Увага! Акція!

Оголошується акція, яка буде діяти від 13.03.2019 року до кінця квітня 2019 року.

Всім, хто звернеться в наш заклад для надання допомоги вперше, буде надано знижку в розмірі 10% на все лікування,

а ті, хто вже лікувався в нашому центрі, та є відчуття, що варто повторити, отримають знижку 20%.

Тому не гайте часу і звертайтеся до нас зараз! Наші контакти.


 

парафінонагрівач Каскад-15

Парафінонагрівач Каскад-15 застосовується для нагріву, розплавлення і стерилізації парафіну, озокериту або їх суміші при проведенні лікувальних процедур. Внутрішня 15-літрова ємність парафінонагрівача Каскад-15 виготовлена з харчового алюмінію. До зовнішньої поверхні бака щільно прилягають плоскі електронагрівачі на основі термостійкого міканіту. Зовнішній корпус виготовлений із сталі і пофарбований порошковою фарбою. Злив парафіну з бака проводиться за допомогою кульового крана, ручка якого надійно термо-ізольована від нагріваємої ємності.

Автоматичне підтримання температури забезпечується датчиком-реле температури. Установка необхідного режиму (температури робочої суміші) здійснюється за допомогою ручки терморегулятора. Терморегулятор забезпечує плавне регулювання температури в діапазоні від 40 до 120 ° С. Розширений діапазон регулювання температури дозволяє надійно стерилізувати парафін (озокерит). Для візуального контролю за температурою нагріву на лівій стороні передньої панелі розташований цифровий термометр. Бак парафінонагрівача закривається кришкою.

Парафінонагрівач "Каскад-15" в медичному центрі Меднеан також використовується для відновлення сольових грілок, якими проводиться вигрівання, шляхом кип'ятіння. Сольові грілки "Дельтатерм" - це унікальна чиста технологія, яка дозволяє використовувати тепло хімічної реакції. Грілки запускаться шляхом активації паличкою каталізатором, яка знаходиться в розчині, при цьому розчин перетворюється в гель і починає виділятись тепло. Відновлення грілок після використання відбувається в парафінонагрівачі "Каскад-15", при цьому гель перетворюється знову в рідку фазу і грілка стає придатною для послідуючого використання.

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"