Лікування захворювань хребта у медичному центрі "Меднеан" реалізується за допомогою розроблених і перевірених в клінічних умовах методик. В лікувальному процесі застосовується принцип індивідуального підходу до кожного пацієнта, сучасне бачення тієї чи іншої проблеми з хребтом та, відповідно до цього, правильний підхід та вибір методів терапії. Окрім того, застосовується сучасне фізіотерапевтичне та діагностичне обладнання.

Лікувати захворювання хребта можна по-різному, однак найважливішими критеріями являються безпечність та висока ефективність. На жаль старі схеми лікування не завжди відповідають цим критеріям, що погано впливає на прогноз даних захворювань. Давайте розберемось, як лікують захворювання хребта в традиційній медицині та, для порівняння, в медичному центрі "Меднеан".

Стандартні підходи в лікуванні захворювань хребта

Як показує досвід, практично кожна людина працездатного чи похилого віку в той чи інший момент свого життя відчуває біль в спині, який пов'язаний із захворюваннями хребта. Відповідно, людина шукає спеціаліста, який запропонує ефективне лікування. Зазвичай, вона звертається до травматолога чи невропатолога, які призначають медикаментозні схеми лікування, тобто, схеми, затверджені Міністерством охорони здоров'я.

Вказане лікування передбачає застосування знеболюючих засобів, усуваючих запалення у вигляді нестероїдних та гормональних засобів, міорелаксантів, тощо. Вони призначаються у вигляді різних мазей, таблеток чи ін'єкцій і покликані усунути запальний процес та знеболити, тобто усунути симптоми. Так, вам не примарилось, таке лікування захворювань хребта націлене лише на симптоми, воно не забезпечує виліковування основної причини болю в хребті.

З цим твердженням можна не погодитись і стверджувати, що багатьом стає легше після такого лікування. Так, звичайно, стає легше, але це лише на короткий період до певної провокації. В інших випадках, коли, наприклад, присутнє зміщення хребців, чи такі захворювання, як міжхребцева грижа хребта та протрузія, грижі Шморля, больовий синдром внаслідок кіфозу та сколіозу хребта, то таке лікування часто взагалі не усуває симптоматику. Адже, якщо не усунути фактори подразнення чи защемлення нервових корінців, тобто причину, ефекту від лікування не буде взагалі.

Що ж стосується лікування остеохондрозу хребта, то потрібно уточнити, що саме таке формулювання є абсурдним. Адже остеохондроз є фізіологічним процесом старіння, який вилікувати неможливо. Немає ніяких препаратів чи лікувальних методів, які могли б вилікувати остеохондроз. Тому не слід вірити масажистам чи іншим людям, які будуть стверджувати, що вилікують його. Але цю хворобу можна зробити неактивною і зупинити прогресування дегенеративних змін в міжхребцевих дисках, а також поборотися з ускладненнями, які її супроводжують. Детальніше про остеохондроз хребта читайте тут.

Слід сказати і про хірургічні методи лікування, які часто пропонуються при такому захворюванні, як грижа хребта. Є багато їх різновидів і всі вони направлені або на висічення грижового вип'ячування, або його висушування чи кристалізацію диску. Однак вони не усувають причину дегенерації міжхребцевого диску, тому грижа через короткий проміжок часу виникне знову, в цьому ж сегменті або в сусідніх. Тоді виникає питання: чи взагалі оперувати грижу хребта, чи ні?

Перегляньте відеоролик про сучасні методи лікування в центрі "Меднеан".

Підходи в лікуванні захворювань хребта в медичному центрі "Меднеан"

Лікування захворювань хребта в медичному центрі "Меднеан" направлене в першу чергу на причину. Це дуже важливий принцип, від дотримання якого буде залежати і ефективність самого лікування і прогноз. Як цей принцип реалізується?

Згадаємо вищевказане зміщення хребців, яке приводить до защемлення нервових корінців. Як його усунути? Для цього використовується мануальна терапія, яка є основою лікування і впливає безпосередньо на причину: знімає функціональні блоки і зміщення хребців, що приводить до звільнення корінців від компресії. Також вона застосовується в комплексному лікуванні міжхребцевої грижі разом з витягуванням хребта, ударно-хвильовою та лазерною терапією.

Лікування захворювань хребта

Після того, як усунута компресія корінців, тобто основна причина, можна впливати безпосередньо на симптоми захворювання. Для цього можна вже використовувати і медикаменти, однак не потрібно забувати про їхні побічні ефекти. Щоб уникнути побічної дії медикаментів та мобілізувати власні сили організму до відновлення, в медичному центрі "Меднеан" застосовується сучасне фізіотерапевтичне обладнання. Фізіотерапія направлена на зняття запалення і болю, а також на посилення регенерації тканин.

Серед фізіотерапевтичних процедур особливо слід відмітити наступні:

  • лікування захворювань хребта лазером
  • ультразвукова терапія
  • ударно-хвильова терапія
  • електротерапія
  • магнітотерапія та багато інших.

 

Також застосовується ручний масаж спини, гідромасаж та озонові ванни, підводна та суха витяжки, тощо. Ще однією особливістю є використання в процесі реабілітації хребта кінезотерапії, що дослівно означає "лікування рухом". Нормальний тонус спинних м'язів, особливо глибоких, забезпечує фіксацію та захист хребетного стовпа від перевантажень, а також нормалізує кровопостачання його структур. Такий комплексний підхід до проблеми захворювань хребта та лікування спини забезпечує нормалізацію рухливості, загального самопочуття і повертає пацієнтів до повноцінного життя.

Звертайтесь в медичний центр "Меднеан", де вас безкоштовно проконсультують та запропонують лікувати захворювання хребта сучасними та ефективними методами. Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз!

Подібні статті:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"