Увага! Акція!

Оголошується акція, яка буде діяти від 13.03.2019 року до кінця квітня 2019 року.

Всім, хто звернеться в наш заклад для надання допомоги вперше, буде надано знижку в розмірі 10% на все лікування,

а ті, хто вже лікувався в нашому центрі, та є відчуття, що варто повторити, отримають знижку 20%.

Тому не гайте часу і звертайтеся до нас зараз! Наші контакти.


 

Апарат ударно-хвильової терапії BTL-6000 SWT TOPLINE - новий ефективний засіб для лікування захворювань опорно-рухового апарату. За допомогою цього апарату в медичному центрі "Меднеан" проводиться процедура ударно-хвильової терапії, діючим чинником якої є ударна хвиля, здатна проходити через м'які тканини і поглинатись твердою структурою (кісткою). Це дає змогу застосовувати ударно-хвильову терапію для реабілітації опорно-рухового апарату.

В апараті для ударно-хвильової терапії вбудований сенсорний дисплей, на якому виставляються параметри терапії індивідуально, враховуючи особливості захворювання і стан пацієнта. Використовується аплікатор з пневматичним ударно-хвильовим механізмом із ергономічною ручкою для зручного використання.

Покази до застосування методу, що використовується на цьому апараті - ударно-хвильова терапія, досить широкі. Це і травматологія і ортопедія, реабілітація опорно-рухового апарату та спортивна реабілітація.

Переваги апарату ударно-хвильової терапії

Апарат ударно-хвильової терапії BTL-6000 SWT TOPLINEмає слідуючі переваги:

  • висока потужність
  • компактність і легкість в транспортуванні
  • доказана ефективність ударної хвилі
  • легкість в експлуатаціі
  • наявність енциклопедії(переліку захворювань, що найбільш часто зустрічаються
  • можливість ручного налаштування параметрів лікування
  • безпечний пневматичний механізм генерування ударної хвилі
  • зручний аплікатор

Апарат ударно-хвильової терапії BTL-6000 SWT TOPLINE чудовий помічник в реабілітації опорно-рухового апарату: лікування суглобів, артрозу суглобів, лікування захворювань хребта. П'яткова шпора, лікування якої в наш час не потребує операції, чудово піддається цьому методу.

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"