Залишайте Ваші запитання. Фахівці медичного центру "Меднеан" нададуть кваліфіковані відповіді.

У зв'язку із оновленням сайту були втрачені всі відповіді на попередні запитання. Адміністрація сайту просить вибачення за тимчасові незручності.

 

306 Коментарі
 1. anon
  Чер 11, 2017

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можливо вилікувати кісту бейкера? У моєї мами вже десь два роки, лікують і немає результату.

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 11, 2017

  Доброго дня, Миколо! Дивлячись, як лікувати, з правильним підходом вилікувати можна, хоча можливі рецидиви. Однак медикаменти тут не допоможуть, та й пункції робити не варто. Приходьте на консультацію, щоб оцінити ситуацію та визначитись із лікуванням. На все добре!

 1. anon
  Чер 10, 2017

  Добрий день, прокоментуйте, будь ласка, цей висновок мрт, чи потрібне лікування 33роки. МР-ознаки остеохондрозу шийного відділу хребта. Протрузії м/х дисків в сегменті С3-С7. Радикулярні кісти на рівні сегменту С5-Th2.

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 11, 2017

  Доброго дня, Сергій! Звичайно, що потрібно лікувати протрузії, бо з часом сформуються грижі, які лікувати вже важче. Беріть знімки та приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Травень 30, 2017

  Добрий день. Було зроблене МРТ в ДЦ (+сд- диск) 25.05.17. Висновок: МРТ-картина протрузії міжхребцевого диску L5-S1 на фоні остеохондрозу та сколіозу поперекового відділу хребта. Скажіть, будь ласка, яка серйозність данного діагнозу і чи можливо це "діло" справити, біль у паху і т.д. Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 31, 2017

  Доброго дня, Олександр! Діагноз серйозний, адже це початкова стадія грижі диску. Якщо не лікувати, буде набагато гірше, не варто запускати. Протрузія лікується набагато легше, ніж уже сформована грижа. Беріть ваші знімки та приходьте на консультацію. Будемо займатись вашою проблемою. На все добре!

 1. anon
  Травень 28, 2017

  Доброго дня. Дуже турбує біль у спині, не можу нічого підняти і робити, через 5 хвилин сильно пече і згодом болить так сильно, що важко втриматися на ногах. Чи можна з таким до вас прийти на прийом до лікаря і чи обов'язково саме у вас проходити лікування? Дякую

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 30, 2017

  Доброго дня, Наталія! Так, ми займаємось лікуванням такої проблеми. Ви можете прийти до нас на консультацію, а потім вирішити, чи проходити у нас лікування, чи вам підійде інше. Вам нададуть поради, а вибір за вами. На все добре!

 1. anon
  Травень 21, 2017

  Доброго дня. Чи актуальні в прайсі вартість процедур та ціни на проживання? Дякую

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 21, 2017

  Доброго дня, Віктор! Так, ціни в прайсі актуальні, вартість процедур та проживання не змінювалась. На все добре!

 1. anon
  Травень 12, 2017

  Доброго дня! Діагноз грижі шийного позвонка. Чи можуть при цьому бути такі симптоми: затерпання голови та обличчя, а також мене цікавить інформація чи субота і неділя у Вас вихідні дні. Дякую!

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 16, 2017

  Доброго дня, Лілія! Так, такі симптоми можуть бути при грижі шийного відділу хребта за рахунок подразнення нервових корінців. Субота у нас робоча, до 13.00, а неділя вихідний. На все добре!

 1. anon
  Травень 12, 2017

  Добрий день. Таке питання: болять суглоби - майже всі. Болять від найменьшого навантаженя. Біль блукаюча. Сьогодні один чи два суглоби заболять, завтра інші. Десять років тому ставили діагноз - артроз. Так і живу з цим та знімаю біль обезболюючими. Ви можете допомогти?

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 12, 2017

  Доброго дня, Наталія! Так ми зможемо вам допомогти. Вилікувати артроз неможливо, але призупинити його прогресування та зняти симптоматику, так, щоб ви могли нормально себе почувати, це можна зробити. Приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Травень 07, 2017

  Добрий день. У чоловіка на МРТ показало: фізіологічний лордоз випрямлений. Висота тіл хребців збережена з ділянками жирової дегенерації. Ретролістез L4 до 4мм. Зниження інтенсивності сигналу та висоти дисків L4-S1. Лівобічна парамедіанна кила диску L4-L5 до 5мм з підтисканням дурального мішка, лівий міжхребцевий отвір звужений. Правобічна парамедіанна нисхідна кила диску L5-S1 до 11мм з можливим формуванням секвестру, права латеральна кишеня звужена, правий нервовий корінець компресований. Термінальні відділи спинного мозку та паравертебральні м"які тканини не змінені. Гіпертрофія жовтої зв"язки на рівні тіла L5 до 6 мм. МРТ-ознаки характерні для дегенеративних змін попереково-крижового відділу хребта по типу Modic!! Ретролістезу L4. Кили дисків L4-L5, L5-S1. Скажіть, будь ласка, чи можна це вилікувати без оперативного втручання? На скільки серйозна ця хвороба? Скільки часу займає процес лікування? Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 09, 2017

  Доброго дня, Наталя! Так, це можна вилікувати, але процес лікування тривалий. Спочатку потрібно орієнтуватися на курс лікування 10 днів, а потім повторний через декілька місяців. Це орієнтовно, більш точніше можна сказати після консультації. Беріть знімки та привозьте чоловіка до нас. Захворювання серйозне, тому не варто затягувати. До зустрічі!

 1. anon
  Кві 26, 2017

  Напишіть графік роботи на травневі свята.(1,2,8,9) Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 29, 2017

  Доброго дня! У нас ці дні робочі. На все добре!.

 1. anon
  Кві 24, 2017

  Добрий день! Зробила сьогодні чергове МРТ в м.Ковель і бачу погіршення після довготривалих і мабуть безрезультативних лікувань. У висновку вказано: м/х диски нерівномірно зниженої гідрофільності та висоти. По задньому краю диска L4-L5-ознаки лівобічного парамед. пролапсу до 6 мм. По задньому краю диска L5-S1 ознаки лівобічного парамедіанного пролапсу до 7 мм, зміщеного краніально. Тіла хребців по висоті збережені, замикаючі пластини з ознаками дегенерації. По краніальній поверхні хребця L3 та суміжних поверхнях хребців L1, L2 відмічаються грижі Шморля. По краям тіл хребців остеофітні загострення. Кістковий мозок хребців має незмінний МР-сигнал. М/х суглоби з ознаками артрозу, паравертебральні м'які тканини без особливостей. Проконсультуйте, будь-ласка, чи лікуєте з такими грижами і наскільки лікування є результативним - мене цікавить чи хоч є надія, що вони зменшаться? Якщо лікуєте, то який термін перебування у вас приблизно? З повагою, Людмила, 37 р.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 24, 2017

  Доброго дня, Людмило! Так, ми лікуємо такі грижі, вони зменшаться в розмірі та усунеться симптоматика. Один курс лікувння складає приблизно 10 днів, потім, після перерви (3-6 місяців), бажано проводити наступний курс для подальшого зменшення грижових вип'ячувань. Перед приїздом бажано зателефонувати та забронювати номер. На все добре!

 1. anon
  Кві 22, 2017

  Доброго дня!

  В кінці лютого минулого року проходив у Вас лікування хребта (було поставлено діагноз зміщення хребців у поперековому і грудному відділах). Стан став кращим, але біль до кінця не пройшла. Нещодавно проходив компютерну томографію черевної порожнини і випадково у поперековому відділі хребта була виявлена маленька грижа. Чи можете Ви повністю за допомогою УЗД провести діагностику, щоб лікування було направлене в правильно русло чи краще зробити томографію хребта і після цього прийти до вас на прийом? Дякую!

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 24, 2017

  Доброго дня, Василь! Так, можемо на місці зробити ультразвукову діагностику для уточнення. Беріть із собою томографію, яку маєте, та приходьте на консультацію! На все добре!

 1. anon
  Кві 14, 2017

  Доброго дня. Який в клініки графік роботи на пасхальні свята? Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 15, 2017

  Доброго дня! Працювати починаємо із середи, 19 квітня. На все добре!

 1. anon
  Кві 14, 2017

  Здравствуйте. У моей мамы (46 лет) 18.11.16 был ишемический правосторонний обширный инсульт с тромбозом правой артерии (тромб остался). Сейчас она учится ходить сама с палочкой. Рука не работает. Сориентируйте пожалуйста, хоть образно, сколько обойдется реабилитация в вашем центре? Мы из Херсона, это плюс проживание. Цены на отель в вашем прайс-листе указаны на одного человека? И какая длительность реабилитации в подобных случаях? Огромное вам спасибо за ответ.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 14, 2017

  Доброго дня, Кристина! Курс реабілітації триває 10 днів, потім робиться перерив і проводяться повторні курси, все залежить від ситуації. Реабілітація тривала і для кожного це різний час.

  Ціни на готель вказані на одну людину. Потрібно буде, щоб із вашою матір'ю хтось був, щоб доглядати її. Якщо сказати орієнтовно, то один курс реабілітації (10 днів) разом із проживанням двох людей може обійтись від 8 тис грн до 14 тис грн. Все залежить від того, яке лікування буде призначатись. Попередньо варто зателефонувати і забронювати номер. На все добре!

 1. anon
  Кві 14, 2017

  Чи займаєтесь Ви лікуванням суглобів, якщо у хворого подагра?

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 14, 2017

  Доброго дня, Лоріна! Лікування подагри специфічне і потребує дотримання жорсткої дієти та прийому відповідних медикаментів для виведення сечової кислоти, наприклад, алопуринолу, тощо. Ми можемо лише частково впливати на запальний процес та зменшувати симптоматику, однак це тільки симптоматичне лікування. Вам краще звернутись в спеціалізоване відділення, яке займається лікуванням такої патології. На все добре!

 1. anon
  Кві 11, 2017

  Здравствуйте. В июле 2015 после неудачного прыжка в море получил перелом позвоночника С7. Прооперирован. На сегодняшний день парализован ниже пояса, в пальцах рук спастика. Динамика положительная. Возьмётесь ли за реабилитацию? Когда лучше обращаться?

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 11, 2017

  Доброго дня! Так, ми займаємось реабілітацією після переломів хребта і за вас візмемось. Беріть всі ваші обстеження та приїжджайте на консультацію. Попередньо варто зателефонувати до головного лікаря за телефоном 0969232533 та уточнити деталі про наявність місця в готелі та інші нюанси. На все добре! До зустрічі!

 1. anon
  Кві 11, 2017

  Доброго дня! Чоловіка давно турбували болі в попереку і в нижній частині живота, віддавало в ногу. Зробили МРТ і ось заключення - М/х диск L5-S1 із широкою медіанною протрузією до 4 мм та лівобічною парамедіанною нисхідною секвестрацією 4*3 мм, що відтискає корінці S1 зліва. Тіла поперекових хребців із множинними дрібними вогнищами жирового переродження кісткового мозку; у Th12 гемангіома 19 мм. Підкажіть, будь ласка, що це все означає і що з цим всім робити??? Болі зараз дуже сильні. Що саме з цього всього є найнебезпечнішим і що може викликати сильний біль? Дуже дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 11, 2017

  Доброго дня! Сильний біль пов'язаний із защемленням корінця в ділянці протрузії, хоча наявність секвестрації диску вже вказує на сформовану грижу, а не протрузію (потрібно дивитись знімки). Гемангіома тіла 12 грудного хребця не може давати ніякої симптоматики, але створює ризик компресійного перелому хребця при певній провокації.

  Ми можемо вам допомогти, протрузія, як і сформована грижа лікуються, хоча наявність секвестрації може дещо ускладнити процес лікування. Приходьте на консультацію разом з обстеженнями вашого чоловіка, де можна буде більш детально оцінити ситуацію та визначитись з лікуванням. До зустрічі!

 1. anon
  Кві 11, 2017

  Два тижні тому відчув біль в шиї. Через кілька днів біль почав віддавати в праву руку, відчуваю легке оніміння пальців, а головне слабкість в руці, звичні операції робити складно. Пройшов кілька сеансів масажу - легше не стало. Зробив МРТ - протрузії до 4 мм (С5-С6, С6-С7).

  Пройшов також обстеження в невролога - діагностував правобічний плексит.
  Який прогноз по лікуванню в вашій клініці, і чи можливо відновити функціональність руки?

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 11, 2017

  Доброго дня! Можемо вам допомогти в даній ситуації і, чим швидше розпочате лікування, тим кращий прогноз. Функціональність руки можна повністю відновити. Приходьте на консультацію, не забудьте ваші знімки. На все добре!

 1. anon
  Бер 31, 2017

  Доброго дня, чи можна зробити у вас узд хребта?

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 03, 2017

  Доброго дня! Так, можна, але бажано приходити до обіду. До зустрічі!

 1. anon
  Бер 20, 2017

  Доброго дня. В мене постійні головні болі, скачки тиску, часто сильні головокружіння. Просвітила судини шиї, висновок такий: дефіцит кровообігу в басейнах хребцевих артерій, обумовлені компресією v2 з залученням колатерального кровообігу по судинах вілізієвого кола, що викликає компенсаторне зниження кровообігу зліва та справа в басейнах СПА МПА. Зробили ренген знімок шиї, висновок такий: остеохондроз шийного відділу хребта з ознакою пролабування дисків c5 - c6, c6-c7. Проконсультуйте мене, мені 27 років, з яких 5 все це мучить мене.

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 20, 2017

  Доброго дня! Потрібно оглянути вас особисто, щоб оцінити ситуацію та визначитись із лікуванням. Тому приходьте на консультацію зі всіма вашими обстеженнями. На все добре!

 1. anon
  Бер 12, 2017

  Сколько стоит лечение, питание, проживание в сутки.

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 14, 2017

  Доброго дня! Вартість лікування залежить від хвороби та призначеного лікування (приблизна вартість вже вказувалась у коментарі нище). Щодо проживання з харчуванням - дивіться в прайс-лист. На все добре!

 1. anon
  Лют 28, 2017

  Мені цікаво, скільки приблизно буде коштувати обстеження та курс лікування?

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 01, 2017

  Доброго дня! Консультація безкоштовна, ультразвукова дігностика, при потребі, коштує 120 грн. Курс лікування в середньому складає 10 днів, а вартість залежить від конкретної ситуації та призначеного лікування і може коштувати від 3000 грн до 6000 грн. На все добре!

 1. anon
  Лют 21, 2017

  Перед тим, як їхати до вас на консультацію потрібно записуватись на прийом?

   

 1. Зображення користувача admin.
  Лют 22, 2017

  Записуватись на прийом не потрібно. Беріть знімки та приїжджайте. На все добре!

 1. anon
  Лют 21, 2017

  Доброго дня. Сьогодні пройшла МРТ попереково-крижового відділу хребта в м. Тернопіль. У висновку обстеження вказано: МР-картина правобічної парамедіанної протрузії L4-L5, правобічної парамедіанної екструзії зі секвеструванням L5-S1 міхребцевих дисків, вторинним відносним латеральним стенозуванням хребетного каналу на рівні L5-S1. Правобічний поперековий сколіоз II (другого) ст. Дегенеративні зміни в L4-S1.

  Проконсультуйте будь-ласка. Щиро вдячна. З пов. Лілія

 1. Зображення користувача admin.
  Лют 21, 2017

  Доброго дня! Для того, щоб оцінити вашу ситуацію, потрібно бачити вас особисто. Наявність грижі із секвеструванням та стенозуванням хребетного каналу є серйозним фактом, який може вказувати на можливість чи необхідність оперативного втручання. Однак, все залежить від клінічної картини та перебігу захворювання. Приїжджайте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Лют 21, 2017

  Здрастуйте, у мене таке запитання: ви берете на лікування дітей 5-7років, і дітей з судомами?

 1. Зображення користувача admin.
  Лют 21, 2017

  Доброго дня! Ми займаємось лікуванням захворювань хребта та суглобів, а також периферичної нервової системи. Лікуванням епілепсії не займаємось, однак судоми можуть бути наслідком різної патології, тому рекомендуємо вам прийти на консультацію, де можна буде визначитись остаточно. На все добре!

 1. anon
  Лют 02, 2017

  Скажіть, будь-ласка, чи можлива у вас реабілітація після перелому руки?

 1. Зображення користувача admin.
  Лют 06, 2017

  Доброго дня! Так, ми проводимо таку реабілітацію. Приходьте на консультацію. На все добре!

Сторінки

Leave a comment