Увага! Акція!

У зв'язку з 7 річницею перебування медичного центру "Меднеан" на Цецино оголошується акція, яка буде діяти до 15.10.2018 року.

Всі, хто звернеться в наш заклад для надання допомоги перший раз, отримає знижку 20% на все лікування, а ті, хто вже є нашим пацієнтом, отримають знижку 30%.

Тому не гайте часу і звертайтеся до нас зараз! Наші контакти.


 

ЛазеротерапіяЛазеротерапія – це поєднання високоефективних технологій і відмінних результатів. Лазеротерапія в медичному центрі "Меднеан" є одним із самих продуктивних методів лікування і профілактики широкого кола захворювань.

Це унікальна технологія, яка полягає в цілеспрямованому впливі підсиленого світлового пучка на тканини, що має сильний біостимулюючий вплив. Цей вплив є досить вагомим чинником як для заживлення тканин (переломи кісток, пошкодження зв’язок, сухожилків, м’язів), так і для відновлення (відновлення структури хряща, нервової провідності і ін..). Новим напрямком в лазеротерапії є HILT-терапія, яка є незамінною для лікування міжхребцевої грижі.

Популярність цього виду терапії полягає в тому, що це безпечний і комфортний метод, не потребує медикаментозного лікування, відрізняється рядом суттєвих лікувальних характеристик і є ефективною профілактикою ряду захворювань і ускладнень.
Процедури лазеротерапії безболісні, безпечні, не займають багато часу.

Лазеротерапія показання

Покази до лазеротерапії дуже широкі:

 

Протипокази до лазеротерапії

Лазеротерапія протипоказана при слідуючих станах:

  • злоякісні пухлини
  • застоування в ділянці очей та ендокринних залоз
  • висока температура
  • вагітність

 

Прилад BTL - 5000 дозволяє підібрати найоптимальніші параметри індивідуально кожному пацієнту для досягнення позитивного результату.

Подібні статті:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"