРТ? Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 11, 2017

  Доброго дня, Олександре! Так, з допомогою ультразвукової діагностики можна з'ясувати стан міжхребцевих дисків, корінцевих каналів, тощо. Рентген малоінформативний, найкраще робити МРТ, однак це дороге обстеження. Ультразвукової діагностики буде достатньо. На все добре!

 1. anon
  Вер 06, 2017

  У мене проблеми з поперековим відділом хребта. Останнім часом дало ускладнення - болі в попереку, ногах (відчуваю систематичне печіння і оніміння нижніх частин кінцівок). Ходити довго не можу, періодично мушу присідати, щоб відпустило. Зробив МРТ. Висновки: антелатеролістез L4, || ст з дегенеративним стенозом хребетного каналу та міжхребцевих отворів на рівні L4-5. Ретролістез L3 | ст. Дегенеративний стеноз міжхребцевих отворів L3-4. Дифузні випинання міжхребцевих дисків L1-2, L2-3, L3-4, L4-5. Остеахондроз. Спондилоартроз. Сколіоз | ст.  Чи зможете допомогти ? І чи надається лікарняний? Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 11, 2017

  Доброго дня, Зіновій! Так, ми зможемо вам допомогти, приходьте на консультацію. На жаль, лікарняний не видаємо. На все добре!

 1. anon
  Сер 30, 2017

  Доброго Дня!

  Привіт з Польші - про Вас і тут знають)

  Я чернівчанин - в цей час на праці в Польщі, 52 роки. Пару місяців тому, в квітні, на роботі (переміщення вантажів, навантаження було на хребет-пояс-ноги) відмовила моментально права нога. Був відправлений додому (на місце проживання). Прийшла медсестра - вколола укол, як я розумію знеболююче (яке не знаю), пару процедур фізітерапії (я робив вправи - йога, інше...), пару втирань мазі і масаж, і через 2 дні я вже працював далі... Зараз, тиждень тому, ситуація повторилась, але уже набагато серйозніше. Під час праці були навантаження, перевезення візком важких грузів, почала відмовляти вся та ж права нога. Покинув працю, ледве дійшов до помешкання (понад 600 метрів). Прокололи пару знеболюючих - були дуже сильні болі від поперека до стопи, простріли, та все інше. Відвідав місцевого лікаря дільничого. Діагноз - ішіас (запалення сідничного нерва). Але як я розумію це вже як реакція організму на "причину". Так як болі були постійні та спазматичні , прописали 6 уколів Olfen 75 ( Португалія), таблетки - Sirdalud (Німечина) - та сусідка медик порадила ще каплі знеболюючі (у неї теж була аналогія) - Tramadol ratiopharm 100 mg/ml, Tropfen та Novaminsulfon 500 mg/ml, Lichtenstein (міксувати та при болях). Прийняв, прокололи ще 6 уколів, 2 рази відвідав фізіотерапевта. Покращення очевидні . Вже на ногах - через 7 днів. Сам ходжу. Все як би добре. Але при знаходженні у "вертикальному"понад 15 - 40 хвилин починаються болі в спині які передаються у "таз", та ідуть у м'яз на нижню кінцівку. Як розумію причина залишилась - просто знято запальний процес. Будь ласка, Ваша думка та порада. Чи працювати дальше, чи додому в Чернівці і до Вас на лікування-реабілітацію, так як у мене є все більше аргументів того, що є більш серйозні проблеми. Ніяких МРТ, та інших не робив. Дякую. З повагою та найкращими побажаннями, Михайло.

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 31, 2017

  Доброго дня, Михайле! Рекомендую пролікуватись, бо поки не забрати причину в попереку, воно буде вас турбувати. Якщо є можливість, приїжджайте на реабілітацію. На все добре!

 1. anon
  Сер 25, 2017

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна ще лікувати такий діагноз? МРТ - дегенеративо-дистрофічні зміни хребта (явища остеохондрозу). Патології міжхребцевих дисків С4-С5 (протрузія 2мм); С5-С6 (протрузія 1,5мм); L4-L5 (протрузія 5мм); L5-S1 (протрузія 4мм). Кавернозна гемангіома тіла хребця Th1.

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 25, 2017

  Доброго дня, Тетяно! Так, таке захворювання лікувати не лише можна, а й потрібно. Приходьте на консультацію. На все добре!

Сторінки

Leave a comment