Залишайте Ваші запитання. Фахівці медичного центру "Меднеан" нададуть кваліфіковані відповіді.

У зв'язку із оновленням сайту були втрачені всі відповіді на попередні запитання. Адміністрація сайту просить вибачення за тимчасові незручності.

 

423 Коментарі
 1. anon
  Сер 06, 2018

  Доброго дня. У мого батька дорзація протрузії дисків С3-С4- 4мм, С4-С5-3,3мм, С5-С6-3,8мм прояви остеохондрозу та пондилоартрозу шиї. Біль в шийно-груднім відділі хрипта і радіацією в ліву руку, рука затерпає. Чи  зможете  ви нам допомогти? Якщо так то чи потрібно записуватися до вас на консультацію чи можна зразу підїхати?

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 08, 2018

  Доброго дня, Марія! Так, ми зможемо допомогти вашому батькові. Записуватися не обов'язково, однак потрібно приходити не пізніше 16.00. Бріть знімки та приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Сер 02, 2018

  Hello,

  I am visiting Chervnitsi for a month. I have pain when sitting upright for more than 10-15 minutes; I must stand up for minimum 3-4 minutes before sitting again. This situation started ~ 6 months ago. I would like to come to your clinic for a consultation and diagnosis, and treatment if you can help. I hope some of your staff speak English. Thank you!

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 04, 2018

  Hello, so come to our clinic for a consultation, I think we will find a common language.

 1. anon
  Лип 31, 2018

  Доброго дня! У мене спондилоартроз шийного відділу хребта. Медіанні потрузії дисків С5-С6, С6-С7. Нестабільність С4-С5. Вертебро-базилярна недостатність. Чи зможете ви мені допомогти?

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 31, 2018

  Доброго дня, Антоніно! Так, ми зможемо допомогти Вам, у нас для цього є всі можливості та засоби. Беріть знімки та приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Лип 14, 2018

  Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, мене болять ноги внизу біля стопи і сильно печуть. Ліпідограма показала що сечова кислота 471 і високий холестерин, точного діагнозу не поставили.

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 16, 2018

  Доброго дня, Галино! Ліпідограма не має відношення до сечової кислоти, це різні аналізи. Рівень сечової кислоти дещо підвищений, що може вказувати на наявність подагри, однак, не виключено, що була проведена неправильна підготовка до здачі крові на аналіз. Тобто, біль в суглобах може бути наслідком подагричного артриту, або внаслідок іншої причини. Краще прийдіть на консультацію, щоб розібратись в ситуації.

 1. anon
  Лип 10, 2018

  Як можна ефективно та швидко позбутись від запалення сідничного, надайте відповідь без консультацій будь- ласка

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 12, 2018

  Доброго дня, Олександре! Швидко позбутись запалення сідничного нерва не завжди можливо, лікування цього процесу потребує часу. А що стосується ефективності, то потрібно в першу чергу усунути причину його виникнення, а по-друге, усувати безпосередньо запальний процес по сідничному нерву.

 1. anon
  Лип 08, 2018

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка, німіють пальці рук, що може бути причиною і до кого звертатись???

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 09, 2018

  Доброго дня, Тетяно! Оніміння пальців спостерігається при різних станах, але, в основному, це пов'язано із проблемами в шийному відділі хребта. Приходьте до нас на консультацію! На все добре!

 1. anon
  Лип 01, 2018

  Добрий вечір! У мого чоловіка дуже тягне праву ногу і пече у клубі. Діагноз люмбальгія, наслідки оперативного втручання кили L5S1. Як можна записатися до Вас на консультацію?

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 02, 2018

  Доброго дня! Приходьте в будні дні в любий час з 9.00 по 16.00. До зустрічі!

 1. anon
  Чер 25, 2018

  Доброго дня, маю протрузii шийного вiддiлу 3 мм, чи можуть допомогти в вашому центрi? Знаю, що задоволення не з дешевих, але хочеться вiрити в результат. Що потрiбно мати з собою, дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 29, 2018

  Доброго дня, Олено! Так, ми можемо допомогти Вам, приходьте на консультацію. Нічого не потрібно мати особливого, беріть лише Ваші знімки, які маєте. На все добре!

 1. anon
  Чер 11, 2018

  Доброго дня. Мені 21 рік. Скажіть будь ласка, Ви займаєтесь лікуванням м'язево-тонусних синдромів. Зокрема здухвинно-поперекох м'язів та їх антагоністів?

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 11, 2018

  Доброго дня, Михайле! Потрібно визначитись з причиною даних синдромів, особливу увагу потрібно звернути на поперековий відділ хребта. Тому приходьте на консультацію, де можна буде визначитись більш конкретніше, з чим потрібно працювати. До зустрічі!

 1. anon
  Чер 05, 2018

  Доброго дня, мені 53 р. Діагноз: двобічний коксартроз (ІІ ст лівого суглобу, ІІІ-правого). У 2015 р і в березні 2018 р в правий суглоб вводився замінник суглобної рідини. В даний час гострі болі не турбують, але дуже занижена рухова активність правого суглобу (не можу довше стояти, дуже порушена хода), з 2014 р. щорічно проходжу санаторно-курортне лікування ("Немирів" Львівської обл., "Медобори" Тернопільської обл. Чи можна у вас пройти курс лікування (скільки потрібно днів), чи видають у вас лікарняний листок непрацездатності, в скільки приблизно обійдеться лікування без проживання і головне на який результат можна надіятися?

   

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 05, 2018

  Доброго дня, Богдано! Так, ми займаємось лікуванням артрозу колінних суглобів, курс лікування складає, в середньому, 10 днів. Лікарняний лист ми не видаємо, видаємо тільки довідку про проходження лікування. Вартість лікування залежить від призначених процедур (орієнтовно 10 тис. грн), вартість проживання дивіться в прайсі. В загальному може вийти 13 - 15 тисяч грн. Про результати говорити рано, потрібно бачити Вас особисто. На все добре!

 1. anon
  Чер 02, 2018

  Добрий день. Мене звати Муравлюк Олег, я пройшов у вас курс лікування 12 днів. Зробили два уколи блокади, після яких біль сіднично частково згасала, але через пару днів знову загострювалась. Можливо потрібно декілька блокад підряд?

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 02, 2018

  Доброго дня, Олег! Прийдіть на консультацію, щоб визначитись із Вашою ситуацією. На все добре!

 1. anon
  Травень 24, 2018

  Доброго дня! Моїй мамі 67 років і у неї атрофуючий артроз колінних суглобів. Особливо турбує правий суглоб. Не може ходити від болю. Чи можливо їй допомогти і скільки приблизно буде коштувати лікування та скільки днів? Дякую!

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 24, 2018

  Доброго дня, Тетяно! Допомогти можемо, курс лікування артрозу колінного суглобу, в середньому, складає 10 днів. Вартість буде залежати від призначеного лікування (приблизно курс від 3000 грн і вище), тому приходьте на консультацію, де можна буде говорити щось конкретно. Консультація безкоштовна. До зустрічі!

 1. anon
  Кві 10, 2018

  Добрий день...Чи лікуєте ви дисплазію кульшових суглобів у маленьких діток?

 1. anon
  Кві 10, 2018

  Доброго дня... Моїй дитині у 4міс. діагностували дисплазію кульшових суглобів, нам одягнули стремінці через тиждень ми їх зняли тому, що в неї почалась істерика... Скажіть, будь ласка, чи лікуєте дисплазію кульшових суглобів у маленьких діток?

 1. anon
  Кві 03, 2018

  В мене запалення на російській мові "сочленения" болі вже третій рік, медикаментозне лікування і блокаду пройшла без результатів. Знімки і мрт 3 річної давності. Чи зможете допомогти?

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 04, 2018

  Не зовсім зрозуміло, якого "сочленения" є запалення. Можливо, Ви мали на увазі запалення крижо-тазового з'єднання? Ми зможемо допомогти, але потрібно дізнатись про Вашу проблему більш детальніше. Тому беріть ваші знімки та приходьте на консультацію, але приходьте вже з 11 квітня. На все добре!

 1. anon
  Бер 30, 2018

  Добрий день шановні! Є 1 стадія гонартрозу, зявилися остеофіти. Вгору-вниз-далеко іти некомфортно, починає боліти коліно. Хоча б приблизно, скільки обійдеться курс лікування. Мені 46.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 01, 2018

  Доброго дня, Миколо! Курс лікування у Вашому випадку може обійтись приблизно від 3000 грн. Це орієнтовно, щоб точно сказати, потрібно бачити Вас. Приходьте на консультацію, вона безкоштовна. На все добре!

 1. anon
  Бер 29, 2018

  Здравствуйте! Скажите можно ли вылечить меня с помощью мануальной терапии

  Мой диагноз:

  Остеохондроз поперекового відділу хребта, спондільоз, спонділоартроз, спонділолізний спонділолістез L 5 хребта, протрузії L3-L4 L4-L5 L5-S1 незарощення дужки L5 хребця 9 (spina biphida).

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 29, 2018

  Доброго дня, Андрій! В даному випадку без мануальної терапії не обійтись, крім того, потрібне комплексне лікування. Приходьте на консультацію зі своїми знімками. На все добре!

 1. anon
  Бер 23, 2018

  Добрий день. В мене остеохондроз шийного відділу хребта. Грижа С4-С5, С5-С6. Затискання позвонкових судин. Головокружіння.

  Порекомендуйте лікувальні вправи. Зараз проходжу: масаж, витягування, блокада.

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 25, 2018

  Доброго дня, Анатолій Юрійович! Про необхідність призначення певних вправ в Вашому випадку повинен говорити ваш лікуючий лікар в тому закладі, де Ви проходите лікування. Якщо Ви будете проходити лікування в нашому центрі, тоді, відповідно, ми зможемо давати Вам певні рекомендації і не тільки. На все добре!

 1. anon
  Бер 20, 2018

  Доброго вечора! У моєї мами діагноз: Кт- картина грижових випячувань м/х дисків до заду в L3-S1 на фоні остеопорозу, остеохондрозу, деформуючого спондилоартрозу та дегенеративних змін поперекового відділу хребта.

  Мама завершує лікування у районній лікарні. Болі залишилися, але вже терпимі. Зате їй важко ходити. Може мама продовжити лікування у Вас, чи потрібно почекати  1-2 місяці? Вік мами 67 років. Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 20, 2018

  Доброго вечора, Наталя! Можете одразу привозити до нас на лікування, ми не застосовуємо медикаменти, та й лікування наше направлене безпосередньо на причину, а не лише на симптоми. Медикаменти дають лише тимчасовий ефект. Беріть знімки та приїжджайте. До зустрічі! 

 1. anon
  Бер 12, 2018

  Остеохондроз поперекового відділу хребта, спонділоартроз, кила секвестрована м/х диску Л4 з вторинним корінцевим синдромом в стадії загострення, центральний стеноз вертебрального каналу, анталгічний сколіоз. Чи можна звернутися за допомогою до вашого медичного закладу? Будемо вдячні за вашу відповідь.

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 13, 2018

  Доброго дня, Олено! Так, ми займаємось лікуванням такої патології. Беріть всі ваші обстеження та приходьте на консультацію. На все добре! До зустрічі!

 1. anon
  Лют 20, 2018

  Доброго дня, скажіть, будь ласка, у Вашому центрі з діагнозом ревматоїдний артрит надають допомогу?

 1. Зображення користувача admin.
  Лют 21, 2018

  Доброго дня, Валентино! Так, ми надаємо допомогу при такому захворюванні, приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Січ 29, 2018

  Чи лікуєте парез нижніх кікцівок ніг віком 77 років?

 1. Зображення користувача admin.
  Січ 29, 2018

  Беріть обстеження, які маєте, та приходьте на консультацію. Спочатку потрібно вияснити причину парезу, а потім вже говорити про лікування та його ефективність. Парез може бути наслідком інсульту, або наслідком при наявності захворювань у поперековому чи грудному відділах. Тому приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Гру 22, 2017

  Добрий вечір! Хочузапитати, чи допоможете в моїй проблемі. Мені зробили МРТ попереку і поставили такий діагноз: ВИСНОВОК такий МР_ картина правобічної парамедіанної протрузії L3-L4, центральної екструзії секвестру L4-L5 із вторинним абсолютним стенозуванням хребетного каналу (L4-L5), правобічної форамінальної протрузії L5-S1м/х дисків. Помірністатичні порушення. Дегенеративні зміни ПВХ.

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 23, 2017

  Доброго вечора, Василю! Приходьте на консультацію, що комплексно оцінити Ваш стан та визначитись з лікуванням. Обов'язково візміть Ваші знімки. На все добре!

 1. anon
  Гру 20, 2017

  Головнi болi, головокружiння, три протрузii шиї. Чи зможете допомогти?

   

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 20, 2017

  Доброго дня! Так, зможемо допомогти Вам, враховуючи вашу ситуацію. Приходьте на консультацію, беріть із собою знімки. На все добре!

 1. anon
  Гру 15, 2017

  Пяточні шпори та деформуючий артроз за висновком лікаря з березня 2017, дуже турбує, чи допоможуть у вас, дякую

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 15, 2017

  Доброго дня, Валентино Петрівно! Так, ми зможемо допомогти Вам у вашій ситуації. Приходьте на консультацію, прихопіть із собою обстеження, які маєте. На все добре!

 1. anon
  Гру 06, 2017

  Доброго дня, моїй дитині 1 місяць і поставили діагноз дисплазія суглобу зі зміщенням (звивих)правого бедра, кут альфа -37 градусів, лівий кульшовий суглоб в нормі -64 градуси по альфа. Скажіть, будь ласка, чи можна звернутися до вас з даною проблемою?

Сторінки

Leave a comment

Подібні статті:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"