Увага! Акція!

Оголошується акція, яка буде діяти від 13.03.2019 року до кінця квітня 2019 року.

Всім, хто звернеться в наш заклад для надання допомоги вперше, буде надано знижку в розмірі 10% на все лікування,

а ті, хто вже лікувався в нашому центрі, та є відчуття, що варто повторити, отримають знижку 20%.

Тому не гайте часу і звертайтеся до нас зараз! Наші контакти.


 

Уявіть собі ситуацію, коли у вас раптово з'являється сильний біль в грудній клітці, під лопаткою та в грудях. Одразу виникає страх - щось із серцем! Можливо, однак, це може бути неврологічним симптомом, що вказує на міжреберну невралгію.

Міжреберна невралгія

Міжреберна невралгія - це сильний біль по ходу міжреберного нерва, який виникає при його защемленні чи подразненні на рівні сегментів хребта і розвитку запального процесу (радикуліт). Це досить неприємне захворювання, яке виснажує хворого.

Симптоми міжреберної невралгії

Міжреберна невралгія, симптоми якої пов'язані з подразненням корінця, перебігає гостро. Основні симптоми міжреберної невралгії:

  • постійний або приступоподібний, інтенсивний біль в спині між лопатками та по ходу міжреберних проміжків оперізуючого характеру, який частіше виникає на одному боці грудної клітки
  • симптоми розладів чутливості у відповідній ділянці: оніміння, повзання мурах
  • м'язові спазми
  • оперізуючий герпес
  • підсилення симптомів під час чхання, кашлю, при глибокому диханні, при фізичному навантаженні, обмацуванні хворого місця
  • імітація серцевого болю.

 

Причини міжреберної невралгії

Причиною виникнення міжреберної невралгії можуть бути слідуючі захворювання: зміщення хребців, спондилоартрит, остеохондроз хребта, гормональна спондилопатія, хвороба Бехтерева, первинні пухлини або метестази, пухлини спинного мозку, міжхребцева грижа.

Часто причиною міжреберної невралгії можуть бути не лише вищезгадані хвороби хребта, а й сильне напруження м'язів спини. Це призводить до посилення м'язового спазму і вадне коло замикається. Зазвичай це м'язи розгиначі спини або м'язи плеча і лопатки. При цьому відчувається наростання больових відчуттів при розтягуванні постраждалого м'язу (при нахилі, рухах плечем або лопаткою).

Міжреберною невралгією хворіють в основному люди похилого віку, коли всі численні причини діють на тлі вікових змін в судинах. У дітей ця недуга практично не зустрічається.

Що ж робити, коли турбує біль в спині та по ходу міжреберного проміжку? Слід обов'язково звернутись до спеціаліста, не затягуючи, адже чим раніше розпочате лікування, тим швидше наступає одужання і є гарантія недопущення ускладнень хвороби.

Фахівці медичного центру "Меднеан" проведуть комплексну діагностику для виявлення причини та виключення серцевої патології, а також проведуть відповідне комплексне лікування.

Міжреберна невралгія - лікування без медикаментів

Міжреберна невралгія, лікування

Міжреберна невралгія, лікування якої прямо залежить від причини, потребує виявлення основного захворювання, так як вона сама по собі може бути лише одним з багатьох симптомів більш серйозних захворювань. Для діагностики використовується рентген, комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика, термографія чи МРТ. Для виключення патології серця проводиться електрокардіографія.

Вирішити проблему можна, пройшовши курс комплексного лікування хребта з використанням такого метода, як мануальна терапія. Вона дозволяє усувати причину міжреберної невралгії, а саме зміщення хребців, функціональні блоки, впливати на регресію протрузіі і є основою лікування міжхребцевої грижі дисків, тому результат може бути відчутний вже через кілька візитів до лікаря. Спеціальними прийомами й техніками мануальний терапевт усуває защемлення чи подразнення нервових корінців і допомагає відновити нормальну роботу легень, внутрішніх органів.

Міжреберна невралгія, лікування якої повинно бути комплексним, добре піддається впливу фізіотерапевтичних процедур. Для розробки хребта призначається механічний або ручний масаж спини, іноді застосовується гідромасаж, озонові ванни, тощо.

Вигрівання комбінується з локальною кріотерапією для кращого ефекту. Лазеротерапія добре знімає запалення та відновлює функціональність нервової тканини, тобто, покращує нервову провідність та інервацію. Ультразвукова терапія чудово знімає трігерні м'язові точки та біль, зменшує запальний процес та набряк з нервових корінців. В комплексному лікуванні фізіотерапія передбачає застосування і інших методів: магнітотерапії із використанням постійного та імпульсного магнітного поля, електротерапії з різними струмами, як для розслаблення, так і стимуляції м'язів, ударно-хвильової терапії, інфрачервоної сауни та багато інших дієвих процедур.

При наявності оперізуючого герпесу, який часто супроводжує міжреберну невралгію, можна додатково застосовувати і медикаменти.

Хвороби хребта: 

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"