Увага! Вакантні місця!

Медичний центр "Меднеан" оголошує конкурсний набір на наступні посади: адміністратор, масажист та кухар.

Поспішайте! Деталі та умови по телефону 0969232533.


 

Дана рубрика присвячена досить серйозним і важким захворюванням, які стають дедалі поширенішими в наш час. Мова йтиме про різноманітні пухлини хребта, як доброякісні, так і злоякісні, а також про клінічну симптоматику, яка може з’являтись при пухлинах хребта різної локалізації. Також тут для вас буде доступною інформація про методи сучасної діагностики та імовірні методи лікування пухлин.

Що стосується доброякісності чи злоякісності тієї чи іншої пухлини, то, коли мова йде про пухлини хребта, це поняття стає досить відносним. Це пов’язано з тим, що навіть доброякісна пухлина може мати досить важкі наслідки для хворого. Взяти, наприклад, гемангіому хребта – це доброякісне новоутворення, яке не метастазує та не має агресивного росту. Однак, при великих її розмірах тіло ураженого хребця стає дуже ослабленим і при найменшому навантаженні легко може статися його перелом. Це може призвести до здавлювання спинного мозку і дуже важких наслідків.

Також, доброякісні пухлини при збільшенні своїх розмірів можуть здавлювати судини та нервові корінці, що приводить до відповідних симптомів порушення кровопостачання певних тканин, а також до сильних больових відчуттів у спині та порушення інервації відповідних ділянок.

Рубрика буде поступово наповнюватись новими публікаціями на цю тему, тому слідкуйте та підписуйтесь на оновлення.

 

Гемангіома хребта та методи її лікування

Гемангіома хребта є доброякісною пухлиною судинного характеру, яка розвивається в тілі хребців, а саме в губчастій їх частині. Але, не дивлячись на те, що вона доброякісна, гемангіома приховує в собі певну небезпеку. Все залежить від розмірів пухлини, її локалізації та наявності провокуючих факторів. Читайте в статті детальніше про те, чим небезпечна гемангіома, якими симптомами вона супроводжується і яке лікування проводиться.