Високотонова терапія, HiToP-2 Toch

Високотонова терапія являє собою новітнє досягнення в медицині, що застосовується в електротерапії. Це гармонійне поєднання приємного з корисним з використанням високочастотних електричних токів.

Для високотонової терапії застосовується апарат HiToP-2 Toch, в якому закладені новітні та найбільш ефективні методи лікування.

Високотоновая терапія - це вплив електричними імпульсами на м'язи і нерви, внаслідок чого м'язи не просто стимулюються, а в них активуються необхідні внутрішньоклітинні процеси та біохімічні реакції.

В апараті HiToP-2 Toch використовується змінний електричний струм на високій частоті (4-32 кГц), частота і амплітуда якого модулюється одночасно. В результаті чого всередині клітин організму виникають резонансні коливання, що тягне за собою необхідні зміни на тканинному і клітинному рівні - цим і пояснюється лікувальний ефект високотонової терапії. Причому звичайна електротерапія, в порівнянні з високотоновою, є слабшою в кілька разів.

Класична електротерапія не дає таких виражених метаболічних реакцій, як високотонова терапія, основи якої закладені в апараті HiToP-2 Toch . Примітно, що деякі медикаментозні методи лікування не нададуть належного впливу, що надає HiToP-2 Toch.

Високотоновая терапія з використанням апарату HiToP-2 Toch використовується для лікування суглобів, а саме: артроз, артрит (в тому числі ревматоїдний артрит), усуває біль в плечі, біль в спині, біль у попереку, допомагає в усуненні болю після поранення або операції, знімає головний біль (мігрень) і лікує виразки та відкриті рани. Також з допомогою цього методу відбувається лікування міжхребцевої грижі та протрузії. У результаті такого впливу посилюється адаптація організму до стресів і перевантажень. В цілому, всі функції організму приходять в норму, нормалізується кров'яний тиск і пульс.

Вже після другої-третьої процедури високотонової терапії на апараті HiToP-2 Toch у пацієнтів настає полегшення, вгамовується біль. Процедура настільки приємна, що приводить до релаксації і засинання.

Сеанси високотонової терапії тривають від 30 хвилин до 1 години, а весь курс складає 10 сеансів. Не можна застосовувати високотоновую терапію при гострих інфекційних захворюваннях, при місцевих бактеріальних ураженнях, та при наявності штучного водія ритму серця.