Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ,

що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно!

Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря

направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта.

Деталі по телефону 0969232533.


 

парафінонагрівач Каскад-15

Парафінонагрівач Каскад-15 застосовується для нагріву, розплавлення і стерилізації парафіну, озокериту або їх суміші при проведенні лікувальних процедур. Внутрішня 15-літрова ємність парафінонагрівача Каскад-15 виготовлена з харчового алюмінію. До зовнішньої поверхні бака щільно прилягають плоскі електронагрівачі на основі термостійкого міканіту. Зовнішній корпус виготовлений із сталі і пофарбований порошковою фарбою. Злив парафіну з бака проводиться за допомогою кульового крана, ручка якого надійно термо-ізольована від нагріваємої ємності.

Автоматичне підтримання температури забезпечується датчиком-реле температури. Установка необхідного режиму (температури робочої суміші) здійснюється за допомогою ручки терморегулятора. Терморегулятор забезпечує плавне регулювання температури в діапазоні від 40 до 120 ° С. Розширений діапазон регулювання температури дозволяє надійно стерилізувати парафін (озокерит). Для візуального контролю за температурою нагріву на лівій стороні передньої панелі розташований цифровий термометр. Бак парафінонагрівача закривається кришкою.

Парафінонагрівач "Каскад-15" в медичному центрі Меднеан також використовується для відновлення сольових грілок, якими проводиться вигрівання, шляхом кип'ятіння. Сольові грілки "Дельтатерм" - це унікальна чиста технологія, яка дозволяє використовувати тепло хімічної реакції. Грілки запускаться шляхом активації паличкою каталізатором, яка знаходиться в розчині, при цьому розчин перетворюється в гель і починає виділятись тепло. Відновлення грілок після використання відбувається в парафінонагрівачі "Каскад-15", при цьому гель перетворюється знову в рідку фазу і грілка стає придатною для послідуючого використання.

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"