Залишайте Ваші запитання. Фахівці медичного центру "Меднеан" нададуть кваліфіковані відповіді.

У зв'язку із оновленням сайту були втрачені всі відповіді на попередні запитання. Адміністрація сайту просить вибачення за тимчасові незручності.

 

443 Коментарі
 1. anon
  Гру 05, 2018

  Чи лікуєте Ви фіброміалгію. Якщо так, то якими методами і чи є гарантія одужання. Дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 05, 2018

  Доброго дня, Тамаро! Виходячи із тієї мінімальної інформації, яку Ви надали, ми можемо спробувати полегшити Ваш стан, застосовуючи мануальну терапію та фізіотерапевтичні процедури, однак, це буде лише симптоматичне лікування і гарантій при даному захворюванні, на жаль, дати не можемо. Можете прийти на консультацію, де можна буде оцінити Вашу ситуацію та сказати більш конкретніше. На все добре!

 1. anon
  Лис 29, 2018

  Доброго дня. Мені поставили діагноз каміння в жовчному міхурі. Чи можна  пройти у Вас курс лікування.

 1. Зображення користувача admin.
  Гру 03, 2018

  Добрго дня, Марія! Ми не лікуємо калькульозний холецистит, ми лікуємо захворювання хребта та суглобів.

 1. anon
  Лис 26, 2018

  Доброго дня. На консультацію запис попередній?

 1. Зображення користувача admin.
  Лис 27, 2018

  Доброго дня! Попередньо записуватись не обов'язково, приходьте в будні дні з 9.00 по 16.00. На все добре!

 1. anon
  Лис 14, 2018

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, моїй дитині 5 років, рівно рік назад ми дізналися, що у нас хвороба ПЕРТЕСА. Чи зможете Ви нам допомогти в цій ситуації? Чи може потрібно нам до Вас приїхати? Ми живемо в Київській області, Макарівському районі!

  Будемо дуже вдячні!!!

 1. Зображення користувача admin.
  Лис 16, 2018

  Доброго дня! Так, ми зможемо Вам допомогти, приїжджайте на консультацію. Для бронювання номера зателефонуйте по номеру 0969232533. На все добре!

 1. anon
  Жов 03, 2018

  Здравствуйте. Мне 27 лет, мужчина. 3 года болит спина и шея. Мрт показало в пояснице 3 протрузии от 3.5 до 5мм, в шее две протрузии до 2.5мм. Есть S образный сколиоз и кифоз. Проходил лечение у нескольких мануальных терапевтов, после которых или становится хуже или ничего не меняется. Также проходил лечение массажами, прогреваниями, вытягиваниями. Так же занимался укреплением мышечного корсета на турнике и не интенсивными растяжками. За трехлетний период наблюдается ухудшение состояния, увеличение протрузий и увеличение сколиоза. Появилось онемение конечностей. Возможно ли результативное лечение для меня в вашей клинике, без мануальной терапии?

 1. Зображення користувача admin.
  Жов 05, 2018

  Доброго дня, Миколо! Ви маєте розуміти, що мануальні терапевти різні і в кожного своя методика, і казати, що мануальна терапія не допомогає апріорі неправильно, все залежить від спеціаліста, який її застосовує. Більш того, враховуючи Вашу ситуацію, без мануальної терапії не обійтись. У всякому випадку рекомендую Вам прийти на консультацію (вона безкоштовна), де можна буде оцінити ситуацію і обрати правильний напрямок лікування. На все добре!

 1. anon
  Жов 01, 2018

  Добрий день АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ. Я ваша пацієнтка зі ЛЬВОВА. Пройшла курс лікування (запалення сідничного нерва). У мене остеохондроз - протрузії та кили. Минув майже місяць після лікування, а покращення немає, навпаки стало гірше. Дуже сильні болі в нозі. Ходити практично не можу. Що ви порадите? З повагою, ГРИНИШИН НІНА ІВАНІВНА. Завчасно дякую за відповідь.

 1. Зображення користувача admin.
  Жов 02, 2018

  Доброго дня, Ніно Іванівно! Прикро, що покращення не наступило, можливо далека дорога вплинула на результат. Для отримання рекомендацій перезвоніть, будь ласка, до Андрія Володимировича по номеру 0969232533. Він порадить, як поступати в даній ситуації. На все добре!

 1. anon
  Вер 22, 2018

  Доброго дня, у мене пяткова шпора, яка тривалість лікування

 1. Зображення користувача admin.
  Вер 25, 2018

  Доброго дня, Ірино! Тривалість лікування п'яткової шпори складає 5-7 процедур ударно-хвильової терапії, іноді потрібно більше.

 1. anon
  Сер 23, 2018

  Добрый день. После прохождения МРТ получила заключения:

  В поясничном отделе: межпозвонковый остеохондроз на уровне L1-L5. Деформирующий спондилоартроз. Спондилолистез. Компрессионный отек спинного мозга на уровне L3-L4. Правосторонний сколиоз. Дорсальные медиальные грыжи дисков на основании L3-L4, L4-L5 (6,7 мм и 5,5 мм); стеноз позвоночного канала.

  В шейном отделе: протрузия межпозвонкового диска С5-С6; грыжа межпозвонкового диска на широком основании С6-С7.

  Сможете ли вы помочь мне решить мои проблемы и какими методами (так ли необходима операция), какая цена на ваши услуги? Сколько по времени будет длиться лечение и где можно остановиться?

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 23, 2018

  Доброго дня, Ларисо! Так, ми зможемо Вам допомогти! Операція не потрібна, будемо лікувати іншими методами (читайте про лікування міжхребцевої грижі в центрі "Меднеан").

  Курс лікування орієнтовно становить 10 днів, зупинитись можна у нашому готелі. Ціни на проживання та послуги дивіться в прайсі. Обговорити деталі по сумі загальної вартості лікування та забронювати номер наперед можна по телефону 0969232533. На все добре!

 1. anon
  Сер 17, 2018

  Добрый день! Мой диагноз - артроз 3-й степени коленных суставов, киста Бейкера (69*27 мм под левым коленом и 52*21,7 мм под правым). Нужно ли удалять кисту или достаточно лечения? В какую сумму, приблизительно, обойдется лечение?

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 20, 2018

  Вартість лікування залежить від того, які процедури будуть призначатись. Орієнтовно це може бути від 6000 грн і вище.

 1. anon
  Сер 15, 2018

  Добрый день! Мой диагноз- артроз 3-й степени обеих коленных суставов, киста Беккера 69*27,5 мм под  левым и 52*21,7 мм под правым коленом. Есть ли смысл лечить или надо удалять кисту, а потом лечить?   Результат УЗИ прилагаю по левому колену.

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 20, 2018

  Доброго дня! Лікувати потрібно консервативно, оперувати не потрібно.

 1. anon
  Сер 06, 2018

  Доброго дня. У мого батька дорзація протрузії дисків С3-С4- 4мм, С4-С5-3,3мм, С5-С6-3,8мм прояви остеохондрозу та пондилоартрозу шиї. Біль в шийно-груднім відділі хрипта і радіацією в ліву руку, рука затерпає. Чи  зможете  ви нам допомогти? Якщо так то чи потрібно записуватися до вас на консультацію чи можна зразу підїхати?

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 08, 2018

  Доброго дня, Марія! Так, ми зможемо допомогти вашому батькові. Записуватися не обов'язково, однак потрібно приходити не пізніше 16.00. Бріть знімки та приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Сер 02, 2018

  Hello,

  I am visiting Chervnitsi for a month. I have pain when sitting upright for more than 10-15 minutes; I must stand up for minimum 3-4 minutes before sitting again. This situation started ~ 6 months ago. I would like to come to your clinic for a consultation and diagnosis, and treatment if you can help. I hope some of your staff speak English. Thank you!

 1. Зображення користувача admin.
  Сер 04, 2018

  Hello, so come to our clinic for a consultation, I think we will find a common language.

 1. anon
  Лип 31, 2018

  Доброго дня! У мене спондилоартроз шийного відділу хребта. Медіанні потрузії дисків С5-С6, С6-С7. Нестабільність С4-С5. Вертебро-базилярна недостатність. Чи зможете ви мені допомогти?

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 31, 2018

  Доброго дня, Антоніно! Так, ми зможемо допомогти Вам, у нас для цього є всі можливості та засоби. Беріть знімки та приходьте на консультацію. На все добре!

 1. anon
  Лип 14, 2018

  Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, мене болять ноги внизу біля стопи і сильно печуть. Ліпідограма показала що сечова кислота 471 і високий холестерин, точного діагнозу не поставили.

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 16, 2018

  Доброго дня, Галино! Ліпідограма не має відношення до сечової кислоти, це різні аналізи. Рівень сечової кислоти дещо підвищений, що може вказувати на наявність подагри, однак, не виключено, що була проведена неправильна підготовка до здачі крові на аналіз. Тобто, біль в суглобах може бути наслідком подагричного артриту, або внаслідок іншої причини. Краще прийдіть на консультацію, щоб розібратись в ситуації.

 1. anon
  Лип 10, 2018

  Як можна ефективно та швидко позбутись від запалення сідничного, надайте відповідь без консультацій будь- ласка

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 12, 2018

  Доброго дня, Олександре! Швидко позбутись запалення сідничного нерва не завжди можливо, лікування цього процесу потребує часу. А що стосується ефективності, то потрібно в першу чергу усунути причину його виникнення, а по-друге, усувати безпосередньо запальний процес по сідничному нерву.

 1. anon
  Лип 08, 2018

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка, німіють пальці рук, що може бути причиною і до кого звертатись???

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 09, 2018

  Доброго дня, Тетяно! Оніміння пальців спостерігається при різних станах, але, в основному, це пов'язано із проблемами в шийному відділі хребта. Приходьте до нас на консультацію! На все добре!

 1. anon
  Лип 01, 2018

  Добрий вечір! У мого чоловіка дуже тягне праву ногу і пече у клубі. Діагноз люмбальгія, наслідки оперативного втручання кили L5S1. Як можна записатися до Вас на консультацію?

 1. Зображення користувача admin.
  Лип 02, 2018

  Доброго дня! Приходьте в будні дні в любий час з 9.00 по 16.00. До зустрічі!

 1. anon
  Чер 25, 2018

  Доброго дня, маю протрузii шийного вiддiлу 3 мм, чи можуть допомогти в вашому центрi? Знаю, що задоволення не з дешевих, але хочеться вiрити в результат. Що потрiбно мати з собою, дякую.

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 29, 2018

  Доброго дня, Олено! Так, ми можемо допомогти Вам, приходьте на консультацію. Нічого не потрібно мати особливого, беріть лише Ваші знімки, які маєте. На все добре!

 1. anon
  Чер 11, 2018

  Доброго дня. Мені 21 рік. Скажіть будь ласка, Ви займаєтесь лікуванням м'язево-тонусних синдромів. Зокрема здухвинно-поперекох м'язів та їх антагоністів?

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 11, 2018

  Доброго дня, Михайле! Потрібно визначитись з причиною даних синдромів, особливу увагу потрібно звернути на поперековий відділ хребта. Тому приходьте на консультацію, де можна буде визначитись більш конкретніше, з чим потрібно працювати. До зустрічі!

 1. anon
  Чер 05, 2018

  Доброго дня, мені 53 р. Діагноз: двобічний коксартроз (ІІ ст лівого суглобу, ІІІ-правого). У 2015 р і в березні 2018 р в правий суглоб вводився замінник суглобної рідини. В даний час гострі болі не турбують, але дуже занижена рухова активність правого суглобу (не можу довше стояти, дуже порушена хода), з 2014 р. щорічно проходжу санаторно-курортне лікування ("Немирів" Львівської обл., "Медобори" Тернопільської обл. Чи можна у вас пройти курс лікування (скільки потрібно днів), чи видають у вас лікарняний листок непрацездатності, в скільки приблизно обійдеться лікування без проживання і головне на який результат можна надіятися?

   

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 05, 2018

  Доброго дня, Богдано! Так, ми займаємось лікуванням артрозу колінних суглобів, курс лікування складає, в середньому, 10 днів. Лікарняний лист ми не видаємо, видаємо тільки довідку про проходження лікування. Вартість лікування залежить від призначених процедур (орієнтовно 10 тис. грн), вартість проживання дивіться в прайсі. В загальному може вийти 13 - 15 тисяч грн. Про результати говорити рано, потрібно бачити Вас особисто. На все добре!

 1. anon
  Чер 02, 2018

  Добрий день. Мене звати Муравлюк Олег, я пройшов у вас курс лікування 12 днів. Зробили два уколи блокади, після яких біль сіднично частково згасала, але через пару днів знову загострювалась. Можливо потрібно декілька блокад підряд?

 1. Зображення користувача admin.
  Чер 02, 2018

  Доброго дня, Олег! Прийдіть на консультацію, щоб визначитись із Вашою ситуацією. На все добре!

 1. anon
  Травень 24, 2018

  Доброго дня! Моїй мамі 67 років і у неї атрофуючий артроз колінних суглобів. Особливо турбує правий суглоб. Не може ходити від болю. Чи можливо їй допомогти і скільки приблизно буде коштувати лікування та скільки днів? Дякую!

 1. Зображення користувача admin.
  Травень 24, 2018

  Доброго дня, Тетяно! Допомогти можемо, курс лікування артрозу колінного суглобу, в середньому, складає 10 днів. Вартість буде залежати від призначеного лікування (приблизно курс від 3000 грн і вище), тому приходьте на консультацію, де можна буде говорити щось конкретно. Консультація безкоштовна. До зустрічі!

 1. anon
  Кві 10, 2018

  Добрий день...Чи лікуєте ви дисплазію кульшових суглобів у маленьких діток?

 1. anon
  Кві 10, 2018

  Доброго дня... Моїй дитині у 4міс. діагностували дисплазію кульшових суглобів, нам одягнули стремінці через тиждень ми їх зняли тому, що в неї почалась істерика... Скажіть, будь ласка, чи лікуєте дисплазію кульшових суглобів у маленьких діток?

 1. anon
  Кві 03, 2018

  В мене запалення на російській мові "сочленения" болі вже третій рік, медикаментозне лікування і блокаду пройшла без результатів. Знімки і мрт 3 річної давності. Чи зможете допомогти?

 1. Зображення користувача admin.
  Кві 04, 2018

  Не зовсім зрозуміло, якого "сочленения" є запалення. Можливо, Ви мали на увазі запалення крижо-тазового з'єднання? Ми зможемо допомогти, але потрібно дізнатись про Вашу проблему більш детальніше. Тому беріть ваші знімки та приходьте на консультацію, але приходьте вже з 11 квітня. На все добре!

 1. anon
  Бер 30, 2018

  Добрий день шановні! Є 1 стадія гонартрозу, зявилися остеофіти. Вгору-вниз-далеко іти некомфортно, починає боліти коліно. Хоча б приблизно, скільки обійдеться курс лікування. Мені 46.

Сторінки

Leave a comment

Подібні статті:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"