пропонує використовувати мобільний додаток для оплат зі знижкою 20%.

Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ, що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно! Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта. Деталі по телефону 0969232533.

Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ, що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно! Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта. Деталі по телефону 0969232533.

ОСТАННІ СТАТТІ

ЦЕНТР МЕДНЕАН ВИДЕО

ВІДГУКИ

Питання-відповіді - форма для задавання запитань на сайті

Залишайте Ваші запитання. Фахівці медичного центру "Меднеан" нададуть кваліфіковані відповіді.

У зв'язку із оновленням сайту були втрачені всі відповіді на попередні запитання. Адміністрація сайту просить вибачення за тимчасові незручності.

 

Коментарі

Доброго дня, який середній термін курсу лікування? наприклад Остеохондроз хребта

Зображення користувача admin.

Доброго дня! Курс лікування складає, в середньому, 10 днів. Однак, все індивідуально, курс лікування визначається після консультації.

У вас можна зробити біоімпедансний аналіз тіла?

Зображення користувача admin.

Доброго дня! Ні, такий аналіз ми не проводимо.

Де можна знайти вправи для опорно рухової системи?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Іван! Вправи є різні: і для хребта, і для суглобів, однак не можна щось рекомендувати, не знаючи, яка у Вас проблема. Приходьте на консультацію, де можна буде оцінити Вашу ситуацію і тоді вже щось рекомендувати. На все добре!

Чи можлива реабілітація з діагнозом "анатомічний розрив спинного мозку, 3-4 хребець грудного відділу"? Хлопець 25 років.

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Юлія! Реабілітація можлива, тільки потрібно більше інформації, а краще - побачити пацієнта, його обстеження, а тоді вже можна говорити більш конкретно. Зателефонуйте по номеру 0969232533 для уточнення деталей. На все добре!

Батько після інсульту (18.11.19 інсульт, 06.12.19 виписка) лежачий хочемо до Вас на реабілітацію. Як з Вами можна зв"язатися?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Тетяно! Телефони для зв'язку та адреси є в шапці сайту. Зателефонуйте за номером 0969232533. На все добре!

Я не могу разместить на вашем сайте свой отзыв.Это потому что он негативный?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Миколо! Вибачте за пізню відповідь, технічні роботи на сайті. Стосовно Вашого відгуку - ми не можемо публікувати неперевірені дані, тому вкажіть, будь ласка, Ваші дані (Прізвище та по батькові) для перевірки по базі даних. Дякуємо за розуміння та терпіння.

Добрый вечер. Бабушке 65 год, у неё болезнь поперековый острохандроз с пондилолистез L4 хребця. Абсолютний стеноз хребтового каналу L3-l4 ;L4-L5; L5-S1. Синдром переміжної нейрогенної кульгавості ПФГ 2-3. Еще у нё мерцательная аритмия. Вы лечите такое? И какая приблизительная цена? Спасибо.

Зображення користувача admin.

Доброго дня! Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться по телефону 0969232533 та розкажіть про ситуацію. Вам нададуть відповідну інформацію. На все добре!

Здравствуйте. Склероз и разрыхлен. замык. пластин.\ больше в нижне\поясн. отд.; ге выражены краев. костн. разя. Снижен. значит. межпозв. про-в L4-5-S1. Смещен. кпереди L4 до 13мм \ ретроспондилолистез\ Р-3-е: Остеохондроз поясн. отд. п-ка. ЭЭД- 1,0 мзв..
КОЛЕНИ: субхондр. склероз с краевыми костн. разраст, значит сужение мед. отд. суст. щелей. Р-з-е. Первичн, ДОА кол. с-вов 3ст. ЭЭД 0,002мзв( стоя)
Можно ли вылечить у Вас?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Альбіна! Так, ми займаємось лікуванням таких захворювань. Беріть Ваші обстеження та приїжджайте на консультацію, де можна буде сказати щось конкретніше. На все добре!

Доброго дня! Нам на МРТ показало 4 грижі різних розмірів, найбільша до 10 см, ще й гемангіому .... два тижні в стаціонарі не далорезультату, страшні болі продовжуються..... у вас потрібно записуватися наперід? яка вартість операцій? Ми з Волинської обл..

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Людмила! Ми не оперуємо, а лікуємо консервативно. Деталі можна дізнатись по телефону 0969232533.

Доброго дня! У мого чоловіка була діагностована секвестрована грижа поперечного відділу хребта, яка була прооперована пів року назад. Нажаль операція не дала очікуваного полегшення... біль у спині і кінцівках... чи можна пройти ц вас реабілітацію?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Наталія! Так, у нас можна пройти відповідну реабілітацію. Беріть Ваші обстеження та приїжджайте на консультацію. На все добре!

Доброго дня! Чи може у вас пройти реабілітацію людина з діагнозом сирингомієлія? Жінка 47 років, хворіла з дитинства на аномалію Кіарі, було проведено операцію у 2001 році.

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Ірина! На жаль, ми не зможемо допомогти у вашій ситуації. Можна пробувати полегшувати стан, але гарантій немає. На жаль, вибачте.

Добрый день. У моего мужа часто смещаются позвонки из-за работы с тяжелым. Вправляем мануально. Вот и сейчас он жалуется на боли в пояснице. Но они не такого характера как раньше. Когда ходит и активно двигается, то боль проходит, а возобновляется в покое, лежа. Это может быть смещением позвонков? Есть ли какие-то средства для укрепления и наращивания хрящевой ткани, так как я понимаю, что так она постепенно истирается?  

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Світлано! Там може бути не лише зміщення, а й протрузія чи грижа, потрібно обстежуватись, або хоча б оглянути вашого чоловіка для початку. Крім того, однієї мануальної терапії недостатньо, потрібний комплексний вплив для стабілізції хребта. Приходьте на консультацію, де можна буде говорити щось конкретно. На все добре!

Доброго дня! Маю діагноз грижа 7 мм в поперековому відділі. Скажіть, будь-ласка, яким методом Ви лікуєте даний недуг. Чи можливо взяти в районній лікарні направлення до Вас щоб в ній же закрити лікарняний лист. Який приблизно час реабілітації та вартість?

Зображення користувача admin.

Доброго дня! Тут можете зорієнтуватись з методами лікування грижі. Направлення нам не потрібне, ми приватна структкра, також лікарняний ми не видаємо, тому питання з лікарняним меєте вирішувати по місцю проживання. Курс лікування в середньому складає 10 днів. Вартість залежить від призначеного лікування. Уточнити деталі можна по телефону 0969232533. На все добре!

Доброго дня, скажіть будь-ласка, чи лікуєте секвестровані грижі,  і яким методом

 

Зображення користувача admin.

Доброго дня! Так, ми займаємось лікуванням грижі, в тому числі і при її секвестрації. Тут можете зорієнтуватись з методами лікування грижі в центрі "Меднеан".

Інсульт в 2013 році, на сьогоднішній день функції тіла не встановленi в повному обсязі, присвоєна 1-я група інвалідності, ліва частина тіла не функціональна. Ходити можу зі сторонньою допомогою або з тростиною, рука не працює, зменшено поле зору з лівого боку, постійно займаюся, є велотренажер, степпер, шведська стінка, електростимулятор, 1 раз в 2 місяці проходжу курс масажу всього тіла по 10-12 сеансів, по планом реабілітаціі МСЕК 2 рази в рік проходжу стаціонарне лікування. артеріальний тиск стабільно низький 110 \ 60 100 \ 50. Яка у вас є програма реабілітації, яка допоможе в моєму випадку встановити функціональність кінцівок? Які умови і вартість її проведення?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Олег! В електронному листі я вже надав Вам інформацію та номер телефону, по якому можна було уточнити всі нюанси. Сподіваюсь, що Ви отримали вичерпну інформацію. На все добре!

Доброго дня. 18 січня дружині проводили артроскопію колінного суглобу! Чи є у вашому центрі терапія чи процедури, направлені на швидку та ефективну реабілітацію після данного втручання... Можливо якісь рекомендації... Дякую

Зображення користувача admin.

Доброго дня! Так, в нашому центрі є широкі можливості для проведення реабілітації, враховуючи вашу ситуацію. Якісь рекомендації чи пропозиції можливі після безпосередньої консультації. На все добре!

Доброго дня! Скажіть будь ласка, як до вас добратися від ж/д вокзала у Чернівцях? Я планую до вас 21.01.19 на консультацію. При потребі, якщо треба буде залишитись чи є у вас вільні місця?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Вікторе! Від ж/д вокзалу найзручніше буде викликати таксі на нашу адресу (наші контакти). На рахунок вільних місць на 21.01.2019, можливо будуть, при умові, що хтось не приїде із тих, хто бронював.

Доброго вечора, мені поставили діагноз поліміозит, хворію 6 років, але діагноз встановили 1,5 місяця, до того ставили міотонію Беккера. Чи можливе лікування і позитивні результати в вашому центрі, чи є умови перебування (дуже погано ходжу)?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Тетяно! По даному питанню Вас вже проконсультував наш головний лікар по телефону. До зустрічі!

Добрий день. Мене звати Аня у мене діагноз Хондромаляція надколінника 2 ст. Явища бурситу. Кіста Бейкера. Скільки буде коштувати лікування?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Анно! Лікування курсом в 10 днів орієнтовно може коштувати в даному випадку від 3000 грн до 5-6 тис., все залежить від призначень. Якщо ж плануєте проживати в нашому готелі, то вартість проживання з харчуванням в 10 днів складатиме від 3000 до 4500 грн, в залежності від вибору номера. Дивіться в прайсі. На все добре!

Чи лікуєте Ви фіброміалгію. Якщо так, то якими методами і чи є гарантія одужання. Дякую.

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Тамаро! Виходячи із тієї мінімальної інформації, яку Ви надали, ми можемо спробувати полегшити Ваш стан, застосовуючи мануальну терапію та фізіотерапевтичні процедури, однак, це буде лише симптоматичне лікування і гарантій при даному захворюванні, на жаль, дати не можемо. Можете прийти на консультацію, де можна буде оцінити Вашу ситуацію та сказати більш конкретніше. На все добре!

Доброго дня. Мені поставили діагноз каміння в жовчному міхурі. Чи можна  пройти у Вас курс лікування.

Зображення користувача admin.

Добрго дня, Марія! Ми не лікуємо калькульозний холецистит, ми лікуємо захворювання хребта та суглобів.

Доброго дня. На консультацію запис попередній?

Зображення користувача admin.

Доброго дня! Попередньо записуватись не обов'язково, приходьте в будні дні з 9.00 по 16.00. На все добре!

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, моїй дитині 5 років, рівно рік назад ми дізналися, що у нас хвороба ПЕРТЕСА. Чи зможете Ви нам допомогти в цій ситуації? Чи може потрібно нам до Вас приїхати? Ми живемо в Київській області, Макарівському районі!

Будемо дуже вдячні!!!

Зображення користувача admin.

Доброго дня! Так, ми зможемо Вам допомогти, приїжджайте на консультацію. Для бронювання номера зателефонуйте по номеру 0969232533. На все добре!

Здравствуйте. Мне 27 лет, мужчина. 3 года болит спина и шея. Мрт показало в пояснице 3 протрузии от 3.5 до 5мм, в шее две протрузии до 2.5мм. Есть S образный сколиоз и кифоз. Проходил лечение у нескольких мануальных терапевтов, после которых или становится хуже или ничего не меняется. Также проходил лечение массажами, прогреваниями, вытягиваниями. Так же занимался укреплением мышечного корсета на турнике и не интенсивными растяжками. За трехлетний период наблюдается ухудшение состояния, увеличение протрузий и увеличение сколиоза. Появилось онемение конечностей. Возможно ли результативное лечение для меня в вашей клинике, без мануальной терапии?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Миколо! Ви маєте розуміти, що мануальні терапевти різні і в кожного своя методика, і казати, що мануальна терапія не допомогає апріорі неправильно, все залежить від спеціаліста, який її застосовує. Більш того, враховуючи Вашу ситуацію, без мануальної терапії не обійтись. У всякому випадку рекомендую Вам прийти на консультацію (вона безкоштовна), де можна буде оцінити ситуацію і обрати правильний напрямок лікування. На все добре!

Добрий день АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ. Я ваша пацієнтка зі ЛЬВОВА. Пройшла курс лікування (запалення сідничного нерва). У мене остеохондроз - протрузії та кили. Минув майже місяць після лікування, а покращення немає, навпаки стало гірше. Дуже сильні болі в нозі. Ходити практично не можу. Що ви порадите? З повагою, ГРИНИШИН НІНА ІВАНІВНА. Завчасно дякую за відповідь.

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Ніно Іванівно! Прикро, що покращення не наступило, можливо далека дорога вплинула на результат. Для отримання рекомендацій перезвоніть, будь ласка, до Андрія Володимировича по номеру 0969232533. Він порадить, як поступати в даній ситуації. На все добре!

Сторінки

Додати новий коментар

КОНТАКТИ

Основна адреса:
Україна, м.Чернівці, Проспект Незалежності 125 А
Тел. моб.: (096) 923-25-33
Тел. моб.: (097) 159-92-05
Email: mednean@gmail.com
Адреса філії №1- Курортно лікувальний комплекс "Меднеан":
Україна, с. Мигово, Вижницького р-ну, Чернівецької обл., вул. Центральна 140
Тел. моб.: (068) 339-18-75
Тел. моб.: (096) 923-25-33
Робочий час:
Пн.- Пт.: 09:00–19:00 Субота: 09:00–13:00 Неділя: вихідний

КОНТАКТИ

Основна адреса:
Україна, м.Чернівці, Проспект Незалежності 125 А
Тел. моб.: (096) 923-25-33
Тел. моб.: (097) 159-92-05
Email: mednean@gmail.com
Адреса філії №1- Курортно лікувальний комплекс "Меднеан":
Україна, с. Мигово, Вижницького р-ну, Чернівецької обл., вул. Центральна 140
Тел. моб.: (068) 339-18-75
Тел. моб.: (096) 923-25-33
Робочий час:
Пн.- Пт.: 09:00–19:00 Субота: 09:00–13:00 Неділя: вихідний