Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ,

що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно!

Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря

направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта.

Деталі по телефону 0969232533.


 

"Рух можна відновити лише рухом. Саме тому для лікування проблем зі спиною та суглобами ми використовуємо мануальну терапію. Мої вчителі дали мені азбуку, але я пишу нею інші слова. Я не хочу бути схожим на когось у своїй методиці лікування захворювань суглобів та хвороб спини. Навпаки - прагну, аби з часом інші лікарі переймали мої знання та навички, які допомагають людям стати на ноги і позбутися страшного й неприємного болю", - каже головний лікар клініки "МЕДНЕАН", що в Чернівцях, невролог Андрій Нечай.

Протягом 11 років він використовує власну методику лікування пацієнтів, які мають негаразди зі спиною та суглобами. Очолюваний ним медичний центр гідно конкурує з іншими закладами такого ж типу не лише в західному регіоні, а й в усій країні. Пріоритетний напрямок медиків у центрі - реабілітація після травм, лікування вроджених вад опорно-рухового апарату і спортивна реабілітація.

"У клініці працюють травматолог, фізіотерапевт, вертебролог та невролог. Їхня робота з пацієнтами спрямована на те, чим, на жаль, не займається сучасна медицина. А саме на відновлення й реабілітацію пацієнта. Адже медикаментозне лікування усуває передусім симптоми захворювання, а не причину його виникнення. Чого не скажеш про мануальну терапію у медичному центрі "МЕДНЕАН"", - говорить Андрій Нечай.

Крім мануальної терапії, у центрі проводять такі процедури, як ударно-хвильова терапія, лазеротерапія, ультразвук, магнітотерапія, електротерапія, пресотерапія, інфрачервона сауна. Лише торік у центрі лікарі надали допомогу 1800 людям. До медичного закладу приїздять лікуватися з Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.

"Ще одна унікальність медичного центру "МЕДНЕАН" - це його постійний розвиток і вдосконалення. Найближчим часом у нас з'являться нові методи безмедикаментозного лікування опорно-рухового апарату та суглобів, яких немає в Україні. Йдеться про лазерну HILT-терапію, яка дає позитивні результати одразу. Ця методика є цілком безпечною, адже лазер може проникати в тіло на глибину до 10 сантиметрів і при цьому не ушкодити шкіру. Також у медичному центрі відбуватиметься сухе професійне витягування суглобів та підводне хребта. Ці процедури особливо корисні тим, хто має проблеми зі спиною внаслідок сидячої роботи чи важкої фізичної праці", — розповідає лікар.

Медичний центр "МЕДНЕАН" розташований за 10 хв. їзди від Чернівців, на околиці міста, де завжди тихо, спокійно і затишно. Унікальне чисте повітря, мальовничі пагорби та кришталево чиста цілюща вода - завдяки їм медичний центр є чудовим місцем для реабілітації та покращення здоров'я. Тим паче що умови для такого санаторного лікування тут уже є. У клініці можна проходити тривалий лікувальний курс. Тут одночасно можуть перебувати 14 пацієнтів. Ціни на лікування та проживання у медичному центрі є доступними для всіх верств населення.

Забудьте про ліки, часті відвідування лікарень, таблетки чи уколи. Курс мануальної терапії у медичному центрі "МЕДНЕАН" дасть вам нове дихання та поверне радість руху.

Центр розташований у Чернівцях, на вул. Прип'ятській, 6а (район Цецино). Проконсультуватися можна за тел.: 0(372) 567 100, 0(96) 923 25 33.

Оксана Денисюк

Реклама:

Для коректного відображення вимкніть, будь ласка, Adblock Plus. data-matched-content-rows-num="4,2" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_card_sidebyside"