Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ,

що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно!

Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря

направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта.

Деталі по телефону 0969232533.


 

Дана рубрика містить публікації, які описують таке захворювання, як міозит, а саме: причини його виникнення, основні прояви, найбільш часту локалізацію процесу та основні підходи до лікування. Тут ви можете не лише ознайомитись із інформацією, а також маєте можливість задавати свої запитання та, разі необхідності, звернутись в медичний центр "Меднеан" за консультацією.

 

Запалення м’язів спини

Міозит м'язів спини, нерідко зі стійким їх спазмом, може виникати після важкої фізичної праці, після переохолодження, а також при прямому впливі на м'язи інфекційного фактору. Не варто також забувати, що міозит частенько розвивається як вторинний стан на фоні загострення захворювань хребта, особливо при механічній компресії нервових волокон, які інервують ці м'язи. Звідси і висновок, що терапія та її ефективність будуть залежати від впливу на основну причину. Конкретніше в публікації.

Міозит - симптоми та методи лікування

Міозит часто виникає як самостійна нозологічна одиниця при впливі інфекційного чи травмуючого факторів безпосередньо на м'язову тканину, а також часто він розвивається як супутня патологія при інших захворюваннях. Тому, для повноцінного лікування дуже важливе значення має якісна діагностика. Дізнайтесь, які причини викликають міозит, які основні симптоми супроводжують цей стан та які є підходи до терапіїї цього захворювання. Читайте далі...