Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ,

що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно!

Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря

направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта.

Деталі по телефону 0969232533.


 

Вітаю тебе, поважний читачу!

Ця рубрика присвячена проблемі, яка часто супроводжує різні захворювання хребта і не тільки. Спазм м’язів – це той захисний механізм, метою якого є обмеження патологічної ділянки для зменшення рухів та, відповідно, зменшення болю. Але, в певний момент, захисний механізм приводить до замкнутого кола, тобто, переходить в патологічний. Це відбувається у випадку тривалого спазму і при неефективному лікуванні основного захворювання.

Читайте статті із даної категорії та отримайте повну інформацію про цей стан. Приємного просвітлення!

 

Судоми литкових м’язів

Спазм, чи його різновид - судоми литкових м'язів, це патологічний їх стан, який характеризується скороченням окремих волокон цих м'язів, що можна побачити наочно. Причин цьому явищу достатньо, про що ви можете детально розібратись в цій статті. Також ви дізнаєтесь, як проводиться терапія в клінічних умовах та як усунути судоми самостійно.

Спазм литкових м’язів - причини та лікування

Спазм м'язів нижньої кінцівки, особливо литкових м'язів, вказує на наявність порушення кровопостачання цих м'язів при різних патологічних станах з боку судинної системи, а також при порушенні їх інервації, що прямо пов'язано з наявністю патології з боку хребта. Бувають і інші причини, про які можна дізнатись із повної версії публікації.

Спазм грушевидного м’язу - причини, симптоми та лікування

В деяких випадках спазм м'язів виникає як первинний стан, але у більшості випадків пов'язаний з певними хворобами. Що стосується спазму грушевидного м'язу, то його особливістю є ускладнення, яке має назву тунельний синдром. Дізнайтесь, що він із себе представляє, якими симптомами супроводжується та як усунути спазм самостійно.

Спазм м’язів спини – причини та лікування

Багато хто вважає, що спазм м'язів спини є чимось поганим, з чим потрібно боротись. Це так, його потрібно усувати, так як з часом він погіршує самопочуття хворого. Але мало хто знає, що це захисна реакція організму на певну патологію з боку хребта чи внутрішніх органів, усунувши яку, ми позбавляємось від цього симптому. Щоб дізнатись детальніше про причини та методи терапії, читайте далі.