Залишайте Ваші запитання. Фахівці медичного центру "Меднеан" нададуть кваліфіковані відповіді.

У зв'язку із оновленням сайту були втрачені всі відповіді на попередні запитання. Адміністрація сайту просить вибачення за тимчасові незручності.

 

288 Коментарі
 1. anon
  Кві 24, 2017

  Добрий день! Зробила сьогодні чергове МРТ в м.Ковель і бачу погіршення після довготривалих і мабуть безрезультативних лікувань. У висновку вказано: м/х диски нерівномірно зниженої гідрофільності та висоти. По задньому краю диска L4-L5-ознаки лівобічного парамед. пролапсу до 6 мм. По задньому краю диска L5-S1 ознаки лівобічного парамедіанного пролапсу до 7 мм, зміщеного краніально. Тіла хребців по висоті збережені, замикаючі пластини з ознаками дегенерації. По краніальній поверхні хребця L3 та суміжних поверхнях хребців L1, L2 відмічаються грижі Шморля. По краям тіл хребців остеофітні загострення. Кістковий мозок хребців має незмінний МР-сигнал. М/х суглоби з ознаками артрозу, паравертебральні м'які тканини без особливостей. Проконсультуйте, будь-ласка, чи лікуєте з такими грижами і наскільки лікування є результативним - мене цікавить чи хоч є надія, що вони зменшаться? Якщо лікуєте, то який термін перебування у вас приблизно? З повагою, Людмила, 37 р.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 24, 2017

  Доброго дня, Людмило! Так, ми лікуємо такі грижі, вони зменшаться в розмірі та усунеться симптоматика. Один курс лікувння складає приблизно 10 днів, потім, після перерви (3-6 місяців), бажано проводити наступний курс для подальшого зменшення грижових вип'ячувань. Перед приїздом бажано зателефонувати та забронювати номер. На все добре!

 1. anon
  Кві 22, 2017

  Доброго дня!

  В кінці лютого минулого року проходив у Вас лікування хребта (було поставлено діагноз зміщення хребців у поперековому і грудному відділах). Стан став кращим, але біль до кінця не пройшла. Нещодавно проходив компютерну томографію черевної порожнини і випадково у поперековому відділі хребта була виявлена маленька грижа. Чи можете Ви повністю за допомогою УЗД провести діагностику, щоб лікування було направлене в правильно русло чи краще зробити томографію хребта і після цього прийти до вас на прийом? Дякую!

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 24, 2017

  Доброго дня, Василь! Так, можемо на місці зробити ультразвукову діагностику для уточнення. Беріть із собою томографію, яку маєте, та приходьте на консультацію! На все добре!

 1. anon
  Кві 14, 2017

  Доброго дня. Який в клініки графік роботи на пасхальні свята? Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 15, 2017

  Доброго дня! Працювати починаємо із середи, 19 квітня. На все добре!

 1. anon
  Кві 14, 2017

  Здравствуйте. У моей мамы (46 лет) 18.11.16 был ишемический правосторонний обширный инсульт с тромбозом правой артерии (тромб остался). Сейчас она учится ходить сама с палочкой. Рука не работает. Сориентируйте пожалуйста, хоть образно, сколько обойдется реабилитация в вашем центре? Мы из Херсона, это плюс проживание. Цены на отель в вашем прайс-листе указаны на одного человека? И какая длительность реабилитации в подобных случаях? Огромное вам спасибо за ответ.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 14, 2017

  Доброго дня, Кристина! Курс реабілітації триває 10 днів, потім робиться перерив і проводяться повторні курси, все залежить від ситуації. Реабілітація тривала і для кожного це різний час.

  Ціни на готель вказані на одну людину. Потрібно буде, щоб із вашою матір'ю хтось був, щоб доглядати її. Якщо сказати орієнтовно, то один курс реабілітації (10 днів) разом із проживанням двох людей може обійтись від 8 тис грн до 14 тис грн. Все залежить від того, яке лікування буде призначатись. Попередньо варто зателефонувати і забронювати номер. На все добре!

 1. anon
  Кві 14, 2017

  Чи займаєтесь Ви лікуванням суглобів, якщо у хворого подагра?

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 14, 2017

  Доброго дня, Лоріна! Лікування подагри специфічне і потребує дотримання жорсткої дієти та прийому відповідних медикаментів для виведення сечової кислоти, наприклад, алопуринолу, тощо. Ми можемо лише частково впливати на запальний процес та зменшувати симптоматику, однак це тільки симптоматичне лікування. Вам краще звернутись в спеціалізоване відділення, яке займається лікуванням такої патології. На все добре!

 1. anon
  Кві 11, 2017

  Здравствуйте. В июле 2015 после неудачного прыжка в море получил перелом позвоночника С7. Прооперирован. На сегодняшний день парализован ниже пояса, в пальцах рук спастика. Динамика положительная. Возьмётесь ли за реабилитацию? Когда лучше обращаться?

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 11, 2017

  Доброго дня! Так, ми займаємось реабілітацією після переломів хребта і за вас візмемось. Беріть всі ваші обстеження та приїжджайте на консультацію. Попередньо варто зателефонувати до головного лікаря за телефоном 0969232533 та уточнити деталі про наявність місця в готелі та інші нюанси. На все добре! До зустрічі!

 1. anon
  Кві 11, 2017

  Доброго дня! Чоловіка давно турбували болі в попереку і в нижній частині живота, віддавало в ногу. Зробили МРТ і ось заключення - М/х диск L5-S1 із широкою медіанною протрузією до 4 мм та лівобічною парамедіанною нисхідною секвестрацією 4*3 мм, що відтискає корінці S1 зліва. Тіла поперекових хребців із множинними дрібними вогнищами жирового переродження кісткового мозку; у Th12 гемангіома 19 мм. Підкажіть, будь ласка, що це все означає і що з цим всім робити??? Болі зараз дуже сильні. Що саме з цього всього є найнебезпечнішим і що може викликати сильний біль? Дуже дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 11, 2017

  Доброго дня! Сильний біль пов'язаний із защемленням корінця в ділянці протрузії, хоча наявність секвестрації диску вже вказує на сформовану грижу, а не протрузію (потрібно дивитись знімки). Гемангіома тіла 12 грудного хребця не може давати ніякої симптоматики, але створює ризик компресійного перелому хребця при певній провокації.

  Ми можемо вам допомогти, протрузія, як і сформована грижа лікуються, хоча наявність секвестрації може дещо ускладнити процес лікування. Приходьте на консультацію разом з обстеженнями вашого чоловіка, де можна буде більш детально оцінити ситуацію та визначитись з лікуванням. До зустрічі!

 1. anon
  Кві 11, 2017

  Два тижні тому відчув біль в шиї. Через кілька днів біль почав віддавати в праву руку, відчуваю легке оніміння пальців, а головне слабкість в руці, звичні операції робити складно. Пройшов кілька сеансів масажу - легше не стало. Зробив МРТ - протрузії до 4 мм (С5-С6, С6-С7).

  Пройшов також обстеження в невролога - діагностував правобічний плексит.
  Який прогноз по лікуванню в вашій клініці, і чи можливо відновити функціональність руки?

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 11, 2017

  Доброго дня! Можемо вам допомогти в даній ситуації і, чим швидше розпочате лікування, тим кращий прогноз. Функціональність руки можна повністю відновити. Приходьте на консультацію, не забудьте ваші знімки. На все добре!

 1. anon
  Бер 31, 2017

  Доброго дня, чи можна зробити у вас узд хребта?

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 03, 2017

  Доброго дня! Так, можна, але бажано приходити до обіду. До зустрічі!

 1. anon
  Бер 20, 2017

  Доброго дня. В мене постійні головні болі, скачки тиску, часто сильні головокружіння. Просвітила судини шиї, висновок такий: дефіцит кровообігу в басейнах хребцевих артерій, обумовлені компресією v2 з залученням колатерального кровообігу по судинах вілізієвого кола, що викликає компенсаторне зниження кровообігу зліва та справа в басейнах СПА МПА. Зробили ренген знімок шиї, висновок такий: остеохондроз шийного відділу хребта з ознакою пролабування дисків c5 - c6, c6-c7. Проконсультуйте мене, мені 27 років, з яких 5 все це мучить мене.

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 20, 2017

  Доброго дня! Потрібно оглянути вас особисто, щоб оцінити ситуацію та визначитись із лікуванням. Тому приходьте на консультацію зі всіма вашими обстеженнями. На все добре!

 1. anon
  Бер 12, 2017

  Сколько стоит лечение, питание, проживание в сутки.

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 14, 2017

  Доброго дня! Вартість лікування залежить від хвороби та призначеного лікування (приблизна вартість вже вказувалась у коментарі нище). Щодо проживання з харчуванням - дивіться в прайс-лист. На все добре!

 1. anon
  Лют 28, 2017

  Мені цікаво, скільки приблизно буде коштувати обстеження та курс лікування?

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 01, 2017

  Доброго дня! Консультація безкоштовна, ультразвукова дігностика, при потребі, коштує 120 грн. Курс лікування в середньому складає 10 днів, а вартість залежить від конкретної ситуації та призначеного лікування і може коштувати від 3000 грн до 6000 грн. На все добре!

 1. anon
  Лют 21, 2017

  Перед тим, як їхати до вас на консультацію потрібно записуватись на прийом?

   

 1. Зображення користувача admin.
  Лют 22, 2017

  Записуватись на прийом не потрібно. Беріть знімки та приїжджайте. На все добре!

 1. anon
  Лют 21, 2017

  Доброго дня. Сьогодні пройшла МРТ попереково-крижового відділу хребта в м. Тернопіль. У висновку обстеження вказано: МР-картина правобічної парамедіанної протрузії L4-L5, правобічної парамедіанної екструзії зі секвеструванням L5-S1 міхребцевих дисків, вторинним відносним латеральним стенозуванням хребетного каналу на рівні L5-S1. Правобічний поперековий сколіоз II (другого) ст. Дегенеративні зміни в L4-S1.

  Проконсультуйте будь-ласка. Щиро вдячна. З пов. Лілія

 1. Зображення користувача admin.
  Лют 21, 2017

  Доброго дня! Для того, щоб оцінити вашу ситуацію, потрібно бачити вас особисто. Наявність грижі із секвеструванням та стенозуванням хребетного каналу є серйозним фактом, який може вказувати на можливість чи необхідність оперативного втручання. Однак, все залежить від клінічної картини та перебігу захворювання. Приїжджайте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Лют 21, 2017

  Здрастуйте, у мене таке запитання: ви берете на лікування дітей 5-7років, і дітей з судомами?

 1. Зображення користувача admin.
  Лют 21, 2017

  Доброго дня! Ми займаємось лікуванням захворювань хребта та суглобів, а також периферичної нервової системи. Лікуванням епілепсії не займаємось, однак судоми можуть бути наслідком різної патології, тому рекомендуємо вам прийти на консультацію, де можна буде визначитись остаточно. На все добре!

 1. anon
  Лют 02, 2017

  Скажіть, будь-ласка, чи можлива у вас реабілітація після перелому руки?

 1. Зображення користувача admin.
  Лют 06, 2017

  Доброго дня! Так, ми проводимо таку реабілітацію. Приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Січ 18, 2017

  Здравствуйте. Женщине 59 лет страдает артрозом очень сильно болят суставы ног и рук. Местные врачи разводят руками или назначают препараты от которых толку нет. Дайте, пожайлуста, квалифицированую оценку этой болезни и как нам с ней бороться. Что Вы можете нам предложить? Процедуры или лечебницы?

 1. Зображення користувача admin.
  Січ 20, 2017

  Доброго дня! Ми можемо вам допомогти, однак спочатку потрібно бачити людину та оцінити ситуацію. Не рекомендую вам медикаментозне лікування, воно не дасть ніякого ефекту, а лише ускладнення.

  Для лікування ми застосовуємо фізіотерапію у вигляді цілого комплексу поцедур, мануальну терапію, кінезотерапію, а вибір методів, знову ж таки, залежить від конкретної ситуації. Приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Січ 13, 2017

  Чи можете ви допомогти при коксартрозі 3- ступеня (некроз кульшових суглобів). Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Січ 13, 2017

  Доброго дня! Так, допомогти можемо, але це буде підтримуюче лікування для покращення самопочуття, усунення гострої симптоматики, відновлення рухливості та живлення тканин. Однак мова не йде про повне виліковування коксартрозу.

  Приходьте на консультацію, де можна буде більш точно визначитись в питанні, яке лікування коксартрозу у вашому випадку краще застосовувати і як вам допомогти. На все добре!

 1. anon
  Січ 11, 2017

  Як ви відноситесь до лікування хвороб спини, за допомогою гравітаційних черевиків?

 1. Зображення користувача admin.
  Січ 11, 2017

  Доброго дня! Стосовно гравітаційних черевиків - цей метод можна назвати профілактичним, а не лікувальним: для зняття втоми, виконання певних вправ на закачування м'язів, для покращення лімфатичного та венозного відтоку, тощо. І, здебільшого, для людей молодого та середнього віку.

  Однак, при патології хребта в гострому стані цей метод, м'яко кажучи, абсурдний: уявіть собі ситуацію, коли хворий в гострому стані буде вилізати на перекладину та чіплятись цим пристосуванням до неї, чи, наприклад, як людина більш старшого віку це зможе зробити (навіть при больовому синдромі легкого ступеню чи в нормальному стані)...

  По-друге, в більш старшому віці є багато інших протипоказів, наприклад, артеріальна гіпертензія, гастроезофагальний рефлюкс, проблеми з вестибулярним апаратом, тощо. По-третє, цей метод не здатний усувати зміщення хребців чи лікувати грижу і інші хвороби хребта. Це просто засіб декомпресії і не більше.

  Лікувати захворювання хребта потрібно комплексно і в кваліфікованих закладах, що є запорукою ефективності та безпеки для здоров'я.

 1. Зображення користувача admin.
  Січ 10, 2017

  Доброго дня! На жаль, лікарняний лист ми не видаємо, ми приватна структура, тому не маємо права на видачу лікарняного. Ми можемо видати лише довідку про проходження лікування.

  Ви можете спочатку оформитись в своїй поліклініці для отримання лікарняного, а потім приходити до нас. На все добре!

 1. anon
  Гру 13, 2016

  Підкажіть, будь ласка, після інсульту спинного мозку і меєліту, чи займаєтесь реабілітацією таких пацієнтів (хвора не ходить)

 1. anon
  Гру 01, 2016

  Доброго дня! Мені поставили диагноз синдром хребтових артерій на фоні шийного остеохондрозу, гіпертонічна хвороба 1 ст., також на мрт показало, що є 2 гемангіоми і грижі Шморля. Скажіть, будь ласка, чи можна це все вилічити у вас і чи це лікується чи ні. Мені 32 роки, а болі в шиї і головні болі вже замучили, хочеться жити спокійно.

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 05, 2016

  Доброго дня! Так, це лікується. Беріть ваші обстеження (знімки) і приходьте на консультацію, будемо лікувати причину вашого синдрому хребетної артерії. На все добре!

 1. anon
  Лис 08, 2016

  Доброго дня! Чи приймаєте ви на лікування захворювань хребта осіб, які проживають не в Чернівецькій області?

   

 1. Зображення користувача admin.
  Лис 08, 2016

  Доброго дня! Так, звичайно приймаємо. Для цього у нас є готель, щоб проживати та харчуватись беспосередньо у нас. Приїжджайте на консультацію. На все добре!

 1. Зображення користувача admin.
  Лис 01, 2016

  Доброго дня! Так, займаємось такою проблемою, приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Жов 30, 2016

  чи лікуєте ви дітей з дцп? дякую

 1. anon
  Жов 29, 2016

  Діагноз - ДОА обох колін.  Скільки, в середньому,  буде коштувати курс лікування?  Чи є можливість проживання,  ціна за добу?

   

   

   

 1. Зображення користувача admin.
  Лис 01, 2016

  Доброго дня! Вартість лікування буде залежати від призначених процедур, в залежності від ситуації. Для цього потрібно прийти на консультацію, де можна буде сказати точну вартість. Вартість проживання дивіться в прайсі. На все добре!

Сторінки

Leave a comment