Центр лікування хребта та суглобів "Меднеан" являє собою приватну клініку яка ліцензована на відповідний вид діяльності. Основними напрямками центру є лікування захворювань хребта і периферичної нервової системи, яка прямо залежить від стану хребта, а також запальних і дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів. Також медичний центр "Меднеан" проводить реабілітацію опорно-рухового апарату і спортивну реабілітацію після травм, переломів кісток, розтягнень та розривів сухожиль та зв'язок.

Лікування хребта включє в себе вплив безпосередньо на причину хвороби, а також направлене на усунення або зменшення симптомів. Методом впливу на причину у більшості випадків є мануальна терапія. В медичному центрі "Меднеан" мануальна терапія проводиться досвідченим спеціалістом, який являється мануальним терапевтом і неврологом. Це Нечай Андрій Володимирович, який є засновником, головним лікарем і директором центру.

Мануальна терапія являє собою методику впливу руками лікаря на сегменти хребта, м’язи та зв’язки, а також м’які тканини. Але основною точкою прикладання є хребет та суглоби. Мануальна терапія усуває блоки у великих суглобах або в міжхребцевих сегментах, усуває зміщення хребців, дозволяє звільнити нервові корінці і тим самим усунути причину розвитку запальних станів периферичної нервової системи: радикуліт, радикулопатія, корінцевий синдром, міжреберна невралгія, плексит, защемлення та запалення сідничного нерва.

Протрузія та міжхребцева грижа також піддаються лікуванню з допомогою мануальної терапії. Правильне її застосування разом з фізіотерапевтичними процедурами позитивно впливає на регресію грижі і дозволяє обійтись без операції. Тому лікування міжхребцевої грижі в центрі "Меднеан" є альтернативою хірургічному втручанню.

Лікування остеохондрозу передбачає не виліковування його, а боротьба з його ускладненнями і призупинення його прогресування. Адже остеохондроз вилікувати неможливо. Це фізіологічний процес старіння, який під впливом певних причин починається в більш молодому віці. Можна провести паралель – вилікувати остеохондроз неможливо, як неможливо повернути молодість.

Центр лікування суглобів

Як було сказано вище, медичний центр "Меднеан" займається також і реабілітацією суглобів. Для лікування суглобів в центрі застосовується також мануальна терапія. Замість медикаментів застосовується фізіотерапія з допомогою сучасного обладнання. Наприклад, лікування артрозу суглобів включає в себе стимуляцію регенерації хрящової тканини з допомогою спеціального світлового променю. Це лазеротерапія, яка використовує низькоінтенсивне лазерне випромінювання, а також більш потужні методики – HILT-терапія та лазерна терапія MLS.

Також для реабілітації суглобів застосовується ультразвукова терапія, магнітотерапія, електротерапія. При необхідності проводиться витягування суглобів. Високою ефективністю для лікування хребта та суглобів володіє ударно-хвильова терапія. Проводяться теплові процедури, локальна кріотерапія, гідромасаж, озонові ванни. Дуже велика кількість фізіопроцедур, які призначаються в залежності від того чи іншого захворювання суглобів чи хребта і від стану пацієнта.

Центр лікування хребта та суглобів "Меднеан" застосовує принципи професійного та індивідуального підходу до пацієнта, а також якісного обслуговування. Читайте детальніше про центр.

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"