Оперувати грижу хребта чи ні?

Напевне дуже багатьох цікавить питання, яким методом лікувати грижу хребта, і тим більше він цікавить тих, у кого вона є. Ще більше цікавить питання про те, оперувати грижу чи ні. Читайте статтю та дізнайтесь, чи потрібно оперувати грижу, чи є інша альтернатива.

Лікування грижі поперекового відділу хребта

Що стосується самого процесу терапії грижі будь якої локалізації, то часто виникають різні непорозуміння та міфи щодо вибору методів. Одні спеціалісти є прихильниками лише оперативного лікування, інші віддають перевагу консервативним методам. Хто правий в даній ситуації? Дізнайтесь детальніше про підходи до терапії та їх ефективність.

Грижа поперекового відділу хребта

Грижа на рівні між п'ятим поперековим та першим крижовим хребцями - це найчастіша локалізація цього процесу, що часто приводить до запалення сідничного нерва, сильного больового синдрому, іноді навіть до гострого люмбаго. Чому ж виникає це захворювання та якими симптомами проявляється? Про це ви можете дізнатись із повної версії статті.

Грижа шийного відділу хребта - причини, симптоми та лікування

Які складності та небезпеку несе в собі грижа цього відділу хребта? Які прояви з'являються при цьому захворюванні та до якого спеціаліста звертатись в такій ситуації? Про це, а також про причини та провокуючі фактори, що сприяють формуванню грижі шийного відділу, ви дізнаєтесь, клікнувши по посиланню.

Як лікувати грижу хребта?

Підходи до терапії грижі різноманітні і часто-густо вибір методу залежить від спеціаліста, до якого вперше звернувся хворий з такою проблемою. І часто так буває, що пацієнта одразу направляють на операцію, не повідомивши про можливі інші способи. Як лікувати грижу хребта правильно та яка послідовність дій? Читайте статтю.

Лікування грижі хребта лазером

Підходів до лікування грижі хребта є два: оперативний та консервативний, а методів того і іншого досить багато. Але як серед хірургічних методів, так і серед консервативних є методи із застосуванням лазерного променя. Дізнайтесь детальніше, як проводиться терапія грижі хребта лазером та які бувають його види. 

Протрузія міжхребцевого диску - симптоми та лікування

Протрузія являє собою початкову стадію формування міжхребцевої грижі, тому своєчасно розпочате лікування та правильно підібрані методи не лише попередять подальше прогресування хвороби, а й дозволить позбутись її взагалі. Про причини та стадії розвитку цього захворювання, а також методи терапії, читайте в статті.

Грижі Шморля - симптоми та лікування

Грижі Шморля - це один із різновидів міжхребцевої грижі, при якій грижове вип'ячування направлене в бік тіла хребця, при цьому подразнення або здавлювання нервових корінців та спинного мозку практично не буває. Значить їх не потрібно лікувати? Насправді не все так просто. Дізнайтесь, чим небезпечні грижі Шморля та як їх потрібно лікувати, із повної версії статті.

Грижа хребта

Грижі бувають різні та локалізуватись у різних місцях, але в цій статті мова йтиме про грижу хребта. Це досить серйозне захворювання, яке являється ускладененням остеохондрозу, тобто розвивається на фоні дегенеративних змін міжхребцевого диску. Дізнайтесь, як формується грижа хребта та якими симптомами вона супроводжується. Переходьте за посиланням.

Лікування міжхребцевої грижі

При виставленні такого діагнозу у більшості випадків призначається хірургічне лікування, однак це не зовсім правильний підхід. Завжди потрібно починати лікування консервативними методами і лише при їх неефективності думати про операцію. Дізнайтесь, як проводиться терапія міжхребцевої грижі та які покази до оперативного втручання.

Сторінки