Залишайте Ваші запитання. Фахівці медичного центру "Меднеан" нададуть кваліфіковані відповіді.

У зв'язку із оновленням сайту були втрачені всі відповіді на попередні запитання. Адміністрація сайту просить вибачення за тимчасові незручності.

 

348 Коментарі
 1. anon
  Жов 11, 2017

  Доброго дня! Моїй дочці лікарі поставили діагноз люмбалгія (парамедіанна екструзія L5-S1), оскільки вона студентка, зараз на лікування не може приїхати, а болі особливо в ночі. Які наші дії?

 1. Зображення користувача admin.
  Жов 13, 2017

  Доброго дня! В даному випадку потрібно однозначно лікуватись. Якщо ваша дочка не має можливості приїхати, то може по місцю проживання приймати медикаментозне лікування, однак воно є лише симптоматичним (усуває симптоми, але не лікує грижу) та дуже часто взагалі не дає ніякого результату. Бажано знайти час та нормально пролікуватись. На все добре!

 1. anon
  Жов 04, 2017

  Доброго дня!  Підкажіть, будь ласка, що робити, маю сильні болі у попереку, останнім часом віднімає ліву ногу. Майже кожні 3 місяці проходжу курс лікування. Чи можливе лікування у вас, і що при собі потрібно мати? (Маю заключення МРТ всього хребта).

 1. Зображення користувача admin.
  Жов 09, 2017

  Доброго дня, Галино! Так, ми займаємось лікуванням такої проблеми, приходьте на консультацію, беріть свої знімки. На все добре!

 1. anon
  Вер 26, 2017

  Здравствуйте! У меня S-образный сколиоз со смещеним таза более 30 лет. Недавно делал томографию и вот заключение: КТ-картина межпозвоночного остеохондроза поясничного отдела позвоночникаю. Деформирующий спондилоартроз. Спондилез. Грыжи дисков L4-S1. Протрузии дисков L3-L4. Артроз крестцово-подвздошных сочленений. Сколиоз. Лечите ли Вы  такие заболенания? С Уважением, Александр.

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 26, 2017

  Доброго дня, Олександр! Так, ми займаємось лікуванням такої патології. Приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Вер 23, 2017

  Добрий день! Пдкажіть, будь-ласка, чи проводять у Вас в центрі заняття ЛФК і чи є в номерах готелю Wi-Fi?

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 25, 2017

  Доброго дня! Так, в нашому центрі проводиться кінезотерапія; Wi-Fi добре працює на першому поверсі, на другому слабше, а на третьому погано ловить. На все добре!

 1. anon
  Вер 21, 2017

  Доброго Дня. У мене питання: моїй мамі зробили операцію на хребті, поставили 4 пластини. Травмувалась в результаті падіння з дерева. Операцію зробили 4 липня 2017 року. Але на даний час вона пересувається тільки з допомогою ходуль. Чи берете Ви таких хворих на реабілітацію і що саме Ви можите запропонувати?

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 22, 2017

  Доброго дня, Олександре! Так, ми можемо брати вашу матір на реабілітацію, у випадку, якщо післяопераційні рани зажили. Привозьте її на консультацію, будемо дивитись, що можна зробити в її ситуації. На все добре!

 1. anon
  Вер 08, 2017

  Доброго вечора. Підкажіть, будь-ласка, чи покаже щось УЗ обстеження спини в моєму випадку - зміщюються диски в попереку (як кажуть вискакують диски), вправляв кілька разів в травматолога, без результату. Чи тільки рентген і МРТ? Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 11, 2017

  Доброго дня, Олександре! Так, з допомогою ультразвукової діагностики можна з'ясувати стан міжхребцевих дисків, корінцевих каналів, тощо. Рентген малоінформативний, найкраще робити МРТ, однак це дороге обстеження. Ультразвукової діагностики буде достатньо. На все добре!

 1. anon
  Вер 06, 2017

  У мене проблеми з поперековим відділом хребта. Останнім часом дало ускладнення - болі в попереку, ногах (відчуваю систематичне печіння і оніміння нижніх частин кінцівок). Ходити довго не можу, періодично мушу присідати, щоб відпустило. Зробив МРТ. Висновки: антелатеролістез L4, || ст з дегенеративним стенозом хребетного каналу та міжхребцевих отворів на рівні L4-5. Ретролістез L3 | ст. Дегенеративний стеноз міжхребцевих отворів L3-4. Дифузні випинання міжхребцевих дисків L1-2, L2-3, L3-4, L4-5. Остеахондроз. Спондилоартроз. Сколіоз | ст.  Чи зможете допомогти ? І чи надається лікарняний? Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 11, 2017

  Доброго дня, Зіновій! Так, ми зможемо вам допомогти, приходьте на консультацію. На жаль, лікарняний не видаємо. На все добре!

 1. anon
  Сер 30, 2017

  Доброго Дня!

  Привіт з Польші - про Вас і тут знають)

  Я чернівчанин - в цей час на праці в Польщі, 52 роки. Пару місяців тому, в квітні, на роботі (переміщення вантажів, навантаження було на хребет-пояс-ноги) відмовила моментально права нога. Був відправлений додому (на місце проживання). Прийшла медсестра - вколола укол, як я розумію знеболююче (яке не знаю), пару процедур фізітерапії (я робив вправи - йога, інше...), пару втирань мазі і масаж, і через 2 дні я вже працював далі... Зараз, тиждень тому, ситуація повторилась, але уже набагато серйозніше. Під час праці були навантаження, перевезення візком важких грузів, почала відмовляти вся та ж права нога. Покинув працю, ледве дійшов до помешкання (понад 600 метрів). Прокололи пару знеболюючих - були дуже сильні болі від поперека до стопи, простріли, та все інше. Відвідав місцевого лікаря дільничого. Діагноз - ішіас (запалення сідничного нерва). Але як я розумію це вже як реакція організму на "причину". Так як болі були постійні та спазматичні , прописали 6 уколів Olfen 75 ( Португалія), таблетки - Sirdalud (Німечина) - та сусідка медик порадила ще каплі знеболюючі (у неї теж була аналогія) - Tramadol ratiopharm 100 mg/ml, Tropfen та Novaminsulfon 500 mg/ml, Lichtenstein (міксувати та при болях). Прийняв, прокололи ще 6 уколів, 2 рази відвідав фізіотерапевта. Покращення очевидні . Вже на ногах - через 7 днів. Сам ходжу. Все як би добре. Але при знаходженні у "вертикальному"понад 15 - 40 хвилин починаються болі в спині які передаються у "таз", та ідуть у м'яз на нижню кінцівку. Як розумію причина залишилась - просто знято запальний процес. Будь ласка, Ваша думка та порада. Чи працювати дальше, чи додому в Чернівці і до Вас на лікування-реабілітацію, так як у мене є все більше аргументів того, що є більш серйозні проблеми. Ніяких МРТ, та інших не робив. Дякую. З повагою та найкращими побажаннями, Михайло.

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 31, 2017

  Доброго дня, Михайле! Рекомендую пролікуватись, бо поки не забрати причину в попереку, воно буде вас турбувати. Якщо є можливість, приїжджайте на реабілітацію. На все добре!

 1. anon
  Сер 25, 2017

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна ще лікувати такий діагноз? МРТ - дегенеративо-дистрофічні зміни хребта (явища остеохондрозу). Патології міжхребцевих дисків С4-С5 (протрузія 2мм); С5-С6 (протрузія 1,5мм); L4-L5 (протрузія 5мм); L5-S1 (протрузія 4мм). Кавернозна гемангіома тіла хребця Th1.

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 25, 2017

  Доброго дня, Тетяно! Так, таке захворювання лікувати не лише можна, а й потрібно. Приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Сер 20, 2017

  Доброго дня!

  Цікавить, чи приймаєте на реабілітацію з таким діагнозом:

  Повторний (2) ішемічний інсульт у вертебро-базилярному басейні (за даними МРТ ішемія правої скроневої та потиличної долі, таламуса двобічно, середнього мозку, моста, хробаку мозочка (24.06.17р.) 3 вираженою загальномозковою симптоматикою, стовбуровими розладами дихання (МВЛ 24-25.06), лівобічним гемiпaрезом (глибоким в руці, вираженим в нозі) грубим бульбарним синдромом, правобічною мозочковою атакcicю. Позагоспітальна лівобічна пневмонія середнього ступеня важкості. ЛН 1 ст. IХС. Дифузний кардіосклероз. персистуюча форма фібриляції передсердь, нормо-, таxiаритмія шлуночків. Гіпертонічна хвороба IIIст., 3ст. Високий KBP. Гіпертензивне серце. СН 2 А Хронічний гастродуoденіт, фаза нестійкої ремісії Хронічний панкреатит,фаза нестійкої ремісії, хронічний холецистит, набряк обох дисків зорових нервів.

  Зараз знаходимся в інсультному відділенні , стан стабільний.

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 21, 2017

  Доброго дня! На жаль, з пневмонією взяти не можемо. Спочатку пролікуйтесь, а потім вже можна буде думати про подальші дії. На все добре!

 1. anon
  Сер 09, 2017

  Доброго дня! Мене звати Світлана, мені 50 років, 25 з них працюю за робочим столом, болі в хребті не відчуваю, але вже більше року болить ліва нога - нижня голінь і відмерзає ліва частина сідниць (може защемлений сідничний нерв) ; обстежень діагностичних не проходила, мед.консультації та лікування від невропатолога та терапевта дають позитив на декілька тижнів, далі та сама картина. Чи можна у Вас пройти обстеження та лікування?

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 10, 2017

  Доброго дня, Світлано! Так, приїжджайте на консультацію, будемо вас обстежувати та лікувати. На все добре!

 1. anon
  Сер 05, 2017

  Добрий день! Чи можна приїжджати до вас на реабілітацію після інсульту?

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 09, 2017

  Доброго дня! Так, можна приїжджати, попередньо забронюйте номер по телефону 0969232533 На все добре!

 1. anon
  Лип 26, 2017

  Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, як до Вас доїхати з центра міста?

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 26, 2017

  Доброго вечора! З площі Театральна (навпроти драмтеатру ім.Кобилянської) возить наша маршрутка, білий бус, Фольцваген. Деталі та контакти водія дивіться тут.

 1. anon
  Лип 25, 2017

  Доброго дня, підкажіть будь ласка, яка тривальсть одного курсу лікування?

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 25, 2017

  Тривалість одного курсу в середньому становить 10 днів, однак, може бути більше десяти, а інколи - менше десяти. Все залежить від захворювання, тривалості його перебігу (давності) та індивідуальних особливостей організму.

 1. anon
  Лип 25, 2017

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи є можливість проходити лікування у вашій клініці, якщо у серці встановлено штучний мітральний клапан? Заздалегідь дякую!

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 25, 2017

  Доброго дня! Так, можна проходити лікування, може бути лише обмеження по деяким процедурам. До зустрічі! 

 1. anon
  Лип 24, 2017

  Доброго дня, мене звуть Ірина, мені 24 роки, крик про допомогу. У мене досить давно почались проблеми зі спиною, проходила лікування у вашому центрі 2 рази, результатом дуже задоволена. Але я вже 2 роки знаходжусь у Італії, тут почались сильні болі, я пила знеболюючі і проходило, але одного дня прокинулась і піднятись з ліжка не змогла, спина, поперек, болів настільки сильно, що мені здавалось переламалий хребет і відняло повністю ноги, викликала швидку, мене обкололи вольтареном, біль втихла, зробила мрт і поставили діагноз: сколіоз, грижа L4-L5, що давить на L5 і відбивається на корінь спинного мозку, парамедіанна, більш розвинена з початковими аспектами двостороннього коришкового конфлікту. Грижа L5-S1 диска з невеликими тріщинами, незначні аспекти лівого кореневого конфлікту. На рівні L1-L2, L2-L3 i L3-L4 невеликий опуклий диск по колу без істотних слідів на мозку і зі збереженими отворами амплітуди. Протягом усього хребта артроз суглобів з гіпертрофією зв'язок.

  Маю всі знімки на руках, була у ортопеда, у нейрохірурга, на фізіотерапії, проколола тиждень вольтарен, на даний момент стан покращився, але мене відправляють на озоно-терапію з введенням кортизону. Що ви можете порадити у цьому випадку, варто це робити? Тому, що три роки тому була катетерна абляція на серці, діагноз - суправентикулярна, пароксизмальна тахікардія. На даний момент без документів, і не можу поїхати додому, і страшно це відтягувати, щоб не сталось ускладнень. І чи можна у такому стані працювати фізично? Буду дуже вдячна за відгук. Бажаю всім бути здоровими.

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 25, 2017

  Доброго дня, Ірино! Приймати кортизон не раджу, він має багато побічних ефектів. Краще обмежитись фізіотерапією, в крайньому випадку можна приймати знеболюючі та нестероїдні протизапальні (той же вольтарен), однак не потрібно захоплюватись, бо можуть бути ускладнення з боку шлунка.

  У вашому випадку потрібно обмежити фізичні навантаження та серйозно взятись за лікування. Коли буде можливість, приїжджайте до нас на лікування, а поки що проходьте там фізіотерапію, вона повинна допомогти та не має шкідливого впливу. І головне - не панікуйте, це не допоможе, потрібно взяти себе в руки і все буде гаразд. Бажаю вам швидше одужати! На все добре!

 1. anon
  Лип 20, 2017

  Біль у поперековому відділі. 18 тиждень вагітності. Чи можливе якесь лікування?

   

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 21, 2017

  Доброго дня, Крістіно! У вашому делікатному положенні можна робити лише мануальну терапію, а інші процедури протипоказані. Приходьте на консультацію, мануальної терапії вам вистачить, щоб покращити стан та нормально перенести вагітність, а повноцінно пролікуватись можна вже буде потім. На все добре!

 1. anon
  Лип 20, 2017

  Добрый день. У меня на протяжении 2-х лет медленно отказывают ноги (нет силы в мышцах). На МРТ каких то сильных проблем позвоночника и головы не выявлено. Ставили диагноз синдром БАС на электромиографии БАС не подтверждается. Но есть проблемы передних рогов спинного мозга на уровне L5. Была гемангиома агрессивная позвонка Т7 - делала операцию по его заливке. Все лечение которое проводилось никак не влияет на течение болезни - постепенно все хуже передвигаюсь. Скажите пожалуйста Вы сможете разобраться с тем, что со мной происходит. Заранее благодарна за любой ответ.

   

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 21, 2017

  Доброго дня, Лілія! Приходьте на консультацію, будемо вивчати вашу проблему. Беріть всі обстеження, які маєте, та приходьте в наш центр. До зустрічі!

 1. anon
  Лип 14, 2017

  Доброго дня! Працювала на сидячій роботі і почалися проблеми із спиною, почав боліти шийний відділ хребта, плечі, сильні болі нище лопаток, особливо лівої, втратила силу в руках. При навантаженнях, ходьбі болить спина і віддає в ліву ногу, праву ногу рідко, але ловили судороги. Була на консультації в невропатолога, діагноз: "Запаляння всіх нервових закінчень", проходила лікування 10 днів, нічого недопомогло, є проблеми з тиском і тахікардія. Болі в шийному відділі хребта все сильніші. Знімків хребта немає. Підкажіть, будь-ласка, що це все може означати і що з цим робити??? Чи може це бути небезпечним??? Дякую за відповідь.

   

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 15, 2017

  Доброго дня, Світлано! В даному випадку мова йде про подразнення нервових корінців практично на всьому протязі хребетного стовпа з відповідними наслідками. Тобто, є проблеми з хребтом, які приводять до такої симптоматики. Потрібно вас оглядати, при необхідності, проводити додаткові обстеження та починати лікувати. Запускати не варто, можуть бути ускладнення. Доречі, медикаментозне лікування тут не допоможе, ви вже самі в цьому переконались. Ми застосовуємо інші методи. Приходьте на консультацію, будемо займатись вашою проблемою. На все добре!

 1. anon
  Лип 09, 2017

  Доброго дня. Два місяці назад я народила. Зараз відчуваю сильну втому і важкість в руках і ногах і страшенну втому. Періодичні болі в спині і шиї. Діагнози ВСД і невроз. Хребет і шию не обстежували. Чи зможете ви мені допомогти?

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 12, 2017

  Доброго дня! Так, ми можемо допомогти в такій ситуації. Приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Чер 26, 2017

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, мій брат після детепе пройшло вже 1рік 6міс. Травми у нього були серйозні. Діагноз: перенесена важка травма сочетания ЧМТ, ЗСМХТ з ротаційним передміхурової підвивкою С1-2, САК, ГАУ та контузією шейного відділу спинного мозку, компрессионная переломами ТН2-5, отеком головного та спинного мозку. Через 2,5 місяця Ми зробили Юрчику операцію в г. Київ Інститут нейрохірургії ім. Акад. А.П. Ромоданова. Була встановлена ​​пластина.
  Після року реабілітації, Юра пішов на поправку, але ми раділи не довго - виявилося, що плата, яку Юрі ставили, зламалась. 28.07.17 Юрчику зробили операцію. Йому вже краще. Скажіть, будь-ласка, можна звернутися до вас за допомогою.

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 29, 2017

  Доброго дня! Не зовсім зрозуміло, коли була проведена операція. Ми можемо починати реабілітацію після того, як заживуть післяопераційні рани. Рекомендую вам зателефонувати до головного лікаря по номеру 0969232533 для уточнення цих моментів, а також для бронювання номера в готелі. На все добре!

 1. anon
  Чер 11, 2017

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можливо вилікувати кісту бейкера? У моєї мами вже десь два роки, лікують і немає результату.

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 11, 2017

  Доброго дня, Миколо! Дивлячись, як лікувати, з правильним підходом вилікувати можна, хоча можливі рецидиви. Однак медикаменти тут не допоможуть, та й пункції робити не варто. Приходьте на консультацію, щоб оцінити ситуацію та визначитись із лікуванням. На все добре!

 1. anon
  Чер 10, 2017

  Добрий день, прокоментуйте, будь ласка, цей висновок мрт, чи потрібне лікування 33роки. МР-ознаки остеохондрозу шийного відділу хребта. Протрузії м/х дисків в сегменті С3-С7. Радикулярні кісти на рівні сегменту С5-Th2.

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 11, 2017

  Доброго дня, Сергій! Звичайно, що потрібно лікувати протрузії, бо з часом сформуються грижі, які лікувати вже важче. Беріть знімки та приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Травень 30, 2017

  Добрий день. Було зроблене МРТ в ДЦ (+сд- диск) 25.05.17. Висновок: МРТ-картина протрузії міжхребцевого диску L5-S1 на фоні остеохондрозу та сколіозу поперекового відділу хребта. Скажіть, будь ласка, яка серйозність данного діагнозу і чи можливо це "діло" справити, біль у паху і т.д. Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 31, 2017

  Доброго дня, Олександр! Діагноз серйозний, адже це початкова стадія грижі диску. Якщо не лікувати, буде набагато гірше, не варто запускати. Протрузія лікується набагато легше, ніж уже сформована грижа. Беріть ваші знімки та приходьте на консультацію. Будемо займатись вашою проблемою. На все добре!

 1. anon
  Травень 28, 2017

  Доброго дня. Дуже турбує біль у спині, не можу нічого підняти і робити, через 5 хвилин сильно пече і згодом болить так сильно, що важко втриматися на ногах. Чи можна з таким до вас прийти на прийом до лікаря і чи обов'язково саме у вас проходити лікування? Дякую

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 30, 2017

  Доброго дня, Наталія! Так, ми займаємось лікуванням такої проблеми. Ви можете прийти до нас на консультацію, а потім вирішити, чи проходити у нас лікування, чи вам підійде інше. Вам нададуть поради, а вибір за вами. На все добре!

Сторінки

Leave a comment