Увага! Велике прохання до всіх відвідувачів сайту! В цій рубриці можна залишати тільки ваші відгуки, а запитання ви можете задавати лише в рубриці "питання-відповіді". Переходьте по цьому посиланню та пишіть ваші запитання там. Ще раз наголошую, на сторінці "відгуки" розміщуються лише відгуки!!!

39 Коментарі
 1. anon
  Сер 01, 2016

  Дякую вам за все, мені дуже приємно було лікуватись в вашому закладі, результат мене задовольнив, бажаю успіху і процвітання всьому колективу....

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 01, 2016

  Нам приємно, що Ви задоволені. Гарно дякуємо за побажання. Вам бажаємо здоров'я, бережіть себе! На все добре!

 1. anon
  Бер 29, 2016

  Очень хочется поблагодарить Андрея Владимировича и всех работников центра "Меднеан" за их искреннее желание помочь бороться с болезнью. Была на лечении в центре в марте 2016 года. Сам центр находится в красивейшем, живописном месте. Вокруг центра ухожено. Для приезжих пациентов есть отель при центре, а также столовая, где кормят по домашнему. Приятно, что столь молодой центр не только хорошо обустроен в жилье, процедурах и питании, но и в дисциплине, доброжелательном отношении его сотрудников к нам. Все без исключения, врачи центра относятся к пациентам, как к родным. Это слаженный, высокопрофессиональный коллектив, который имеет высокую культуру обслуживания. И делает всё для того, чтоб укрепить наше здоровье. А главное новые методы безмедикаментозного лечения и цены на проживание и лечение, в этом чудном месте, доступны для всех слоёв населения. В ценре работают профессионалы высшего класса. Хочу пожелать им, чтоб их радовала весна лучистым солнцем, теплом и исполнением желаний. Кто хочет чувствовать себя здоровым, нужно ехать. Будьте все здоровы.

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 29, 2016

  Від імені колективу медичного центру дякую Вам за побажання та бажаю міцного здоров'я та всього найкращого! На все добре!

 1. anon
  Січ 01, 2016

  Вітаю від щирого серця лікарів медичного центру З Новим Роком та Різдвом Христовим!!! Бажаю всім міцного здоров'я вам і вашим рідним та близьким! Низький вам уклін за вашу нелегку працю. Бажаю процвітання та успіху! Поваги та визнання!!! Всіх Благ!!!

 1. Зображення користувача admin.
  Січ 05, 2016

  Гарно дякуємо вам! Вітаємо вас зі святами та бажаємо всього найкращого!

 1. anon
  Лип 08, 2015

  Щиро вдячна за високу якість надання медичної допомоги, привітність та високу кваліфікацію лікарів центру "Меднеан". Дай вам, Боже, здоров'я і процвітання! Рекомендую звертатися всім, бо лікування дуже ефективне, відношення до паціентів дуже добре.

 1. anon
  Лис 14, 2014

  Огромное человеческое спасибочки!

 1. anon
  Вер 08, 2014

  Спасибо за Ваш труд!

 1. anon
  Чер 17, 2014

  Конечно, мы все с удовольствием проводим время в сети, но далеко не всегда - с пользой. Вот и я тоже. Редко попадается что-то действительно стоящее, что-то, что не только рассмешит, но и заставит задуматься. Этот пост как раз - одно из редких исключений, когда читаешь с удовольствием и что-то для себя выносишь.

 1. anon
  Бер 20, 2014

  Інна-41рік, Сторожинець.
  Добрий день всім! Вже вкотре проходжу лікування в медичному центрі, почуваюсь добре-допомагають виздоровленню не тільки якісні та ефективні процедури, але й чуйне ставлення працівників медичного центру. Не міняю ні на яке інше лікування. Дуже-дуже вдячна лікарю та його помічникам, вони не тільки супер фахівці, але ще дуже гарні, добрі й чуйні люди. Низький вам уклін, міцного здоров'я та всіх благ. Всім хворим дуже раджу не втрачайте час, спробуйте лікування в медичному центрі "Меднеан", не пошкодуєте! Будьте всі здорові.

 1. anon
  Січ 09, 2014

  Висловлюю подяку працівникам Центру за їхні щедрі серця, золоті руки і душевну теплоту.
  Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це, зрозуміло сприяє поліпшенню їхнього здоров'я.
  За 5 днів поставили "на ноги", діагноз: міжхребцева грижа.
  Усім працівникам відділення зичу теж бути здоровими а ще – добра, тепла, благополуччя і вдячних пацієнтів!!!

 1. anon
  Січ 01, 2014

  Велика вдячність лікарям медичного центру за якісне лікування та суперове обслуговування. Це дійсно так, бачила сама і всім раджу цей гарний заклад і чудовий персонал!!!!

 1. anon
  Гру 08, 2013

  Інна 41 рік м, Cторожинець Чернівецька обл.
  Дуже вдячна лікарю Нечай Андрію Володимировичу та його помічникам, всім працівникам медичного центру "Меднеан" за високоякісну медичну допомогу. З кожним днем після процедур почуваюсь все краще та краще, нестерпний біль минув завдяки золотим рукам лікаря. Ранкова скутість минула - сама не вірю. Хочеться жити-творити, мої раніше завжди занімілі руки відпустило, тепер я знову можу вишивати. Низький вам уклін, нехай господь вас охороняє, ви білий ангел який несе радість рухів хворим опорного апарату. Повірте - можливо лікуватись без ліків, таблеток, систем та уколів які руйнують те що ще здорове.. Бажаю всім міцного здоров'я!

 1. anon
  Лис 25, 2013

  Висловлюю глибоку подяку працiвникам медцентру "Меднеан", особисто Андрiєві Володимировичу Нечаю за якісне, результативне лікування моєї хвороби. Радує підхід колективу, доброзичливість, професіоналізм і дієвість методів лікування.
  З задоволенням рекомендую цей центр моїм знайомим, друзям, рідним. Справді, чудове рішення проблем зі здоров'ям.
  З вдячністю, Дмитро Мойсюк.

 1. anon
  Лис 20, 2013

  Всем здравствуйте! Хочу выразить свою благодарность и наилучшие пожелания гл.врачу Нечай Андрею Владимировичу и всему медперсоналу ПП Медицинского центра "Меднеан" за высококачественную помощь. Уже почти 2 года как страдаю от страшных болей в шее и спине, где только не ходила, была у очень многих специалистов, лечилась в больницах, была в санаториях - диагноз грыжи в шейном отделе позвоночника и обширный остеохондроз, множественные протрузии, сколиоз, спондилёз, лордоз, в целом целый букет; моя жизнь превратилась в настоящую борьбу и каждодневные страдания, немые опухшие руки постоянно, сильная скованность по утрам. Я по профессии парикмахер, любимая работа стала непосильной, в глазах темнело, головные, шейные и спинные боли мешали плодотворно трудиться. Не могла застегнуть пуговички, завязать шнурки, почистить овощи..
  Уже после первого посещения мне захотелось свершать подвиги, боль утихла, руки отпустило, голова перестала болеть и кружиться. Я родилась второй раз благодаря золотым рукам врачей. Если мой рассказ поможет хоть оному больному,я буду рада. Приходите в этот центр-не пожалеете. Будьте все здоровы!

 1. anon
  Лис 04, 2013

  Добрый день.
  У моей дочери Спондило-эпифизарная дисплазия и привычный вывих обих наколенников, оперировались в Киеве ( тазобедренный сустав) , после операции стало еще хуже, еле поставила ее на ноги, больше года ребенок был на костылях и движений в суставах не было вообще. Киевские специалисты трезвонят, что нужно дальше оперировать коленки...
  Сейчас в раздумиях, а надо ли делать операцию на коленях при вот таких возможных последствиях?
  Может быть в Вашем центре были подобные случаи, подскажете, что мне делать дальше.
  С уважением Инна.

 1. anon
  Лип 19, 2013

  Щиро вдячна професіоналам своєї справи. Леся.

 1. anon
  Гру 04, 2012

  Щиро дякуємо Андрію Володимировичу і всім працівникам центру за допомогу і чуйне ставлення до хворих. Дай вам, Боже, здоров'я і процвітання!
  Рекомендуємо звертатися всім, хто має проблеми з хребтом, бо лікування ефективне, відношення до паціентів дуже добре, (і ціни помірні).
  З повагою, співробітники зоомузею ЧНУ (Ірина Борисівна, Марія Василівна, Ольга Георгіївна).

 1. anon
  Лис 20, 2012

  Дуже вдячна головному лікарю і всьому колективу медичного центру за їх вміння та ставлення до пацієнтів.
  Андрій Володимирович, у Вас золоті руки.
  Бажаю Вам великих звершень і нехай Бог Вам допомагає!!!!
  Ольга, с.Брусниця

 1. anon
  Травень 28, 2012

  Коллектив медицинского центра сплоченный, квалифицированный, ответственный, работает на результат под руководством доктора по призванию НЕЧАЯ АНДРЕЯ. Всем нуждающимся рекомендую, не пожалеете......

 1. anon
  Кві 12, 2012

  Велике спасибі лікарю А. Нечай і його колективу лікарів за надану допомогу. Будьте здорові, щасливі і всього вам найкращого. Василь, м.Чернівці.

 1. anon
  Бер 01, 2012

  Отлично, что у вас есть гостиница! Очень удобно. Благодарю за курс лечения! Олег Анатольевич, Черновцы.

 1. anon
  Бер 07, 2016

  А для чого вам "гостініца" якщо ви місцевий?

 1. Зображення користувача admin.
  Бер 07, 2016

  Доброго дня! Якщо пацієнт місцевий, це не означає, що йому зручно кожен день добиратись, особливо, коли мова йде про важкохворих на інвалідних візках чи на милицях. Декому просто зручно залишатись в готелі, виходячи із своїх потреб та можливостей. На все добре!

 1. anon
  Гру 18, 2011

  Cпасибо вам огромное!

 1. anon
  Сер 30, 2011

  Андей Владимирович! Я остался очень довольный вашим центром - желаю вам процветания и постройки отдельной клиники!
  Спасибо за труд ваш и ваших сотрудников!
  Олег Павлович, Черновцы

 1. anon
  Лип 19, 2011

  Спасибо доктору Нечаю! Желаю успехов и процветания!

 1. anon
  Чер 02, 2011

  Спасибо за ваш нелегкий труд! Искренне благодарю за процедуры!
  И.В.

 1. anon
  Травень 20, 2011

  Щиро вдячний Лікарям центру і особисто Андрію Володимировичу за відношення і лікування!

 1. anon
  Бер 12, 2011

  Здесь очень хорошее отношение к пациентам хорошие процедуры всем рекомендую!

 1. anon
  Лют 28, 2011

  Хочу подякувати за високу якість надання медичної допомоги, привітність та високу кваліфікацію лікарів центру "Меднеан". Рекомендую всім - приходьте і ви забудете про біль у спині, як я (до того ж за помірними цінами).

 1. anon
  Лют 16, 2011

  Дуже дякую лікарям! Фахівці у центрі дуже професійні! Процедури мені дуже допомогли!

 1. anon
  Лип 05, 2012

  Большое спасибо нашим докторам, чуствую себя превосходно. Народ кто еще не был на процедурах - советую. А. Нечай - самый лучший специалист. Желаю всего самого самого лучшего. Здоровья и удачи в нелегком деле.

 1. anon
  Лис 11, 2012

  Спасибо Вам за то, что вернули меня к жизни.
  Спасибо, что Ваша клиника есть в нашем городе. Спасибо за то, что Ваша помощь доступна даже далеко не багатым людям.
  Низкий Вам поклон, Андрей Владимирович, и всему Вашему коллективу.

 1. anon
  Кві 08, 2014

  Все добре, персонал хороший, умови хороші. Але, нажаль, результату лікування немає.

 1. anon
  Кві 13, 2017

  Оце конкретно і ясно

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 13, 2017

  Для когось все конкретно і ясно, а для когось можливо і ні. Якщо цей відгук пише дійсно пацієнт, що лікувався в даному медичному центрі, то він не буде приховувати своє ім'я, а також розкаже з чим він лікувався, чи пройшов повний курс, чи лише один день і вважає, що цього достатньо, тощо. Анонімно можна написати будь-що, як про хороше, так і про погане. Однак, коли мова йде про погане, варто конкретно описати ситуацію і свої дані, тоді це буде правдиво виглядати для інших і тоді можна обговорювати ситуацію щодо отримання того чи іншого результату. Адже всі дані про пацієнтів зберігаються і всю інформацію можна перевірити.

  Я як адміністратор сайту не видаляю такі повідомлення, однак вважаю неприпустимим займатись спамом та злорадством по не підтвердженим даним. Цим, зазвичай, займаються заздрісники та конкуренти, або просто "негативні спамери". І, звичайно, такі повідомлення з'являються тоді, коли авторитет успішних клінік значно зростає, що ніяк не може не дратувати конкурентів, що займаються нездоровою конкуренцією.

Leave a comment