Сучасні методи лікування в "Меднеан"

Вітаємо Вас! Ви знаходитесь на сайті медичного центру "Меднеан".

Тут ви знайдете корисну та цікаву інформацію про захворювання хребта та суглобів, а також про методи їх лікування, які застосовує медичний центр "Меднеан". Також ви можете задавати свої запитання, якщо вони у вас є, та залишити відгуки про медичний центр.

Медичний центр "Меднеан" являється приватною клінікою, яка ліцензована на відповідний вид діяльності (ліцензія МОЗ України) та надає послуги щодо лікування захворювань хребта, лікування суглобів, реабілітації опорно-рухового апарату, спортивної реабілітації, а також реабілітації після інсульту.

Це своєрідний санаторій України, який спеціалізований на надання допомоги при захворюваннях хребта, суглобів та периферичної нервової системи. "Меднеан" - центр вертебрології та реабілітації, що знаходиться в місті Чернівці, а такоє є філія в с. Мигово та в с. Клішківці (контакти, карта проїзду).

Чому саме "Меднеан"?

Для лікування медичний центр не використовує медикаменти. Основою лікування захворювань хребта в нашому центрі є мануальна терапія, яка проводиться досвідченим спеціалістом. Це Нечай Андрій Володимирович, який за фахом являється лікарем неврологом, мануальним терапевтом та є головним лікарем і директором медичного центру "Меднеан".

Окрім того, для лікування та реабілітації використовуються різноманітні фізіотерапевтичні процедури. Фізіотерапія проводиться на сучасному обладнанні, що дозволяє ефективно проводити лікування та підбирати параметри індивідуально для кожного пацієнта.

За час свого існування медичний центр постійно вдосконалювався, в лікувальний процес постійно впроваджувалось новітнє обладнання, працівники періодично проходять підвищення кваліфікації. Фахівці центру в процесі лікування намагаються досягнути максимального результату, про що свідчать позитивні відгуки пацієнтів, а також численні нагороди та перемоги в рейтингах підприємств на всеукраїнському рівні.

Медичний центр "Меднеан" сповідує принципи людяності, професіоналізму, ввічливого ставлення до пацієнтів та високої якості обслуговування. Персонал намагається бути взірцем якісного медичного обслуговування, що надає медичному центру статусу європейського рівня.

Медичний центр "Меднеан" має три точки дислокації, де відбувається прийом на консультацію та лікування:

 1. м. Чернівці, Проспект Незалежності 125 А
 2. с. Клішківці, вул. Струмінського 7
 3. с. Мигово, вул. Центральна 140

 

Готель, що знаходиться на базі медичного центру "Меднеан" у філії в с.Мигово, призначений для проживання, харчування та відпочинку пацієнтів, які приїжджають з інших областей чи країн, важкохворих та інших бажаючих, що не мають можливості кожен день добиратися до медичного центру. Читайте детальніше про центр "Меднеан".

Переваги медичного центру "Меднеан"

Отже, які переваги Ви маєте, як потенційний клієнт нашого медичного центру:

 • лікування без медикаментів та операції
 • сучасний лікувальний підхід та застосування новітнього обладнання
 • індивідуальний підхід
 • висока ефективність лікування, що підтверджується вдячністю та відгуками громади, а також численними нагородами
 • чуйне та уважне ставлення персоналу
 • проживання в готелі медичного центру (в разі потреби)
 • лікування любої вікової категорії
 • можливість самостійно обирати черговість проходження процедур

 

Звертайтесь в медичний центр "Меднеан" та відчуйте всі переваги на собі!

Телефонуйте прямо зараз по номеру: (096) 923-25-33

 

 
 

Відгуки

Висловлюю подяку працівникам

Висловлюю подяку працівникам Центру за їхні щедрі серця, золоті руки і душевну теплоту. Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це, зрозуміло сприяє поліпшенню їхнього здоров'я.

Bелика вдячність лікарям

Bелика вдячність лікарям медичного центру за якісне лікування та суперове обслуговування. Це дійсно так, бачила сама і всім раджу цей гарний заклад і чудовий персонал!!!!

Велика подяка

Щиро дякуємо Андрію Володимировичу і всім працівникам центру за допомогу і чуйне ставлення до хворих. Дай вам, Боже, здоров'я і процвітання! Рекомендуємо звертатися всім, хто має проблеми з хребтом, бо лікування ефективне, відношення до паціентів дуже добре, (і ціни помірні). З повагою, співробітники зоомузею ЧНУ (Ірина Борисівна, Марія Василівна, Ольга Георгіївна).