Магнітотерапія – це давно відомий фізіотерапевтичний метод лікування за допомогою постійного магнітного поля. Однак, новим напрямком цього виду впливу є застосування імпульсного магнітного поля, що має вагомі переваги при хронічних процесах та певних захворюваннях. У медичному центрі "Меднеан" наші фахівці оберуть для вас оптимальні параметри магнітотерапії для лікування захворювань хребта та суглобів.

Найбільш значні ефекти магнітотерапії

Магнітотерапія

Основні ефекти від лікування магнітним полем:

  • знеболюючий;
  • протинабряковий;
  • протизапальний;
  • розслаблення м’язів, зняття спазмів;
  • розширення судин;
  • прискорення регенеративних процесів.

 

Процедури магнітотерапії у "Меднеані" - абсолютно безболісні і нечутливі. Інтенсивність, час та режим підбираються індивідуально, в залежності від гостроти патологічного процесу та його особливостей. Після перших двох-трьох процедур у 30% людей, які хворіють на ревматизм, може виникати загострення у вигляді посилення болю, яке після 3 сеансу зникає. Під час терапії може суттєво знизитись артеріальний тиск, який нормалізується десь через 30 хвилин після процедури, а через 4-5 сеансів проходить адаптація.

Показання до застосування магнітотерапії

Найважливіші покази до застосування:

 

Магнітотерапія дозволяє покращити загальний стан, підвищити стійкість до різних несприятливих факторів і розширити компенсаторні можливості організму.

Апарат серії BTL-5000 (на фото) - найсучасніший прилад, за допомогою якого проводиться терапія скелетно-м'язової системи. Основа методу: апарат серії BTL-5000 - дозволяє застосовувати терапію за допомогою неінвазивних імпульсних хвиль, це один з найбільш ефективних способів лікування болю, пов'язаного зі скелетно-м'язовою системою. В апараті BTL-5000 суміщені 4 види терапії: електротерапія,  магнітотерапія, ультразвукова терапія з можливістю використання головок з різною робочою повернею, а також лазеротерапія, які управляються незалежно одна від одної.

Система дозволяє відпускати процедури одночасно двом пацієнтам або 2 процедури одному пацієнтові.