Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ,

що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно!

Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря

направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта.

Деталі по телефону 0969232533.


 

BTL-5000 для проведення лазерної терапіїСерія BTL-5000 Laser дозволяє проводити лазерну терапію. Для цього використовується лазерний зонд, яким проводиться процедура по акупунктурним точкам, або лазерний кластер - група об'єднаних лазерів в одному випромінювачі, що дозволяє впливати одразу на цілі ділянки поверхні тіла людини.

Прилад BTL-5000 пропонує широкий вибір червоних і інфрачервоних зондів. Інфрачервоний лазер проникає глибше в тканину, а червоний найбільш підходить для лікування поверхневих ділянок(захворювання шкіри). В медичному центрі Меднеан використовуються лазери в інфрачервоному спектрі, що дає можливість впливати глибоко в тканини, суглоби.

В прилад внесена енциклопедія діагнозів, які можна одразу ж використовувати для терапії, а також є можливість змінювати задані параметри вручну для того, щоб обрати оптимальну лікувальну дозу при кожній конкретній ситуації. Це забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта окремо і дає можливість ефктивно проводити процедури лазеротерапії.

Лазеротерапія застосовується досить широко - це і стоматологія, і лор захворювання, гінекологія та урологія, захворювання внутрішніх органів. В нашому медичному центрі "Меднеан" BTL-5000 застосовується для лазеротерапії при захворюваннях опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, травмах.

Прилад BTL-5000 зручний і інтуітивно зрозумілий у використанні, лазерний зонд являє собою ергономічну ручку, для зручного тримання в руці і використання на різних ділянках тіла. Для лазерного кластера є спеціальний тримач, за допомогою якого він фіксується над певною ділянкою тіла і на певній висоті для безпечного та ефективного проведення процедури.

В медичному центрі Меднеан використовується прилад BTL-5000, що поєднує в собі також аксесуари для проведення ультразвукової терапії та електротерапії. Одночасно можна проводити процедури двом пацієнтам.

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"