пропонує використовувати мобільний додаток для оплат зі знижкою 20%.

Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ, що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно! Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта. Деталі по телефону 0969232533.

Увага! Важливе повідомлення!

Медичний центр "Меднеан" підписав договір державних гарантій з НСЗУ, що дає Вам можливість проходити лікування безкоштовно! Щоб скористатись безкоштовною реабілітацією в нашому центрі, Вам потрібно взяти у вашого сімейного лікаря направлення на консультацію до невропатолога чи фізіотерапевта. Деталі по телефону 0969232533.

ОСТАННІ СТАТТІ

ЦЕНТР МЕДНЕАН ВИДЕО

ВІДГУКИ

Відгуки пацієнтів про центр "Меднеан"

 

Увага! Велике прохання до всіх відвідувачів сайту! В цій рубриці можна залишати тільки ваші відгуки, а запитання ви можете задавати лише в рубриці "питання-відповіді". Переходьте по цьому посиланню та пишіть ваші запитання там. Ще раз наголошую, на сторінці "відгуки" розміщуються лише відгуки!!!

Коментарі

Самый хороший центр реабилитации с хорошим хорошим персоналом хороша кухня хорошие специалисты реабилитации делают привитни люди благадарю Андрею Нечай очень хороший специалист они повернули на нормальную жизнь дай бог им здоровя чтобы они могли лечить людей и дальше я очень вам благодарен мне очень помогла реабилитация у вас.

Зображення користувача admin.

Спасибі Вам, Микола, за відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені. Здоров'я та всіх благ!

У мене були проблеми з хребтом, які викликали в свою чергу запалення нерва у лівій нозі. Ходити було практично не можливо. Я звернулася до медичного центру Mednean у дуже загостреному стані. Завдяки працівникам даного закладу, зокрема Головному лікарю, Андрію Володимировичу, та Сергію Анатолійовичу, я майже повернулася до повноцінного життя. Триває ще реабілітація на даний час, але я почуваюся набагато краще. Щиро вдячна Вам за надання професійної допомоги. І на рахунок персоналу, то всі привітні, доброзичливі та прагнуть допомогти.

Зображення користувача admin.

Спасибі, Вам, Оксано, за відгук! Нам приємно, що Ви задоволені нашим лікуванням. Бажаємо здоров'я та всіх благ!

Я проходив вас курс лікування місяць тому, полегшення немає, все як було так і є, ви говорили що через місяць я відчув полегшення но нічого легше не так, хоча пішли немалі гроші, змін немає.

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Анонім! Напишіть, будь ласка, Ваше ім'я та прізвище, щоб ми могли ідентифікувати Вас та перевірити інформацію. Дякую.

Добрий день скажіть будьласка на який номер можна позвонити щоб заказати номер у вашому готелі?

Зображення користувача admin.

Доброго дня, Наталя! В цій рубриці розміщюються відгуки, запитання задаються в рубриці питання-відповіді. Телефонуйте по номеру 0969232533 для бронювання номеру в готелі. На все добре!

Я прошла лечение в центре, ожидала, конечно, большего результата, так как лечение стоит дорого. Спасибо врачам и Андрею Владимировичу за профессионализм и понимание. Благодарна за лечение Василию Михайловичу - уважительный и внимательный, Дмитрию - кинезотерапия, мастер своего дела и Ирине администратору приятно объщается с людьми. Самосувствие улучшилось, рекомендую, но лучше с собой иметь свои тапочки. Спасибо.

Зображення користувача admin.

Спасибі Вам за відгук! Стосовно результату лікування - максимальний ефект наступить приблизно через місяць після самого лікування, тому очікуйте ще покращення самопочуття після цього терміну. Здоров'я Вам та всього найкращого!

Я проходила лечение в центре, очень благодарна Василию Михайловичу, прекрасно объщается с пациентами, сочувственный доктор и внимательный.

Зображення користувача admin.

Велике спасибі за гарні слова! Бажаємо Вам здоров'я та всіх благ!

Щиро вдячна лікарям та персоналу клініки всі дуже чуйні професійні знавці своєї справи. Зокрема велика подяка самому Андрію він не раз допомагав мені і навіть моєму малюку. Дякую.

Зображення користувача admin.

Спасибі Вам за відгук! Здоров'я Вам та Вашій родині! Всього найкращого! 

Дякую за лікування Андрію Володимировичу !!! А особливо Юлії за швидке обслуговування!!! Привітний персонал!!!

Зображення користувача admin.

Хочу висловити Вам пане Андрію та всьому колективу - слова вдячності, за те, що поставили мене на ноги в прямому розумінні. Я вже дякувати Богу і Вашому лікуванню та рекомендаціям вже досить давно була в центрі.
Дякую безмежно!!!!!
Успіхів Вам і ЗДОРОВ'Я))))

Зображення користувача admin.

Ми раді, що Ви задоволені нашим лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я та всіх благ!

Моя мама проходила у Вас лікування рік тому. Дуже вдячна за допомогу, увагу та професійність. Почувається дуже добре. Успіхів Вам і вдячних пацієнтів.

Зображення користувача admin.

І Вам, Світлано, удачі у всьому, а також міцного здоров'я Вам і вашій мамі!

Доброго дня. Лікуюсь в меднеані з самого початку заснування центру. Хочу сказати що персонал завжди ввічливий ціни помірні. Андрій Володимирович фахівець своєї справи. Рекомендую.

Зображення користувача admin.

Спасибі Вам, Юрій, за ваш відгук та рекомендацію! Всього найкращого і міцного здоров'я!

Добрий день. Пише до Вас вдячна пацієнтка, яка проходила лікування у Вашому центрі. У 2016 році мені поставили діагноз хвороба Бєхтєрєва 2 стадія (коли хребці в позвоночнику вже деякі зрослися), і сказали в лікарні пити масу таблеток, в тому числі нестероїдні препарати, які дуже негативно впливають на кишково-шлунковий тракт, і дали невтішні прогрози. Я вирішила не здаватися, знайшла в інтернеті інформацію про медичний центр "Меднеан" в м. Ченівцях, де було зазначено, що в цьому центрі лікують цю хворобу. Вже двічі я пройшла курс лікування (без таблеток), стало набагато легше, припинилися болі вночі, стало легше рухатися, завдяки якісно підібраному лікуванню на 30% мені зняли скутість. Вдень я себе ловлю на думці, що спина практично не болить. Хочу дуже подякувати керівнику медичного центру "Меднеан" Нечаю Андрію Володимировичу за Вашу фаховість,золоті руки, людяність. Повірте, зараз мало можна зустріти таких лікарів, Ви дуже вміло і якісно робите мануальну терапію, призначаєте правильне лікування, є хорошим керівником. Медичний персонал центру - це висококласні, чуйні лікарі. Дякую Сергію Анатолієвичу за професіоналізм і терпіння,пані Ірині, яка є хорошим адміністратором і пам'ятає про кожного хворого. В центрі є крім фізпроцедур і кінезотерапія (фізичні вправи), завдяки яким хребет стає більш рухливим, зникає біль. Дякую пані Галині, яка якісно підбирає індивідуально для кожного хворого вправи і слідкує за їх виконанням. І на завешення, якщо у Вас проблема з хребтом ,не потрібно їздити до Києва, за кордон, в інші клініки, приїжджайте в медичний центр "Меднеан" і будете здорові! Бажаю Андрію Володимировичу і всім працівникам міцного здоров'я, успіхів, процвітання, здійснення задумів і планів.

Зображення користувача admin.

Дякуємо Вам за гарні слова та побажання! Раді, що Ви задоволені. Всього найкращого!

Вже втретє проводжу профілактику здоров'я хребта та суглобів в центрі "Меднеан". Після процедур почуваю себе добре. Тут чудовий колектив, чуйні, ввічливі до нас, пацієнтів, фахівці. Особливо хочу подякувати адміністратору Ірині, яка вміло координує розклад процедур, щоб ми не витрачали багато часу в очікуванні, а також лікарю - Сергію Анатолійовичу за його чуйність і професіоналізм, масажисту Володимиру. Вони не тільки виконують свою роботу, а і дають нам корисні поради на повсякдень.

Зображення користувача admin.

Спасибі Вам за відгук та гарні слова! Здоров'я та всіх благ!

Нещодавно я проходила курс лікування у медичному центрі "Меднеан", що на Цецино в Чернівцях. Хотіла б поділитись своїми враженнями у такій невеличкій статті по суті справи. Отже, "Ціна і якість співпадають або Як лікують у "Меднеані"?"

Важливо, що все прозоро і задокументовано. Електронна система реєстрації та діагностики і власне самого лікування допомагає вам зрозуміти, як відбувається процес лікування і на які приблизно суми ви можете розраховувати.
Найважливіша перша процедура - мануальна терапія у головного лікаря центру "Меднеан" Андрія Нечая. Саме він встановлює діагноз та призначає лікування. Манера виконання мануальної терапії відзначається високим рівнем точності та ефективності рухів, коли ви відразу ж відчуваєте, як хребці стають на місце і синдром болю помітно меншає або повністю зникає. Комусь ця манера може здатися жорсткою, але сумніватись в її професійності та успішності не доводиться, адже тисячі пацієнтів висловлюють свої слова вдячності саме цьому лікарю!
Згодом процедури вам озвучує адміністратор і по вашому бажанні показує прайс на них та відмічає послідовність їх проходження. Незначні, хоч і постійні, черги в залі очікування проходять досить швидко. Щоденне лікування найкраще проводити на місці, зупинившись у готельному номері "Меднеан" або поруч у "Орлиному гнізді" на Цецино. Так зручніше і для морального комфорту пацієнта, і власне для його здоров'я. До того ж, особлива природа, мальовничі краєвиди з гори Цецино в Чернівцях, джерело води з іонами срібла, лісовий заповідник сприяють позитивному настрою та бажанню одужати. Харчування і умови перебування іноді обходяться дешевше, ніж доїжджати на процедури, вишуковуючи зручний час... Але як кому вигідніше - так і краще, звичайно...Результати? Це найскладніше питання, адже, якщо відверто, то кожному хочеться отримати результат тут і зараз...
Але, якщо ви прийшли в "Меднеан" вже з сильними болями у хребті - то очікуйте спочатку загострення. Незначного, але неминучого загострення, яке може супроводжуватись посиленням болю, дещо підвищеним тиском та легким роздратуванням. Все це в межах норми при будь-якому одужанні, коли ви усвідомлюєте, що форма хвороби запущена, а організм всього лиш пристосовується до нових умов лікувального процесу. Зате через деякий час після отримання всіх процедур та після дотримання всіх наданих рекомендацій по догляду за здоров'ям ви відчуєте значне покращення. В порівнянні з державними установами, де все одно потрібно "кожному дати" і за процедури, і за маніпуляції (уколи, крапельниці), тут вам насамперед сподобається прозорість та ясність оплати кожної процедури і при необхідності - перебування в лікувальному центрі в готельному номері... Залишається лише одне питання: скільки ви готові платити за своє здоров'я і як ви готові надалі берегти його? Висока ціна і висока якість лікування в "Меднеані" співпадають, але це того вартує. Якщо ж сказати доступна ціна і доступна якість - то маємо зауважити, що якість справді важливий чинник для того, щоб платити за неї необхідну ціну. А ціни й справді досить демократичні у порівнянні з іншими пропозиціями. Хоч якість наабагато вища!

Дякую "Меднеану" та п.Андрію Нечаю за відновлене здоров'я!

З повагою, журналіст О.Ілюк

Зображення користувача admin.

Щиро вдячні за Ваш відгук! Здоров'я Вам та натхнення у роботі!

Кожен, хто знає, що таке біль в спині, зрозуміє мене... Кожен, хто довгі роки шукає хорошого лікаря і нарешті знаходить - теж зрозуміє мене! Я знайшла випадково, просто побачивши інформацію в соціальних мережах. Щиро вдячна лікарю від Бога - Андрію Нечаю за його високий професіоналізм! Завдяки його рукам моє тіло і мої кісточки нарешті в правильному положенні і біль вже не турбує щохвилини... Продовжу курс лікування, призначений лікарем А.Нечаєм і сподіваюсь одужати повністю. Мої проблеми зі спиною вже тривають більше двадцяти років і я дійсно вперше змогла порівняти, як це - потрапити до справжнього професіонала. Раніше над моєю спиною просто експериментували, а сьогодні я зрозуміла, що це таке - мануальна терапія. Дякую Вам, Андрію Володимировичу!

Зображення користувача admin.

Нам дуже приємно, що Ви задоволені! Всього найкращого!

Шановний Андрій Володимирович! Хочу висловити подяку Вам і Вашим колегам по роботі, а особливо лікарю Захлівняк Сергію Анатолійовичу, за гарне та щире відношення до своїх пацієнтів. Він вміє гарно пояснити для чого та чи інша процедура, подає надію на одужання. А це багато чого варте. Щастя, здоров'я, процвітання Вам і вашому центру.

З повагою, Прінь Ольга Петрівна

Зображення користувача admin.

Дякуємо Вам за гарні слова та побажання, ми раді, що вам подобається відношення та професіоналізм наших лікарів. Бажаємо міцного здоров'я та довгих років життя! 

Добрий день, шановний Андрій Володимирович! Пише вам вдячний пацієнт вашої клініки Берекета Василь. Після курсу лікування у вас мій стан суттєво покращився, я првернувся до нормального життя. А стан був дуже поганий постійні болі в шиї і спині, стрибки артеріального тиску, оніміння правої руки, напівпритомний стан . Про лікування найперше мальовниче місце розташування клініки де лікує сама природа такої доброї води я не пив ще ніколи. Хороше проживання і харчування. Прекрасні лікарі , не тільки як професіонали своєї справи, а ще прекрасні, цікаві та добрі люди. Хороша цінова політика, ціна доступна для лікування для всіх верств населення, а в відношенні ціна якість прекрасна. Андрій Володимирович, я вдячний вам і вашому прекрасному колективу за лікування і надану мені допомогу бажаю не зупинятись на досягнутому, рухатись вперед, щоби то, що ви задумали втілити в життя.

Зображення користувача admin.

Від імені головного лікаря та всього персоналу висловлюю щиру подяку за гарні побажання та бажаю міцного здоров'я, життєвої наснаги та успіхів! Всього найкращого!

Инна 44года. г. Сторожинец Добрый день всем! Хочу поблагодарить Андрея Владимировича и всю его команду за их не лёгкий труд. Уже пятый год как посещаю центр, я стала старше, но чувствую себя моложе. То о чем мечтала четыре года назад - это бегать, прыгать, ездить на велике, сейчас норма. Огромное спасибо золотым рукам Андрея. Низкий Вам поклон, наилучшие пожелания. Пусть Господь охраняет и дает силы для такого благого дела. Всем рекомендую "МЕДНЕАН". Не тратьте время и силы на больницы. Всем крепкого здоровья.

Зображення користувача admin.

Від імені головного лікаря та всього колективу висловлюю Вам подяку за теплі слова та побажання. Всього Вам найкращого!

Дякую вам за все, мені дуже приємно було лікуватись в вашому закладі, результат мене задовольнив, бажаю успіху і процвітання всьому колективу....

Зображення користувача admin.

Нам приємно, що Ви задоволені. Гарно дякуємо за побажання. Вам бажаємо здоров'я, бережіть себе! На все добре!

Очень хочется поблагодарить Андрея Владимировича и всех работников центра "Меднеан" за их искреннее желание помочь бороться с болезнью. Была на лечении в центре в марте 2016 года. Сам центр находится в красивейшем, живописном месте. Вокруг центра ухожено. Для приезжих пациентов есть отель при центре, а также столовая, где кормят по домашнему. Приятно, что столь молодой центр не только хорошо обустроен в жилье, процедурах и питании, но и в дисциплине, доброжелательном отношении его сотрудников к нам. Все без исключения, врачи центра относятся к пациентам, как к родным. Это слаженный, высокопрофессиональный коллектив, который имеет высокую культуру обслуживания. И делает всё для того, чтоб укрепить наше здоровье. А главное новые методы безмедикаментозного лечения и цены на проживание и лечение, в этом чудном месте, доступны для всех слоёв населения. В ценре работают профессионалы высшего класса. Хочу пожелать им, чтоб их радовала весна лучистым солнцем, теплом и исполнением желаний. Кто хочет чувствовать себя здоровым, нужно ехать. Будьте все здоровы.

Зображення користувача admin.

Від імені колективу медичного центру дякую Вам за побажання та бажаю міцного здоров'я та всього найкращого! На все добре!

Вітаю від щирого серця лікарів медичного центру З Новим Роком та Різдвом Христовим!!! Бажаю всім міцного здоров'я вам і вашим рідним та близьким! Низький вам уклін за вашу нелегку працю. Бажаю процвітання та успіху! Поваги та визнання!!! Всіх Благ!!!

Зображення користувача admin.

Гарно дякуємо вам! Вітаємо вас зі святами та бажаємо всього найкращого!

Щиро вдячна за високу якість надання медичної допомоги, привітність та високу кваліфікацію лікарів центру "Меднеан". Дай вам, Боже, здоров'я і процвітання! Рекомендую звертатися всім, бо лікування дуже ефективне, відношення до паціентів дуже добре.

Огромное человеческое спасибочки!

Спасибо за Ваш труд!

Конечно, мы все с удовольствием проводим время в сети, но далеко не всегда - с пользой. Вот и я тоже. Редко попадается что-то действительно стоящее, что-то, что не только рассмешит, но и заставит задуматься. Этот пост как раз - одно из редких исключений, когда читаешь с удовольствием и что-то для себя выносишь.

Інна-41рік, Сторожинець.
Добрий день всім! Вже вкотре проходжу лікування в медичному центрі, почуваюсь добре-допомагають виздоровленню не тільки якісні та ефективні процедури, але й чуйне ставлення працівників медичного центру. Не міняю ні на яке інше лікування. Дуже-дуже вдячна лікарю та його помічникам, вони не тільки супер фахівці, але ще дуже гарні, добрі й чуйні люди. Низький вам уклін, міцного здоров'я та всіх благ. Всім хворим дуже раджу не втрачайте час, спробуйте лікування в медичному центрі "Меднеан", не пошкодуєте! Будьте всі здорові.

Висловлюю подяку працівникам Центру за їхні щедрі серця, золоті руки і душевну теплоту.
Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це, зрозуміло сприяє поліпшенню їхнього здоров'я.
За 5 днів поставили "на ноги", діагноз: міжхребцева грижа.
Усім працівникам відділення зичу теж бути здоровими а ще – добра, тепла, благополуччя і вдячних пацієнтів!!!

Велика вдячність лікарям медичного центру за якісне лікування та суперове обслуговування. Це дійсно так, бачила сама і всім раджу цей гарний заклад і чудовий персонал!!!!

Інна 41 рік м, Cторожинець Чернівецька обл.
Дуже вдячна лікарю Нечай Андрію Володимировичу та його помічникам, всім працівникам медичного центру "Меднеан" за високоякісну медичну допомогу. З кожним днем після процедур почуваюсь все краще та краще, нестерпний біль минув завдяки золотим рукам лікаря. Ранкова скутість минула - сама не вірю. Хочеться жити-творити, мої раніше завжди занімілі руки відпустило, тепер я знову можу вишивати. Низький вам уклін, нехай господь вас охороняє, ви білий ангел який несе радість рухів хворим опорного апарату. Повірте - можливо лікуватись без ліків, таблеток, систем та уколів які руйнують те що ще здорове.. Бажаю всім міцного здоров'я!

Сторінки

Додати новий коментар

КОНТАКТИ

Основна адреса:
Україна, м.Чернівці, Проспект Незалежності 125 А
Тел. моб.: (096) 923-25-33
Тел. моб.: (097) 159-92-05
Email: mednean@gmail.com
Адреса філії №1- Курортно лікувальний комплекс "Меднеан":
Україна, с. Мигово, Вижницького р-ну, Чернівецької обл., вул. Центральна 140
Тел. моб.: (068) 339-18-75
Тел. моб.: (096) 923-25-33
Робочий час:
Пн.- Пт.: 09:00–19:00 Субота: 09:00–13:00 Неділя: вихідний

КОНТАКТИ

Основна адреса:
Україна, м.Чернівці, Проспект Незалежності 125 А
Тел. моб.: (096) 923-25-33
Тел. моб.: (097) 159-92-05
Email: mednean@gmail.com
Адреса філії №1- Курортно лікувальний комплекс "Меднеан":
Україна, с. Мигово, Вижницького р-ну, Чернівецької обл., вул. Центральна 140
Тел. моб.: (068) 339-18-75
Тел. моб.: (096) 923-25-33
Робочий час:
Пн.- Пт.: 09:00–19:00 Субота: 09:00–13:00 Неділя: вихідний