Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ,

що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно!

Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря

направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта.

Деталі по телефону 0969232533.


 

Ця категорія містить інформацію про хвороби, які викликають біль в ногах, а також механізм розвитку цього симптому при тій чи іншій патології. Тут вам буде цікаво прочитати статті про те, яким чином біль в ногах пов’язаний з хребтом, як виявити причину больового синдрому, а також ви дізнаєтесь про методи лікування, які застосовуються при цьому.

Звертаємо увагу, що інформація в статтях із цієї рубрики подається з метою ознайомлення з цією проблемою та з принципами терапії захворювань, що викликають біль в ногах. Вона не являється рекомендацією до прямого застосування тих чи інших терапевтичних схем, адже лікування призначається строго індивідуально і у кожного хворого відрізняється своїми особливостями.

Біль в ногах може турбувати в любому віці і локалізуватись в любій частині нижніх кінцівок. Це залежить від причини, що її викликає, а також від локалізації патологічного процесу. Біль в ногах часто супроводжується порушенням чутливості: виникає оніміння ніг, повзання мурах. Нерідко можна почути про наявність такого симптому, як спазм литкових м’язів, або як говорять в народі – корчі в гомілках. Цьому є свої причини, з’ясувати які в змозі лише лікар.

Тут ви, поважний читачу, можете не лише дізнатись корисну для себе інформацію, але й звернутись за консультацією до наших спеціалістів з приводу вашої проблеми. Також ви можете задавати свої запитання на сайті медичного центру "Меднеан" з допомогою форми для зворотнього зв’язку або в пункті меню питання-відповіді.

 

Біль в сідниці. Чому болить сідниця?

Біль в сідниці практично завжди присутній при люмбалгії та характеризується онімінням ніг, спазмом литкових м'язів або слабкістю в ногах. Скоріш за все це вказує на проблеми в поперековому відділі хребта та наявність запалення сідничного нерва. Однак, біль в сідниці може бути проявом і інших захворювань, не пов'язаних з хребтом. Які ж причини викликають біль в сідниці? Детальніше в статті.

Болі в ногах: причини та лікування

Які причини болі в ногах? Мабуть ви впевнені, що це біль в кульшових суглобах чи колінах є причинами розлитого болю в ногах? Можливо. А чи не думали ви, що він може бути пов'язаний із захворюваннями спини? Дізнайтесь детальніше про причини та методи лікування цього стану.

Чому болять ноги?

Якщо у вас болять ноги чи, як кажуть, "викручує" при зміні погодніх умов, то не варто вважати, що це нормально і не зважати на це. Біль в суглобах чи ниючий біль в ногах завжди має свою причину, яку здатний виявити лише фахівець. Детальніше про те, чому так відбувається, читайте у повній версії статті.

Чому болять ноги (стегна)?

Якщо у вас болять ноги чи стегна, чи коли небудь турбував біль в суглобах ніг, то ця інформація буде однозначно цікава для вас. Дізнайтесь, при яких хворобах найчастіше болять ноги чи стегна, а також куди звертатись та як себе вести в такій ситуації.

Біль в стегні - причини болю в стегні

Біль в стегні є наслідком наявності не лише патології в суглобах нижньої кінцівки, а може бути також симптомом одного із ускладнень остеохондрозу поперекового відділу хребта. Дізнайтесь детальніше про причини, що викликають біль в стегні, та як їх диференціювати між собою.

Ахілодинія - основні симптоми та сучасне лікування

Біль в ахіловому сухожиллі є частою проблемою у спортсменів через часте травмування чи перенапруження цього сухожилля. Однак ахілодинія може виникати практично в любому віці і причини її досить різноманітні. Які причини викликають біль в ахіловому сухожиллі та які методи лікування найбільш безпечні та ефективні?