Увага! Акція!

Оголошується акція, яка буде діяти від 13.03.2019 року до кінця квітня 2019 року.

Всім, хто звернеться в наш заклад для надання допомоги вперше, буде надано знижку в розмірі 10% на все лікування,

а ті, хто вже лікувався в нашому центрі, та є відчуття, що варто повторити, отримають знижку 20%.

Тому не гайте часу і звертайтеся до нас зараз! Наші контакти.


 

HILT-терапіяHILT-терапія - це лікування лазером високої інтенсивності. HILT-терапія була запатентована в США в 2003 році. Це була свого роду технічна інновація, яка також стала і терапевтичним методом.

Це абсолютно новітній метод лазерного лікування, який дає змогу відновлювати структуру хряща без інвазивного втручання. Це один із найсильніших біостимуляторів, що є на даний момент на озброєнні у фізіотерапії.

Завдяки своїм властивостям лазерний промінь здатний проникати на глибину до 10 см і стимулювати ростковий шар хряща, що приводить до поступового його відновлення. Крім того, він посилює регенерацію всіх тканин в ділянці впливу та має сильний знеболюючий ефект.

HILT-терапія в медичному центрі проводиться за допомогою приладу високоінтенсивної лазерної терапії BTL-6000. Прилад обладнаний кольоровим сенсорним дисплеєм, що значно спрощує його використання.

На дисплеї відображається вся інформація стосовно параметрів терапії і дає змогу лікарю слідкувати за процесом лікування. В приладі вбудована енциклопедія діагнозів, що значно спрощує роботу персоналу, а також є можливість виставляти параметри вручну і змінювати їх по мірі необхідності. Це забезпечує індивідуальні налаштування параметрів терапії для кожного пацієнта окремо, враховуючи особливості організму.

В приладі використовується підсилений світловий пучок в інфрачервоному спектрі, що дає глибоке проникнення лазера і його максимально ефективний і одночасно безпечний вплив на тканини. Процедури HILT-терапії переносяться нормально, в процесі відчувається приємне тепло, що додатково покращує емоційний стан пацієнта.

Біологічні ефекти лазера високої інтенсивності

Високоінтенсивна лазерна терапія має виражений вплив на тканини. Найбільш значимими клінічними ефектами являються наступні:

  • знеболюючий
  • біостимулюючий
  • протизапальний
  • протинабряковий
  • судинорозширюючий

 

Основні показання до HILT-терапії

 

Апарат BTL-6000 володіє рядом позитивних рис, серед яких: висока потужність випромінювання та ефективний вплив на тканини на раніше недосяжній глибині, знеболюючий ефект, який настає швидко, безпека, контроль за витратою енергії, а також установка параметрів терапії індивідуально для кожного пацієнта. HILT-трапія є одним із багатьох ефективних методів лікування, що використовуються в медичному центрі "Меднеан".

Лікування міжхребцевої грижі обов'язково включає використання цього методу, що в комплексі з мануальною терапією показує чудові показники.

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"