Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ,

що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно!

Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря

направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта.

Деталі по телефону 0969232533.


 

Медичний центр "Меднеан" являється приватною клінікою, яка надає послуги в сфері лікування різноманітних захворювань хребта та суглобів з послідуючою реабілітацією опорно-рухового апарату, а також проводить спортивною реабілітацію для максимального відновлення втрачених функцій та відновлення працездатності, підвищення функціональних резервів організму.

Це основні напрямки роботи медичного центру, які в суті своїй являються узагальненими поняттями і включають в себе дуже велику кількість різноманітних захворювань та патологічних станів.

Додатковим напрямком роботи центру являється корекція фігури, яка включає в себе комплекс заходів, направлених на усунення проявів целюліту, а саме: покращення кровопостачання та відтоку кровоносної і лімфатичної систем, усунення вузликів, покращення стану шкіри і відновлення краси жіночого тіла.

Основні напрямки роботи медичного центру "Меднеан":

 

Ці напрямки роботи є надзвичайно важливими в плані надання послуг такого типу, адже хвороби хребта та суглобів в наш час стали надзвичайно поширеними і потребують своєчасного, комплексного та ефективного лікування для збереження здоров’я та працездатності.

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"