img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ,

що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно!

Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря

направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта.

Деталі по телефону 0969232533.


 

Готель медичного центру "Меднеан", що знаходиться в філії с.Мигово, призначений для проживання пацієнтів, які проходять лікування захворювань хребта, а також лікування суглобів в даному медичному центрі. Готель в Мигово забезпечує проживання хворих, які приїжджають з інших областей чи країн та не мають можливостей проживати в інших готелях міста. Також готель призначений для проживання важкохворих, які пересуваються з допомогою милиць чи у візках.

Готель знаходиться на базі медичного центру "Меднеан" в Мигово, в окремому крилі. Для проживаючих пацієнтів передбачене трьохразове харчування, вартість якого включено у вартість номерів, тому для них немає необхідності привозити з собою продукти харчування. Для цього є кухня та столова для приймання їжі.

Готель центру "Меднеан" в Мигово є чудовою альтернативою, бо немає необхідності весь час добиратись до медичного центру. Пацієнти знаходяться в одному приміщенні - готель знаходиться в оремому крилі, але поєднане з медичною частиною, тому реабілітація хребта відбувається без покидання приміщення, що важливо в зимній період року.

Готель розташований в мальовничому карпатському селі Мигово, неподалік від лижної бази. Це затишне місце з чудовими краєвидами та чистим повітрям, що сприяє процесу реабілітації. Тут можна не лише пройти лікування та реабілітацію, а й чудово відпочити. Пацієнти у вільний від процедур час мають можливість насолоджуватись чудовим краєвидом, відпочити та подихати свіжим повітрям. Центр "Меднеан" лікує тіло, а природа - душу!

На першому поверсі в оремому крилі розташована кухня та зал для приймання їжі, харчування триразове, входить в оплату за номер. Номери для проживання є різні, укомплектовані душовими кімнатами, телевізорами та іншими необхідними речами. Вартість номерів можна дізнатись, дивлячись прайс.

Враховуючи те, що медичний центр "Меднеан" має свій готель та розташований в такій зоні, можна умовно назвати його санаторієм, який вузькоспеціалізований по реабілітації та лікуванню опорно-рухового апарату. Завітайте до нас та відчуйте всі переваги!

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"