img
img
img
img
img
img

Готель медичного центру "Меднеан", що знаходиться в Чернівцях, призначений для проживання пацієнтів, які проходять лікування захворювань хребта, а також лікування суглобів в даному медичному центрі. Готель в Чернівцях забезпечує проживання хворих, які приїжджають з інших областей чи країн та не мають можливостей проживати в інших готелях міста. Також готель призначений для проживання важкохворих, які пересуваються з допомогою милиць чи у візках.

Готель у Чернівцях знаходиться на базі медичного центру "Меднеан", на другому та третьому поверхах. Для проживаючих пацієнтів передбачене трьохразове харчування, вартість якого включено у вартість номерів, тому для них немає необхідності привозити з собою продукти харчування. Для цього є кухня та столова для приймання їжі.

Готель центру "Меднеан" в Чернівцях є чудовою альтернативою, бо немає необхідності весь час добиратись до медичного центру з міста. Пацієнти знаходяться в одному приміщенні - проживання та реабілітація хребта відбувається без покидання приміщення, що важливо в зимній період року.

Готель розташований на двох поверхах трьохповерхової будівлі. На першому розташована медична частина, на другому поверсі розташовується кухня та зал для приймання їжі, а також, в окремому крилі, знаходиться чотири номера. Це звичайні кімнати, для яких на поверсі є загальний туалет та душова кабіна. Номери розраховані на двох людей з окремими ліжками, в номерах є стіл з стільцями, тумбочки та шкаф для одежі та взуття. Також в кожному номері є телевізор. Вартість таких номерів можна дізнатись, дивлячись прайс.

На третьому поверсі готелю розташовуються кімнати зі зручностями та звичайні кімнати. На поверсі є туалет та душова кабіна для звичайних номерів. Також на цьому поверсі готелю є м’який куток для відпочинку. Номери зі зручностями відрізняються наявністю окремого туалету та душової кабіни, наявністю звичайного та мансардного вікон. У декількох кімнатах ліжка двоспальні.

Готель медичного центру "Меднеан" знаходиться в Чернівцях на горі Цецино, тому пацієнти у вільний від процедур час мають можливість насолоджуватись чудовим краєвидом, адже з гори видно все місто та прилеглі території. Крім того, пацієнти мають можливість прогулюватися лісом та до озера, яке находиться серед лісу.

Враховуючи те, що медичний центр "Меднеан" має свій готель та розташований в такій зоні, можна умовно назвати його санаторієм, який вузькоспеціалізований по реабілітації та лікуванню опорно-рухового апарату.

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"