Магнітотерапія– це давно відомий фізіотерапевтичний метод лікування за допомогою постійного магнітного поля. Однак, новим напрямком магнітотерапії є застосування імпульсного магнітного поля, що має вагомі переваги при хронічних процесах та певних захворюваннях. У медичному центрі "Меднеан" наші фахівці оберуть для вас оптимальні параметри магнітотерапії для лікування захворювань хребта та суглобів.

Магнітотерапія

Процедури магнітотерапії у "Меднеані" - абсолютно безболісні і нечутливі. Інтенсивність, час та режим підбираються індивідуально, в залежності від гостроти патологічного процесу та його особливостей. Після перших двох-трьох процедур у 30% людей, які хворіють на ревматизм, може виникати загострення у вигляді посилення болю, яке після 3 сеансу зникає. Під час терапії може суттєво знизитись артеріальний тиск, який нормалізується десь через 30 хвилин після процедури, а через 4-5 сеансів проходить адаптація.

Апарат серії BTL-5000 (на фото) - найсучасніший прилад, за допомогою якого проводиться терапія скелетно-м'язової системи. Основа методу: апарат серії BTL-5000 - дозволяє застосовувати терапію за допомогою неінвазивних імпульсних хвиль, це один з найбільш ефективних способів лікування болю, пов'язаного зі скелетно-м'язовою системою. В апараті BTL-5000 суміщені 2 види терапії: електротерапія та магнітотерапія, які управляються незалежно одна від одної.

Показання до застосування магнітотерапії

Найважливіші покази до застосування:

 

Магнітотерапія дозволяє покращити загальний стан, підвищити стійкість до різних несприятливих факторів і розширити компенсаторні можливості організму, тому показана пацієнтам, які чутливі до погодних змін та магнітних бурь.

Найбільш значні ефекти магнітотерапії

Основні ефекти від лікування магнітним полем:

  • знеболюючий;
  • протинабряковий;
  • протизапальний;
  • розслаблення м’язів, зняття спазмів;
  • розширення судин;
  • прискорення регенеративних процесів.

 

Магнітотерапія - це один із ефективних методів, який застосовується в медичному центрі "Меднеан" для лікування та реабілітації хребта та суглобів. Процедури проводяться на сучасному обладнанні, наявні різні аплікатори для максимального зручного розташування біля пацієнта та охоплення максимальної кількості ділянок. Комплексне застосування магнітотерапії з іншими методами, такими, як лазеротерапія, ультразвукова терапія та багатьма іншими, значно покращує показники терапії та прискорює одужання.