Професійний механотерапевтичний апарат серії "ОРМЕД" призначений для дозованого витягування хребта, а також вібраційно-теплового і роликового масажу.

витягування хребтаТракційні обладнання - професійні апарати серії "ОРМЕД", показали свою високу ефективність і корисність в ряді клінічних випробувань і медичних висновків. Тракційне обладнання "ОРМЕД-професіонал" надає вкрай позитивний ефект на всіх етапах лікування і реабілітації хребта, а також в якості профілактики. Професійний апарат для витягування хребта "ОРМЕД" призначений для здійснення осьового дозованого витягування і вібраційно-механічного впливу на м'язово-зв'язкову систему та сегменти хребта, а також суглобів, в ході реабілітаційних та профілактичних заходів у хворих, у яких спостерігаються неврологічні прояви шийного, грудного, а також поперекового остеохондрозу.

Переваги апарата для витягування хребта

Витягування хребта проводиться під контролем електронної програми, параметри якої виставляються на табло і дозволяють підбирати силу витягування, вібрацію та температуру для кожного пацієнта індивідуально, враховуючи його анатомічні особливості і важкість захворювання. Професійне витягування на апараті "ОРМЕД" призначено для фахівців, які висувають до техніки високі вимоги. На відміну відпідводного вятягування хребта (підводна витяжка), де релаксація здійснюється водяними форсунками, суха витяжка здійснює розслабляючий роликовий масаж, висота яких регулюється, вібромасаж різної інтенсивності та температурний вплив.

Витягування хребта відбувається під дією важелів, які витягають хребет під різними кутами, а також по вертикалі і горизонталі. Також на апараті "ОРМЕД"проводиться витягування суглобів верхніх і нижніх кінцівок, а також паравертебральний вібромасаж одночасно з витяжкою поперекового і шийного відділу хребта.

Показання до витягування хребта

Також професійний апарат "ОРМЕД" цікавий в плані того, що хребет можна витягувати не лише в постійному, а й у змінному режимі. Це дає можливість пацієнтам легше переносити процедуру і поступово адаптуватись до неї.

За час проведення однієї процедури на професійному апараті "ОРМЕД" сумарний фізичний вплив вібрації, тепла та витяжки на хребет сприяє зникненню функціональних блоків у суглобах між хребцями, відбувається самокорекція та репозиція хребців. Також в результаті впливу збільшується висота міжхребцевого диска, що дозволяє усунути компресію нервових корінців (защемлення сідничного нерва); всередині самого диска знижується тиск, завдяки чому відбувається втягування грижі. Це є незамінним для комплексного лікування міжхребцевої грижі. Крім того, при використанні професійного апарату для сухого витягування хребта "ОРМЕД" створюються умови для вправлення хребців і усунення хворобливих симптомів.